مراقبت از موها در فصل زمستان

3135

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
مراقبت از موها در فصل زمستان

مراقبت از موها در ماه‌های مختلف سال با هم متفاوت است و دلیل آن این است که هر فصل خصوصیات خاص خودش را دارد و مراقبت خاصی را هم طلب می کند. سوال مهمی که در ذهن همه خانم‌ها بوجود می آید این است که در فصل زمستان، چه نوع مراقبتی باید اعمال شود تا بتوان موها را در مقابل هوای سرد و باد محافظت نمود.

 به طور کلی، درهوای سرد، انتهای موها و پوست سر شماآسیب پذیرتر هستند. به همین دلیل بسیار مهم است که از محصولاتی برای موهای خود استفاده کنید که هم موها را تغذیه کرده و هم در مقابل هوای سرد نقش محافظت کننده را نیز ایفا نماید و همچنین در فصل سرد زمستان 2 برابر معمول از ماسک مو استفاده نمایید تا موهای شما به خوبی تغذیه و محافظت شود.

همان طور که می دانید شامپو و نرم کننده ای که در فصل گرم تابستان مورد استفاده قرار می‌دهید باید خاصیت محافظت کنندگی در مقابل اشعه زیان بار خورشید را داشته باشد اما در فصل زمستان شامپو و نرم کننده شما باید خاصیت ترمیمی داشته و فراموش نکنید که ماسک مویی که در زمستان استفاده می‌کنید نه تنها باید ترمیم کننده مو سر باشد بلکه باید پوست سر را نیز تغذیه نماید. نکته مهم اینکه موهای شما در مقابل سرما بسیار آسیب پذیرترند بنابراین تنها استفاده از ماسک مو کافی نیست بکه باید از روغن و لوسیون و اسپری های ترمیم کننده و تغذیه کننده نیز برای موها و پوست سر استفاده شود.

اما مهم تر از همه این موارد، داشتن بدنی سالم است. به یاد داشته باشید که موی شما وقتی سالم است که بدن شما سالم باشد.پس استفاده از ویتامین های A و E و D که تقویت کننده و استحکام بخش مو و پوست و ناخن های شماست بخصوص در فصل سرد زمستان فراموش نشود.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

انتخاب رژلب مناسب فصل

مزایای استفاده از آلوورا

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

مراقبت از ناخن

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه