هشت کار مهم یک عروس، یک ماه قبل از مراسم

8801

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
هشت کار مهم یک عروس، یک ماه قبل از مراسم

شاید مهمترین عاملی که باعث می شود شما زیباترین عروس باشید، نداشتن استرس است، اما نکات دیگری هم هست که به شما کمک می کند ستاره مجلس عروسی خود باشید.

1) یک ماه قبل از مراسم خوردن مولتی ویتامین را با نظر دکتر شروع کنید. البته خوردن قرص‌های zinc (روی) هم به درخشندگی مو و براق شدن ناخنتان کمک می کند. در ضمن این عنصر برای پوست خیلی لازم است.

2) در این ماه سعی کنید با تمام استرسی که برای حجم زیاد کار برایتان پیش می‌آید کنار بیایید و هر شب سر ساعت 11 بخوابید. کم خوابی اغلب پوست را خراب می‌کند و در کنار استرس زیاد، باعث زدن تبخال و جوش می‌شود. پس مراقب خودتان و نگرانی هایتان باشید.

3) اگر قسمت هایی از پوستتان سفیدی و لطافت لازم را ندارد بهترین فرصت است که شروع کنید با کرم های لایه بردار این نواحی را لایه برداری کنید تا پوست جدیدی جای آن پوست مرده، ضخیم و سیاه بگیرد. این نواحی اگر به این شکل بمانند زیبایی لباس را در تنتان می‌گیرند. البته باید گفت در آرایشگاهها هم خدماتی جهت لایه برداری این نواحی در نظر می‌گیرند.

4) آب زیاد بنوشید. آب زیاد بنوشید. نوشیدن آب به مقدار زیاد باعث می شود هم پوست هیدراته یا آب رسانی شود هم اینکه سموم از بدنتان دفع شود و پوست شفافی پیدا کنید.

5) در این یک ماه از لوازم آرایشی مخصوصاً کرم پودر کمتر استفاده کنید. بگذارید منافذ پوست به پوست هوا رسانی کنند.

6) اگر قبل از عروسی موهایتان را زیاد رنگ کرده اید و حسابی سوخته است، آن ها را کراتینه کنید. این کار را به آرایشگر خود بسپارید و سعی نکنید خودتان انجام دهید.

7) پوست خود را آب رسانی کنید. علاوه بر نوشیدن آب می‌توانید این نکته را هم برای خوابیدن آرایش روی صورتتان در شب عروسی انجام دهید. برای این کار از ماسک های طبیعی میوه و یا از کرم های آب رسانی که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.

8) به عنوان نکته آخر باید یادآور شد که برای یک شب زیبا شدن هر بلایی سر خود و پوستتان نیاورید و حداقل خود را به آرایشگاهی بسپارید که نمونه کارش را یا خودتان دیده اید یا بستگان نزدیکتان تعریف کرده اند.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

مزایای استفاده از آلوورا

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

مراقبت از ناخن

چگونه یک کانسیلر مناسب انتخاب کنیم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه