گریم و میکاپ عروس

17350

نظر (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
گریم و میکاپ عروس

ماندگاری آرایش عروس و انجام آن با اصول صحیح نه‌تنها شخص را زیبا و خوش سیرت نشان می‌دهد، بلکه باعث افزایش اعتماد به نفس او در روز عروسی شده تا این روز مهم با شکوه هرچه بیشتر انجام بگیرد. آرایش صحیح همچنین به پوست و سلامت شما لطمه وارد نمی‌کند و شما را جوان‌تر و شاداب‌تر نشان می‌دهد.

چرا سالن زیبایی مریم رئوف را برای عروسی انتخاب کنم؟

1
مشاوره و قرارداد شفاف
مریم رئوف نمونه کارهای خود را به شما نشان می‌دهد، نیازها و دغدغه‌های شما را می‌شنود، مشاوره می‌دهد و نهایتاً قرارداد شفافی را با شما امضا می‌کند و در روز عروسی هیچ هزینه‌ی اضافی بر قرارداد، گرفته نمی‌شود.
 
2
هماهنگی کامل قبل از روز عروسی
متخصصین سالن زیبایی مریم رئوف، روز قبل از عروسی با شما تماس می‌گیرند و مراحل اجرای کار را مجدداً با شما هماهنگ می‌کنند. سلیقه‌ها و حرف‌های شما را می‌شنوند تا بتوانند خدمات بهتر و مطابق با نظر شما را ارائه دهند.
 
3
آرامش و زمانبندی دقیق
مهمترین نکته‌ای که در روز عروسی باید به آن توجه نمود، حفظ آرامش و نشاط شماست. سالن زیبایی مریم رئوف هیچ کاری را به شما تحمیل نمی‌کند، به شما مشاوره تخصصی می‌دهد و به درخواست‌های شما کاملاً دقت و سعی به برآورده نمودن آنها می‌نماید. مریم رئوف عروس‌های محدودی در روز، پذیرش می‌کند؛ به این دلیل که بسیار اهمیت دارد که عروس رأس ساعت مورد نظر خود آماده شود و استرس او مضاعف نگردد. روش کار، رفتار پرسنل و شرایط محیط به نحوی است که شما در تمامی زمان آماده شدن در آرامش کامل باشید.
 
4
دوام و ثبات آرایش عروس
یکی از دغدغه‌های مهم آرایشگرهای سالن زیبایی مریم رئوف، دوام و ثبات آرایش با توجه به نوع پوست شماست. ما این موضوع را تضمین می‌کنیم.
 
5
عضویت در باشگاه عروس‌های سالن زیبایی مریم رئوف 
تمامی دوستانی که آرایش عروس خود را به مریم رئوف سپرده باشند، به عضویت باشگاه عروس‌های مریم رئوف درآمده و به مناسبت‌های مختلف، خدمات رایگان و یا تخفیفی را می‌توانند از سالن زیبایی مریم رئوف دریافت نمایند.

برخی از یادداشت‌ها و دستنوشته‌های عروس‌های سالن زیبایی مریم رئوف:

  • لیلا معتقد است که آرایش روز عروسیش هیچگاه از مد خارج نمی‌شود و سال‌ها بعد هم می‌تواند با افتخار آلبوم عروسیش را به دوستان نشان دهد. ادامه...
  • نفیسه عروسی بود که تنها با دیدن نمونه کارهای مریم رئوف جذب این آرایشگاه شد. ادامه...
  • لادن با دیدن عکس نمونه کارها و رفتار دلنشین خانم رئوف توانست به راحتی به این سالن اعتماد کند. ادامه...
  • عاطفه از طریق سایت مریم رئوف این آرایشگاه را انتخاب کرد. او افتخار می‌کند که تابحال 4 عروس به پیشنهاد وی در سالن زیبایی مریم رئوف آرایش شد. ادامه...

دست نوشته‌های بیشتری از عروس‌های مریم رئوف را در اینجا بخوانید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 1) Mona 771-06-09 09:23
Salam man baraye maraseme aghd k dar manzel hast m mikham gheymat begiram, ba tavajoh b inke mikham sade bashe o kheili avaz nasham , nemune kar o gheymatetun ro koja mitunam bebinam, ba tashakor
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه