سفید شدن موهایتان را به تاخیر بیاندازید

3327

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
سفید شدن موهایتان را به تاخیر بیاندازید

با چند ترفند بسیار ساده سفید شدن موهای‌تان را به تاخیر بیاندازید.

سیگار نکشید:

بدترین انتخاب ناسالم، سیگار کشیدن است. سیگار کشیدن روند پیری را برای کل بدن از جمله موهای‌تان تندتر می‌کند. تحقیقات نشان داده، سرعت سفید شدن مو در سیگاری‌ها، چهار برابر افراد غیر سیگاری است. شاید علت این امر، کاهش رسیدن اکسیژن به ریشه‌ موها باشد. بنابر این اولین کاری که برای کند کردن روند سفید شدن موهای‌تان انجام می‌دهید، ترک سیگار باشد.

سیگار کشیدن

ژل الورا برای مقابل با سفیدی موها:

ژل گیاه الورا حاوی ویتامین ها، اسیدهای آمینه و مواد معدنی متعددی است. برای همین مانند یک آنتی اکسیدان عمل می‌کند. برای بهره مندی از این گیاه مفید توصیه میشود که یک قاشق غذاخوری ژل الورا را در مقداری آب حل کرده و به مدت یک ماه هر روز سه مرتبه از این ترکیب میل کنید. سپس به مدت سه ماه و هر ماه بیست روز این کار را تکرار کنید.

قهوه و غذاهای آماده را فراموش کنید:

مصرف کافئین و همچنین رژیم غذائی که به مقدار زیاد در آن، از مواد غذائی ناسالم استفاده می‌‌شود برای پوست و موهای‌تان بسیار بد است. و موجب پیری زود‌ رس می‌‌شود.

قهوه

ماساژ پوست سر:

پوست سرتان را با روغن نارگیل و لیمو ماساژ دهید. این هم یک روس عالی‌ برای جلوگیری از سفید شدن موهاست.

پروتئین را در رژیم‌تان بگنجانید:

برای تولید ملانین، رنگ دانه‌های موهای‌تان به پروتئین نیاز دارند. برای جلو گیری از سفید شدن موها، باید به مقدار کافی‌ مواد غذائی سر شار از پروتئین، مثل بوقلمون، مرغ و سویا مصرف کنید.

غذای مغذی

اگر دستورت بالا را واقعا رایت کنید، سفید شدن موهایتان را کند تر کرده و می‌‌توانید رنگ تبی‌ موهایتان را برای مدت طولانی‌ تری نگاه دارید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3

 

0912-9469391

  021-22038971

  021-22042737

  مشاهده نقشه آنلاین


نقشه