8 نکتۀ فوق‌العاده برای آرایش تابستانی

3680

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
8 نکتۀ فوق‌العاده برای آرایش تابستانی

تابستان اینجاست! حدود سه ماه متوالی با عرق کردن صورتمان مواجه می‌شویم. به معنای واقعی کلمه. با درجه حرارت بالا و آفتاب شدید، تقریباً غیرممکن است که آرایش خود را در گرمای شدید، تازه و همچنین تمیز نگه دارید.

برای اینکه اطمینان حاصل کنید که صورت شما مانند یک بستنی چوبی آب‌شده به نظر نمی‌رسد، این 8 راهنمایی و نکات آزموده‌شده، درست و واقعی را برای آرایشی که ذوب نمی‌شود، دنبال کنید.

1. از یک پریمر استفاده کنید. شما این را قبلاً شنیده‌اید و در اینجا مجدد می‌شنوید که: استفاده از پریمر بدون چربی کمک خواهد کرد به اینکه مرطوب‌کننده، کرم‌پایه و کرم‌پودر شما در جایش باقی بماند. یک پریمر صورت، بسیار شبیه به استفاده از یک پریمر قبل از رنگ‌آمیزی دیوار، عمل کرده تا رنگ (لوسیون، کرم پودر یا کرم پایه، آرایش) را بر روی آن نگه دارد، به طوریکه آن هیچ تکان جزئی نمی‌خورد.

2. اگر شما مجبور هستید که از یک کرم‌پودر (کرم پایه) استفاده کنید، از یک نوع آن که بر پایۀ سیلیکون می‌باشد، استفاده کنید. بسیار شبیه به یک پریمر، آن نیز در جای خودش باقی می‌ماند. از تمام کرم‌پودرهای (کرم‌های پایه) روی میز، دست بکشید، گاهی اوقات شما پوشش‌دهی اضافی می‌خواهید.

3. کرم‌ها، دوست‌های شما هستند. رژگونه‌ها، سایه‌ها و رژلب‌های با پایۀ کِرِم، زمان مقاومت در برابر گرما و عرق کردن، بهتر از انواع پودری می‌باشند. پودرها می‌توانند ماسیده شده و زمخت شوند. کرم‌ها نرم و صاف باقی مانده و معمولاً رطوبت را رفع می‌کنند.

4. از ریمل ضدآب استفاده کنید. ریمل‌های ضدآب برای تابستان فوق‌العاده مناسب می‌باشند.

5. از ضدآفتاب استفاده کنید. برخی از آن‌ها می‌توانند روغنی و چرب بوده و باعث شوند که شما بیشتر عرق کنید. اما برخی دیگر از ضدآفتاب‌ها، فاقد روغن و چربی و حاوی SPF بالا می‌باشند. 

6. از رنگ لب استفاده کنید. بعضی از رژلب‌ها واقعاً سنگین بوده و تقریباً در حرارت و گرمای زیاد، آب شده و تغییر شکل می‌دهند. تابستان آمده! یک رنگ لب را امتحان کنید. شما تمام رنگ‌ها را بدون هیچ بافتی که باعث شود احساس سبک‌تری داشته و همین‌طور باعث جذابیت شما شود، خواهید داشت.

7. رنگ گونه یک ایدۀ بدی نیست. چند ضربۀ نرم زدن از این به گونه‌هایتان، آن‌ها را در تمام طول شب، به رنگ صورتی خوشرنگ و بدون وزن، نگه می‌دارد.

8. از ابروهای خود مراقبت کنید! ابروهای بلوند در تابستان سفید شده و تقریباً ناپدید می‌شود. اگر شما همین مشکل را دارید، مطمئن شوید که آن‌ها را با پرکننده‌های ابروی غیر پودری، پر می‌کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

راه‌هایی برای روشن‌تر کردن پوست

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه