هشت ترفند آرایشی برای لاغر نشان دادن صورت

10225

نظر (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
هشت ترفند آرایشی برای لاغر نشان دادن صورت

برای بسیاری از ما پیش آمده که دوست داشته باشیم صورتی لاغرتر و یا کشیده‌‌تر داشته باشیم. در این مطلب روش‌هایی آموزش داده می‌شود که با رعایت آنها می‌توانید به این خواسته خود برسید.

برای اینکه صورت خود را لاغرتر نشان دهید، اجزای مرکزی صورت و پیرامون آن را برجسته‌تر و مشخص‌تر نمایید. اگر تا به حال عکس اشخاص معروف را دیده‌ باشید که بدون آرایش، غیرقابل شناسایی به نظر می‌رسند، آنگاه متوجه می‌شوید که تکنیک‌های مرکزی تا چه حد می‌توانند تغییر دهنده و دگرگون‌کننده باشند. این ترفندهای ساده آرایشی می‌تواند خیلی فوری تا حدود 10 پوند صورت شما را لاغرتر نشان دهند. اینها حیله‌های بصری هستند!

1- هنگام آرایش، سایه‌های تیره را بتدریج کاهش دهید، مادامیکه رنگ‌های روشن اجزای صورت را نمایان‌تر می‌سازند. برای استفاده از این ایده، جهت رسیدن به خواسته خود، شما به یک رنگ برنز مات، یا رنگی تقریبا دو درجه تیره‌تر از رنگ پوست خود و همچنین یک براق کننده درخشان که کمی از رنگ طبیعی چهره شما روشن‌تر است نیاز دارید. شما می‌توانید از کرم‌های آرایشی یا پودر یا ترکیبی از هر دو استفاده نمایید. مهم نیست از چه فرمولی استفاده می‌کنید، ولی قطعاً از یک براش آرایشی برای یکدست نمودن آن استفاده نمایید -آرایش ناصاف و غیر یک دست به هیچ عنوان زیبایی ندارد-.

2- گونه‌های خود را با استفاده از خطای دید لاغرتر نشان دهید. به این ترتیب که با استفاده از رژگونه یا سایه، خط موربی از مرکز گونه تا گوش بکشید. برای اینکه متوجه شوید بهترین محل کشیدن خط کجاست، کمی صورت خود را شبیه ماهی کنید (خیلی کم گونه‌ها را به داخل دهان بکشید)، و البته فراموش نکنید که خطی را که کشیدید، محو نمایید. بالای قسمتی که خط سایه را ایجاد نمودید، استخوانِ گونه نمایان‌تر به نظر خواهد رسید. براق کننده را در امتداد بالای استخوانِ گونه بکار ببرید تا فرم گونه کاملاً نمایان شود.

3- بینی خود را قلمی‌تر و نازک‎‌تر جلوه دهید: از پودر کمی تیره‌تر در لبه‌های کناری بینی استفاده نمایید (خط را قبل از رسیدن به سوراخ‌های بینی تمام کنید). سپس با استفاده از براق کننده، در امتداد لبه‌های بینی، به صورت عمودی، سایه‌ی ایجاد شده را محو نمایید.

4- برای اینکه هرگز در عکس‌ها چانه‌ی شما حالت دو تکه نداشته باشد و به اصطلاح غبغب خود را از بین ببرید، پودر برنزه را در امتداد قسمت پایینی چانه، درست جایی که حالت دو تکه ایجاد می‌شود، بکار ببرید و برای یک دست نمودن آن سایه ایجاد شده را محو نمایید.

5- روی چشمانتان تاکید ویژه‌ای داشته باشید، ولی لب‌ها حالت طبیعی داشته باشند و ترجیحاً از یک برق لب کمرنگ استفاده نمایید. زیرا لب‌های پُر، باعث گردتر به نظر رسیدن صورت می‌شوند، ولی اگر چشم‌ها بوسیله آرایش درشت‌تر نشان داده شوند، باعث خواهند شد که مابقی صورت در مقایسه با چشم‌ها، کوچک‌تر به نظر برسد.

6- حالت ابروی مناسبی انتخاب نمایید. ابرو‌های رو به بالا و خیلی کمانی، صورت را گردتر نشان می‌دهند.

7- مرکز صورت خود را براق‌تر و نمایان‌تر نمایید. براق‌کننده را بین ابروها، روی بینی، روی قوس لب بالایی و در مرکز چانه به صورت محو استفاده نمایید. این تکنیک کمک خواهد کرد تا اجزای نام برده در صورت، برجسته‌تر و نمایان‌تر شده و در مقابل پهنای صورت شما کمتر از آن چیزی که هست به نظر برسد.

8- پیشانی را فراموش نکنید! بوسیله پودر تیره خود، سایه‌ای به صورت محو، روی شقیقه‌ها و اطراف خط مو، برای تاکید و تمرکز بر زوایای استخوان‌بندی پیشانی، ایجاد نمایید.

روش‌های فوق را امتحان کنید. حتماً از نتیجه آن‌ها هیجان‌زده خواهید شد.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

راه‌هایی برای روشن‌تر کردن پوست

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 1) شعله 772-04-20 16:45
عااااااالی بود خیلی ممنون
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه