رنگ لاک ناخن شما چه چیزی دربارۀ شما می‌گوید

4211

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
رنگ لاک ناخن شما چه چیزی دربارۀ شما می‌گوید

بیشتر اوقات انتخاب رنگ لاک و گرایشتان به رنگ‌ها برایتان امری عادی شده و شما ساده از کنار آن می‌گذرید، اما باید بدانید که معمولاً شما به صورت نا خودآگاه براساس شخصیتتان رنگ لاک را انتخاب می‌کنید. بنابراین این رنگ‌ها می‌تواند نشان دهنده‌ی خصوصیات شخصیتی شما باشد.

نئون: شما سرزنده هستید
نئون برای دخترهایی که دنبال جلب‌توجه هستند، مناسب می‌باشد. بخواهیم صادقانه بگوییم، دوستداران نئون پر از انرژی، شور و هیجان، دلخوشی و پرقوت هستند.

آبی: شما آرام هستید
اگر رنگ آبی شما را جذب می‌کند، شما یک دختر آرام هستید که بیشتر دوست دارید اوقاتتان را در نزدیکی یک دریاچه، رودخانه بگذرانید. خانم‌هایی که بدون‌ سروصدا هستند، به طور طبیعی (یا آنهایی که دنبال راهی هستند تا آرامش خود را حفظ کنند) جذب این رنگ می‌شوند.


رنگین‌کمانی: شما اسرارآمیز هستید
یک رنگ قوس‌و‌قزحی برای کسی که دوست دارد بدرخشد و مورد توجه قرار گیرد، مناسب می‌باشد، شما برای تغییر سریع بوده و مرموز هستید.

قرمز: شما پرحرارت و احساساتی هستید
هر سایه‌ای از رنگ قرمز، می‌گوید که شما در زندگی، باانرژی و پرحرارت هستید! شما در مورد همه چیز پر از هدف و عشق هستید. یک سایه با ته‌رنگ نارنجی را برای یک ظاهر سرزنده‌تر، انتخاب کنید، سپس آن را با یک سایۀ پررنگ‌تر، جذاب‌تر کنید.

سبز: شما پویا و پرانرژی هستید
سبز یک رنگ عالی و مناسب برای افرادی می‌باشد که ماجراجو و بی‌پروا بوده و به دنبال تجربه‌های جدید برای رشد خود می‌باشند.

هلویی: شما در لحظه زندگی می‌کنید
این پاستل نافذ، مناسب رفتن به مهمانی‌ها و قرار ملاقات‌ها می‌باشد. اگر شما از جمله دخترانی هستید که در لحظه زندگی می‌کنید، رنگ هلویی برای شما مناسب می‌باشد.

زرق‌و‌برقی: شما جذاب و دلربا هستید
با زدن این لاک ناخن، در مهمانی‌ها تمام دنیا در نوک انگشتان شماست. شما همیشه می‌درخشید.

بنفش: شما مطمئن هستید
چه کسی می‌گوید که قدرتمند معنی پرمدعا را می‌دهد؟ بنفش برای دخترهایی که بسیار راحت بوده و آن به آسانی لذت می‌برند، مناسب می‌باشد.

طراحی روی ناخن: شما خلاق هستید
ناخن‌های شما بوم نقاشی بوده و به لطف این قلم‌ها و قلم‌موهای ناخن که خودتان به راحتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و انتخاب‌های زیادی داشته باشید. اگر شما تمایل به طراحی ناخن دارید، شما خلاق بوده و به‌طور مستمر علاقه‌مند به کشف جنبه‌هایی جدید از خودتان می‌باشید.

زرد: شما بی‌خیال هستید
درست مانند آفتاب. زرد، رنگ مناسب برای دخترهایی است که با لبخند گرم و صمیمی‌شان شناخته شده و باعث می‌شوند که دیگران واقعاً احساس خوبی نسبت به آنها داشته باشند. شما عاشق لحظه‌های بی‌خیالی هستید.

رنگ بی‌اثر: شما طبیعی و عادی هستید
شما از اینکه خود واقعی‌تان باشید، نمی‌ترسید و آن را به جهان نشان می‌دهید. نکته: یک لاک ناخن خالص و حریری را برای درخشندگی و زیبایی انتخاب کنید، یا با یک لاک ناخن بژ مایل به زرد، به یک ظاهر و نگاه مدرن دست بیابید.

متالیک: شما قوی هستید
به دنبال این هستید که شجاعت و سرزندگی شخصیت خود را نشان دهید؟ انتخاب یک رنگ متالیک نشان می‌دهد که شما یک دختر با قدرت هستید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

لاک ناخن و باید و نبایدها

چه خوراکی‌هایی شما را جوان نگاه می‌دارند؟

مراقبت از ناخن

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه