طعم شیرین زن بودن

کره تراپی

یکی از روش های نوین در زمینه احیای مو، استفاده از کره مُرومُرو هست که ضمن برخورداری از ویتامین A و مواد مغذی روغنی، سبب میشه ما از موهایی سالم، درخشان و بدون موخوره بهره مند شیم. کره مُرومُرو با داشتن مقدار زیادی ویتامین A، نتایجی از جمله پیشگیری از سفید شدن موها و ترمیم موهای آسیب دیده به دنبال داره. مدت زمان جلسه کره تراپی در مقایسه با روش های درمانی دیگه ( از جمله خاویار تراپی و سرم تراپی) طولانی تره.

کره مُرومُرو:

مُرومُرو نوعی مرطوب کننده افسانه ایه که اثرات “معجزه آسایی” داره؛ اثراتی مثل نرم کردن موها و محافظت از خشکی پوست. این کره از چربی موجود در دونه مُرومُرو گرفته میشه. این دونه ها از درخت ها پایین میفتن و در خاک های مرطوب، باتلاق ها و حوضه های مرطوب رشد میکنن. کره مُرومُرو در دهانه رودخانه آمازون تولید میشه و از این نظر که از چربی سفید موجود در دونه های نوعی درخت نخل استخراج میشه، شباهت زیادی به روغن نارگیل داره. میوه ترش این درخت معمولًا به محض افتادن خوراک حیوانات میشه، اما کسانی که در جریان اهمیت اون هستن، ازش غافل نمیشن و سریعا اون را جمع آوری میکنن.

تأثیر کره مُرومُرو بر مو:

کره مُرومُرو مرطوب کننده ای فوق العاده برای موهاست که در حفظ رطوبت تارها و دسته های مو تأثیر شایانی داره. این کره همچنین خاصیت نرم کنندگی زیادی داره که به عنوان افزودنی در شامپوها، حالت دهنده ها و روغن های مو به کار میره. کره مُرومُرو به ترمیم مو و پیشگیری از شکنندگی مو کمک میکنه و در تقویت رنگ مو هم اثرگذاره؛ به همین دلیل گزینه بسیار مناسبی برای موهای رنگ شده، خشک و وز در نظر گرفته میشه. بهتره خوندن درباره کره مُرومُرو رو کنار بذارین و شخصاً جادوی اون را تجربه کنین.