هر روز نیم کیلو لاغر شوید!

7087

نظر (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
هر روز نیم کیلو لاغر شوید!

با کمی جدیت و استفاده از یک تکنیک درست می توانید به مدت یکماه هر روز ۴۵۰ گرم از وزن خود را کاهش دهید.

دستورالعمل:
۱- برای اینکه بتوانید هر روز نیم کیلو وزن کم کنید باید آگاهی و دانش خوبی نسبت به کالری هایی که مصرف می‌کنید و کالری های می‌سوزانید داشته باشید و آنها را به دقت ثبت کنید.

شما باید روزانه بین ۷۰۰ تا ۱۵۰۰ کالری مصرف کنید و بوسیله ورزش و یا هر فعالیت دیگری هر روز بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ کالری بسوزانید.

۲- شما باید وعده های غذایی خود را افزایش دهید اما در هر وعده یک غذای سبک و بسیار کم کالری مصرف کنید، به این ترتیب میزان سوخت و ساز بدن شما بیشتر می‌شود و بدنتان دچار کم آبی نمی‌شود. برای اینکه بتوانید هر روز نیم کیلو لاغر شوید باید بسیار دقیق و با دقت عمل کنید.

شما روزانه باید ۶ وعده غذایی کوچک داشته باشید و در هر وعده، مواد غذایی سبک و مفید مثل، میوه، ماهی، مرغ، تخم مرغ و سبزیجات خام مصرف کنید و از خوردن نوشابه و چربی‌های اضافه و چربیهای اشباع شده جداً خودداری کنید. علاوه براین، در مصرف کربوهیدرات نیز اصلاً نباید زیاده روی کنید. از خوردن سس مایونز، نمک اضافی و یا شکر نیز پرهیز کنید. قهوه سیاه مصرف کنید و خوردن صبحانه را فراموش نکنید.

۳- برای اینکه بتوانید هر روز نیم کیلو لاغر شوید، هر روز باید بین یک تا دو ساعت ورزش‌های ایزومتریک و یا عضلانی انجام دهید و بعد از آن حداقل دو ساعت فعالیت‌هایی انجام دهید که تپش قلب را بالا می‌برند مثل استفاده از تردمیل، طناب زدن و یا دوچرخه. برنامه ورزشی خود را باید با تمرینات خیلی سبک آغاز کنید و کم کم تمرینات خود را سنگین‌تر کنید. اگر تا بحال این کار را انجام نداده‌اید اینکار برای شما اصلاً راحت نخواهد بود.

۴- اگر تصمیم گرفته‌اید که هر روز نیم کیلو وزن کم کنید، باید بدانید که در روزهای اول بیشترین چیزی که از دست می‌دهید آب بدنتان است بنابراین هر روز حتما" بین ۱۲تا ۱۶ لیوان آب مصرف کنید تا بدنتان دچار کم آبی نشود.


منبع:aftabir.com

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 2) ساناز 771-02-11 03:35
سلام ببخشید یعنی در روز 3 تا چهار ساعت ورزش؟/؟/؟؟/؟؟؟؟؟؟؟///خیلی زیاده!!!!
پاسخ دادن (Reply)
0 1) jadidi 771-01-25 03:08
ba salam... dar arayeshgahetoon khadamateh laghari darin???
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه