خود را متحول کنیم!

3772

نظر (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
خود را متحول کنیم!

وقتی فصل‌ها تغییر می‌کنند زیبایی شما نیز باید متحول شود. نیازی نیست که بعد از یک روز کاری در بهار همه لوازم آرایش خود را دور بریزید ساده‌تر این است که راهی را برای به روز کردن چهره خود بیابید.

بابی براون: من عاشق بهار هستم، زمان بسیار خوبی برای تغییر و دوباره سازی می‌باشد. وقتی فصل‌ها تغییر می‌کنند زیبایی شما نیز باید متحول شود. نیازی نیست که بعد از یک روز کاری همه لوازم آرایش خود را دور بریزید. ساده‌تر این است که راهی را برای به روز کردن چهره خود با اضافه کردن رنگ‌های گرم تابستانی برای لب و چشم پیدا کنید.

نگهدارنده‌های پوست
اول از همه نگهدارنده‌های پوستی خود را با توجه به تغییر فصل انتخاب کنید. پوست خود را هفته‌ای یکبار برای جلوگیری از پوسته شدن آن لایه برداری کنید، و از مرطوب کننده‌های قوی تر برای محافظت از پوستتان در هوای گرم و خشک استفاده کنید. با این حال شما باید باز هم از مرطوب کننده‌هایی که در آنها ضد آفتاب نیز وجود دارد برای محافظت از پوستتان در برابر آفتاب استفاده کنید.
بعد از اینکه به کار برگشتید، کرم پودر های مرطوب را دور بریزید و از فونداسیون و محو کننده‌ها استفاده کنید. تابستان وقت مناسبی برای این است که فونداسیون‌های قدیمی خود را دور بریزید (چون پر از باکتری هستند) و یکی جدید بخرید. محو کننده‌ها – یا اون چیزی که آنها را راز جهانی می‌نامیم)- برای پوشاندن دور چشم بسیار مناسب است.

آرایش
شما باید از سایه های تابستانی در این فصل استفاده کنید، اما تغییر از بهار به تابستان نباید زیاد چشمگیر باشد. ساده ترین کار این است که سایه های گرم و گندم گون می تواند تغییز زیادی ایجاد کند. رژهای مایع خود را با رژهای کرم مانند (رژهای جامد) عوض کنید. اگر برافروختگی ای که در بهار برایتان ایجاد شده است در حال محو شدن است، از رنگ برنز برای پیشانی و گونه ها و بینی و چانه خود استفاده کنید.

در فصل تابستان همه سایه‌ها از رنگ های طبیعی پوست الهام گرفته‌اند. این رنگ ها در دنیا بسیار جذاب و پر کاربرد هستند زیرا باعث زیبا تر شدن زنان شده‌اند. زیبایی طبیعی به این معنا نیست که از لوازم آرایش استفاده نشود، بلکه به این معناست که سایه ها و رنگ ها باید با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

چه خوراکی‌هایی شما را جوان نگاه می‌دارند؟

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

چگونه ناخن‌های خود را سالم نگاه داریم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 1) سارا 770-05-19 14:08
ممنون.
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه