داغ‌ترین رنگ موهای 2014

84236

نظر (39)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
داغ‌ترین رنگ موهای 2014

داغ‌ترین سبک‌های رنگ مو، برای سال 2014 شامل اومبِر، پلاتینه، دیپ‌دای و رنگ‌های روشن می‌باشد. در اینجا شما گالری از عکس‌های باشکوه و باجلوه، به علاوۀ ترفندها و فوت‌و‌فن‌هایی که به شما کمک می‌کنند تا رنگی کاملاً درخور شخصیت و رنگ‌آمیزی خود را پیدا کنید.
رنگ موهای مختلف را برسی کنید تا کشف کنید که به سمت کدام رنگ برای داشتن موهایی زیبا و باشکوه کشیده می‌شوید.

8 تا از داغ‌ترین و پرطرفدارترین سبک‌های رنگ مو

1. رنگ موی اومبِر
اومبِر کاملاً عمومیت دارد. این یکی دیگر از کلمه‌های فرانسوی به معنای سایه می‌باشد. درواقع، موی اومبِر در یک خط مستقیم محو می‌شود. همچنین شما می‌بینید که این سبک مو با محوشدگی یک رنگ در میان رنگ دیگر، در مُد استفاده می‌شود. اومبِر هنوز در فرش قرمز سر در می‌آورد، و به هیچ وجه نشانه‌ای از کاهش و کم‌شدن آن وجود ندارد. این یک گزینۀ خوب برای افراد با موهای تیره می‌باشد.


 اومبِر

 

2. موی بلوند پلاتینه
این رنگ مو محبوب‌تر و متداول‌تر از همیشه می‌باشد، تا جایی‌که حتی موبورها نیز آن را انتخاب می‌کنند تا موهایشان را با از دست دادن ته‌رنگ عسلی طلایی برای رسیدن به سایه‌های روشنتر یخی، روشنتر کنند. نگهداری مو با این رنگ، مراقبت با توجه و دقت بالایی می‌خواهد. با این حال، این رنگ به تمام رنگ پوست‌ها نمی‌آید. کشف کنید که آیا رنگ موی پلاتینه به شما می‌آید یا نه؟


رنگ موی پلاتینه


رنگ موی بلوند پلاتینه

3. موی برونِت (قهوه‌ای تیره)
این رنگ مو خسته‌کننده به نظر می‌رسد. رنگ‌های شاه‌بلوطی و کاراملی، سایه‌هایی از این رنگ هستند. کشف کنید که امسال چه سایه‌هایی از این رنگ، متداول و محبوب می‌باشند.

 
برونِت

4. بالایاج
بالایاج یک تکنیک برای رنگ کردن مو می‌باشد که های‌لایت‌های بسیار طبیعی در آن بدون آشکار ساختن ریشه‌ها، رشد می‌کنند. این سبک از رنگ بر روی تمام موها کار می‌شود، ولی این سبک به‌ویژه بر روی موهای بلوند با پایه‌ای زیبا، خوب می‌شود.

 

بالایاج

 

5. بروند (بلوند قهوه‌ای)
این رنگ یک سایۀ کامل بین بلوند و برونِت می‌باشد، که در سال 2007 متداول و محبوب شد و تا سال 2014 متداول و محبوب باقی مانده است.


بلوند+قهوه‌ای= بروند

 

6. رنگ موی قرمز:
این رنگ مو در این سال‌ها قابل ملاحظه می‌باشد، ولی رنگ‌هایی که شما در محدودۀ بین طلایی صورتی‌ها تا قرمزهای تیره خواهید دید. خبر خوب اینکه تقریباً هر شخصی می‌تواند یک مو قرمز باشد، فقط شما باید سایه و ته‌رنگ صحیح و مناسبی از این رنگ را برای خود پیدا کنید.


رنگ موی قرمز

 

7. رنگ‌های روشن
این رنگ‌ها شامل رنگ موهای استریک‌، اشزآف پاستل‌، کول‌اِید‌ بوده و بیشتر بین گروه‌های جوان‌تر متداول باقی می‌ماند.

 
استریک قرمز

 
رنگ‌های پاستل


کول‌اِید

 

8. رنگ موی دیپ‌دای
این سبکی از رنگ کردن مو می‌باشد که در آن نوک موها را به رنگ آغشته می‌کنند، در حالیکه بقیۀ موها طبیعی باقی مانده‌اند. دیپ‌دای شبیه به اومبِر می‌باشد، با این تفاوت که در آن خط و تفاوت بین رنگ موی طبیعی و نوک موها، مستقیم‌تر و شدیدتر بوده و دیگر اینکه برای رنگ دومی معمولاً از رنگ‌های روشن‌تر و جیغ‌تر و کمتر از رنگ‌های طبیعی استفاده می‌شود. دیپ‌دای با هیچ اثری از ضعف و کاهش در محبوبیت دیده نشده است. نه تنها یک سبک برای نوجوانان، بلکه بین خانم‌ها (و آقایان!) در تمام سنین سر درمی‌آورد.


دیپ‌دای


دیپ‌دای

رنگ موی قهوه‌ای
رنگ موی برونِت محبوب‌تر از همیشه، با بلوند همیشه محبوب و متداول، رقابت می‌کند. ولی قهوه‌ای غیر جذاب و گرفته، با جلوه نمی‌باشد. اگر شما پوست فوق‌العاده کمرنگ و موهای قهوه‌ای رنگ دارید، موهایتان را روشنتر کرده یا حداقل چند های‌لایت روی آن بیاندازید. رنگ‌های تیره می‌تواند شما را پیرتر نشان دهد. من عاشق رنگ‌های مُد روز قهوه‌ای بلوند و اومبِر برای افراد با موهای تیره، تا کمی آفتاب‌سوخته و زیبا به نظر برسند، می‌باشم.

 
رنگ موی قهوه‌ای

 

نکات و فوت‌و‌فن‌های موی بلوند
تعداد بسیار کمی از خانم‌های بزرگسال موی بلوند طبیعی زیبایی دارند. با بالا رفتن سن و پیرتر شدن، حتی موهای بلوند طبیعی نیز تیره‌تر خواهد شد و به یک ورژنی از بلوند چرک (یک سایه تیره از بلوند، نزدیک به قهوه‌ای روشن) منتهی می‌شود. خبر خوب این است که بلوند چرک یک پایۀ خوب برای های‌لایت‌ها و بالایاج می‌باشد. اگر شما دوست دارید بلوند شوید، اما موهای تیره‌تر دارید، به خاطر داشته باشید که ممکن است مجبور باشید تا چندین بار به آرایشگاه بروید تا موهایتان را روشن کنید.


بلوند


بلوند چرک

 

آیا من می‌توانم موهایم را قرمز کنم؟
تقریباً هر فردی می‌تواند موهایش را قرمز کند، آنچه مهم است پیدا کردن سایۀ مناسب و درستی از رنگ قرمز است. اگر می‌خواهید موهایتان را قرمز کنید، من پیشنهاد می‌دهم که خودتان این را امتحان نکنید. با یک فرد حرفه‌ای مشاوره کنید. چون خیلی احتمال دارد که رنگ کردن موها بدون آگاهی، باعث نارنجی شدن موها شود.


رنگ موی قرمز

 

رنگ مشکی جذاب
خانم‌های آفریقایی-آمریکایی وقتی نوبت به رنگ کردن موهایشان می‌رسد، گزینه‌های زیادی دارند. شما می‌توانید کمی موهایتان را رنگ کنید، های‌لایت‌هایی از رنگ به آن‌ها اضافه کنید یا گیس‌های مصنوعی و بافت‌ها را برای تغییر آن بدون مجبور بودن به انتخاب رنگ دائمی بدون شستشو، امتحان کنید.

 
رنگ موی مشکی

 

موی خاکستری
بسیاری از خانم‌ها با موهای خاکستری، انتخاب می‌کنند که موهای خود را رنگ کنند. اگر تمام موهایتان خاکستری می‌باشد، شما ممکن است رنگ بلوند را انتخاب کنید، زیرا بلوند برای حاصل شدن و حفظ شدن، راحت‌تر است تا تیره کردن آن‌ها. بیشتر خانم‌ها با موهای خاکستری، در حقیقت یاد می‌گیرند که خاکستری‌ها را بپذیرند. و جای تعجب نیست. خاکستری‌ها و نقره‌ای ها، رنگ‌های جذابی هستند، به طوری که چند سال پیش، مدل‌های جوان، موهای خود را خاکستری می‌کردند و آن یک روند لحظه‌ای بود.


رنگ موی خاکستری

آیا شما باید خودتان این کار را انجام دهید؟
کیت‌های رنگ موی خانگی در چند سال گذشته، راه درازی را طی کرده‌اند. این‌ها برای افراد پرمشغله و آن‌هایی که می‌خواهند هزینۀ رنگ کردن موهایشان را کاهش دهند، مناسب می‌باشد. اما اگر شما قصد دارید که موهایتان را دو درجه روشن‌تر یا تیره‌تر از رنگ طبیعی موی خودتان کنید، باید به سراغ یک شخص حرفه‌ای بروید.

آیا من باید های‌لایت کنم یا موهایم را کاملاً رنگ کنم؟
هنگامیکه نوبت رنگ کردم موها می‌شود، شما اساساً 3 گزینه برای انتخاب دارید: های‌لایت کردن، رنگ کردن تک فرآیندی (در این فرآیند، یک رنگ جدید در سراسر موها زده می‌شود، تا یک رنگ پایه را خلق کند. این شایع‌ترین فرآیند برای رنگ کردن مو می‌باشد و این برای پوشش موهای خاکستری، خارق‌العاده بوده و به موهای کدر جلا می‌بخشد. به علاوه این روش برای رنگ کردن موها در خانه نیز مناسب می‌باشد.) یا فرآیند دوتایی (این اصطلاح به روشی گفته می‌شود که نیاز به دو مرحله برای دستیابی به رنگ مورد نظر را دارد. به طور معمول، برای بی‌رنگ کردن موها تا سطح مطلوب، روشن‌کننده به موهای تیره زده می‌شود، شامپو شده و با آب شسته می‌شود و سپس رنگ مورد نظر در مرحلۀ دوم به موها زده می‌شود.)

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

چگونه موهای بلند را بشوییم؟

چگونه موهای زاید را از بین ببریم؟

از موهای رنگ شده‌ی خود بسیار مراقبت کنید.

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 39) فاطمه 773-10-04 17:41
سلام من موهام اریشگر رنگ کرد مخلوطی از رنگ های دودی و زیتونی و نسکافه ای گذاشت ک مثلا دودی زیتونی بشه امابلوند روشن شده تورو خدا بگید چکار کنم ؟هرچی به خودش گفتم زیر بار نرفت اگر رنگ سی4 دودی با واریاسیون دودی و کسیدان نمره یک بزنم بد نمیشه؟یا نسکافه ای بذارم روش چه رنگی میشه
پاسخ دادن (Reply)
0 38) A 773-10-03 13:10
سلام خواهر من موهاش بعد سه بار دکلره کردن رنگ موی نسکافه ای روشن گزاشت که موهاش رنگ عسلی خیلی خیلی روشن در اومد و دوسش نداره میشه ترکیب یک رنگی بگین ک روی موهاش بزارم و یه رنگ معمولی (نه تیره نه روشن)خوش رنگ درباید و اینک بگین ک اول ساقه هارو بزارم بعد ریشه؟ ممنون میشم
پاسخ دادن (Reply)
-1 37) mahsa 773-09-28 17:09
سلام ببخشید من میخواستم موهامو با شامپو رنگ مشکی کنم وپایین موهامو با دکلره رنگی ابی کنم خواستم ببینم اگر شامپو رو به سرم بزنم تمام قسمتهای موهام مشکی میشه و بهد بخوام پایین موهامو رنگ کنم رنگ باز میکنه ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ دادن (Reply)
0 36) Guest 773-08-05 16:24
پاسخ دادن (Reply)
0 35) شکوفه 773-07-18 13:18
با سلام و احترام من تاکنون رنگ نکرده ام و موهایم مشکی و پوستم گندمی است .رنگ روشن که نه به قرمزی بزند نه به زردی را خیلی دوست دارم .از شما سپاسگزاری میکنم که من را راهنمایی نمایید چه شماره از رنگ ریبون را استفاده کنم . از راهنمایی و لطف شما بسیار سپاسگزارم
پاسخ دادن (Reply)
0 34) Guest 773-07-04 16:49
پاسخ دادن (Reply)
0 33) Guest 773-03-04 20:40
پاسخ دادن (Reply)
0 32) Guest 773-03-04 20:40
پاسخ دادن (Reply)
0 31) Guest 773-02-20 16:18
پاسخ دادن (Reply)
0 30) عسل 773-02-17 01:36
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم مش یخی روی موهای قهوه ای تیره قشنگ و شیک میشه یا نه اگر نمیشه لطفا راهنماییم کنین چه مشی روی موهای قهوه ای تیره بزنم که قشنگ باشه ممنون
پاسخ دادن (Reply)
0 29) اناهیتا 773-02-16 22:36
سلام وقتتون بخیر . من تا حالا مو هام رنگ نکردم رنگ اش زیتوتی تیره تیره ست .می خام زیتونی روشن اش کنم ولی نمی خام دکلره کنم میشه بدون دکلره در ضمن فرمول این رنگ رو هم نمیدونم از پاسخ گویی و راهنمایتون یه دنیا ممنون هم
پاسخ دادن (Reply)
0 28) غزل 772-09-26 04:03
سلام خسته نباشيد.من مى خوام موهام رو براى عيد ماهاگونى کنم ايا بعداز يک ماه مي تونيم رنگ دىگه رو گذاشت يا نه؟ يه مارک خوب که ماهاگونى زيبا داشته باشه بهگ گعرفى کنيد قيمتش مهم نيست فقط خوب باشه
پاسخ دادن (Reply)
0 27) آرزو 772-09-21 20:43
سلام من موهام نصفه دکلره داره ماله پارساله رنگ n7 گذاشتم الان ریشه هام در اومده میخوام موهامو شکلاتیه خوش رنگ کنم لطفا کمک کنید ممنووووووووووون
پاسخ دادن (Reply)
0 26) مریم 772-09-16 20:20
سلام وخسته نباشید خدمت شما .موهای من قهوه ای تیره هست .قبلا شرابی زدم .مدت 9 ماهه رنگ نزدم .حالا میخواهم رنگ زیتونی روشن بزنم رنگ پوستم سبزه روشن است.اگ میشه راهنمایی کنید وترکیب رنگ بهم بگید ممنون میشم ازلطف شما.اگه زودتر جواب بدید متشکرم.
پاسخ دادن (Reply)
0 25) الهام 772-09-13 21:45
سلام خسته نباشد من قبلا موهامو عسلی کرده بودم الان موهام دو رنگ شده و میخوام شرابی کنم باید چیکار کنم؟
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه