نکاتی درمورد استفاده از رژلب قرمز

8169

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
نکاتی درمورد استفاده از رژلب قرمز

استفاده از رژ لب قرمز باعث می‌شود که دندان‌ها سفیدتر به نظر برسند. رنگ قرمز برای رژ لب بیشتر از رنگ‌های دیگر به صورت شما جذابیت می‌دهد.

در اینجا آرایشگر هنرمندی به نام سوزان پوسینک یک سری نکات را درباره‌ی استفاده از رژ قرمز بیان کرده است.

دقت در ترکیب رنگ
رنگ قرمز از سه رنگ زرد و نارنجی و آبی گرفته شده است که برای رژ قرمز پررنگ باید ترکیبی از این سه رنگ در رژ استفاده شده باشد. ولی برای قرمز معمولی و یا قرمز روشن باید ترکیبی از دو رنگ زرد و نارنجی بیشتر استفاده شود و برای رنگ آبی آن دقت شود که از آبی روشن استفاده شود. روشنی رنگ آبی باعث می‌شود که زردی رنگ دندان‌ها کمتر به نظر برسد.

چگونه می‌توان این تفاوت را پیدا کرد؟
باید در هنگام خرید از پوست روی مچ دستتان استفاده کنید و رژ ها را روی آن امتحان کنید. چرا که روی مچ دست رگ‌های آبی پیدا هستند و رنگ رژ را به خوبی می توانید تشخیص دهید.

رنگ پوست خود را در نظر بگیرید
رژ قرمزی که بیش از حد آبی در آن باشد باعث می‌شود که پوست صورت را تیره نشان دهد چرا که قرمزی که آبی آن زیاد است حالت بنفش کبود می‌گیرد. بنابراین برای پوست‌های تیره توصیه می‌شود از قرمز روشن استفاده شود تا پوست را روشن‌تر نشان دهد.

رژ لب قرمز همانند رنگ توت قرمز (روشن)
اگر می‌خواهید از رژ لب قرمز روشن استفاده کنید که مانند رنگ توت قرمز باشد باید رنگ آن به آبی نزند و سفارش می‌شود هنگام استفاده از این رژ لبخند یادتان نرود. این رنگ رژ کاملا شیک و کلاسیک است.

استفاده نکردن از براق کننده
نباید از رژ لب‌های قرمز براق و یا از براق کننده بر روی رژ قرمز استفاده کرد چرا که براق شدن لب‌ها روی رژ قرمز باعث می‌شود دندان‌ها کمتر سفید به نظر برسند.

خط های دور لب و دهان
باید خط های کنار دهان و دور لب را جداگانه و به آرامی با رژ قرمز پر کرد که این کار باعث می‌شود که کل لب شما جلوه‌ی بهتری پیدا کند و زیباتر و جذاب تر نشان داده شود.

پخش کردن رژ روی لب
با کمک انگشت دست و یا هر چیز نرم دیگری مانند یک پد نرم رژ را کاملاً روی لب پخش کنید تا به خورد لبتان برود و یک حالت طبیعی به لب هایتان بدهد.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

انتخاب رژلب مناسب فصل

مزایای استفاده از آلوورا

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

مراقبت از ناخن

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه