آرایش برای عینکی‌ها

3854

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
آرایش برای عینکی‌ها

شاید این سوال‌ها برای شما هم پیش آمده باشد که آیا با وجود عینک، چشم‌ها را آرایش کنید یا نه؟ آرایش چشم‌‍‌ها چه رنگی می‌تواند باشد؟ باید روشن باشد، یا از آرایش تیره هم می‌توانید استفاده کنید؟ بعضی از جالب‌ترین و مفیدترین اطلاعات را دربارۀ آرایش عینکی‌ها اینجا خواهید خواند.

بر روی پوست تمرکز کنید
از پوست خود برای اینکه عالی به نظر برسد، مراقبت کنید. شما می‌توانید این کار را با استفاده از کرم‌پودر، پریمر، رژگونه و روشن‌کننده انجام دهید. وقتی که پوست شما خوب به نظر می‌رسد، زدن عینک عادی به نظر می‌رسد. نه برای اینکه شما فقط عینک می‌زنید، چون زمان کافی برای آماده شدن ندارید.

یک لب ساده بسازید
لب ساده شگفت‌انگیز است، اگر شما یک عینکی باشید. آن‌ها بی‌عیب و کامل هستند، مخصوصاً اگر قاب عینک شما تیره باشد.

به خط مژه‌هایتان اهمیت بدهید-نه پلک‍‌هایتان
اگر شما عینک می‌زنید، به این معنی نیست که نمی‌توانید چشم‌هایتان را آرایش کنید، ولی برای عینکی‌ها برخی از دستورالعمل‌ها وجود دارد. برای اینکه متحیرکننده دیده شوید، بهتر است که واقعاً به خط مژه‌هایتان اهمیت دهید، نه به پلک‌هایتان. شما می‌توانید ریمل مشکی بزنید، همچنین در مژه‌های بالایی و پایینی، که این واقعاً شگفت‌انگیز به نظر می‌آید.
اما اگر شما عینک بدون قاب می‌زنید، می‌توانید چشم‌هایتان را با یک خط چشم تیره و سایۀ روشن مانند هلویی رنگ یا بژ، مقداری  مهیج‌تر و برجسته‌تر کنید. و این چشم‌ها با یک رژلب ساده و کمرنگ (رنگ بدن)، ترکیب واقعاً خوبی می‌شوند. شما باید آن را امتحان کنید!

یک لب روشن بسازید–این شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسد
شما می‌توانید یک لب روشن بسازید، البته! اگر قاب عینک شما رنگی نباشد. اگر آن مشکی یا قهوه‌ای تیره باشد، شما می‌توانید یک رژلب رنگی بزنید. این فوق‌العاده به نظر می‌آید.

شما همچنین می‌توانید سایه‌های رنگی بزنید
اما شما باید مراقب ترکیب رنگ‌ها باشید. اگر قاب عینک شما مشکی باشد، یا برخی از لباس‌های رنگی را نپوشید، می‌توانید سایه‌های رنگی بزنید. همچنین، شما باید به رنگ رژلبتان توجه کنید. سایه‌های رنگی با اختلاف جزئی ساده با رژلب، شگفت‌انگیز می‌شوند.


بسیار خوب، امیدواریم که شما اطلاعات مفیدی را دربارۀ آرایش برای افراد عینکی یاد گرفته باشید. پس، تمام چیزی که شما نیاز دارید انجام دهید، انتخاب ترکیب مورد علاقۀ خود، و شیک و زیبا شدن با عینکتان است.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

راه‌هایی برای روشن‌تر کردن پوست

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه