مراقبت از پوست در فصل پاییز

3507

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
مراقبت از پوست در فصل پاییز

برخی فکر می‌کنند که با تغییر فصل به یک تغییر و تحول کلی در آرایش نیاز دارند ولی تنها چند ترفند برای مراقبت از پوست کفایت می‌کند و نیازی به تغییرات در روند آرایشتان وجود ندارد!

در فصل پاییز رنگ‌های آرایش ما گرمتر می‌شود، نیازی نیست که از ریمل ضدآفتاب استفاده کنیم و در کل ما وادار به تعویض کامل رژیم مراقبت از پوست می‌شویم، درست است؟ بله خوب، تقریباً.

به گفتۀ یکی از متخصصین پوست، ما قطعاً نیاز به سبک‌تر کردن این چیزها داریم. اما این دقیقاً تعویض کامل تمام محصولات مورد استفاده ما نمی‌باشد.
ما قطعاً هنوز هم نیاز به کرم‌های ضدآفتاب داریم و همینطور نیاز به استفادۀ باقاعده و منظم از آن بر روی پوستمان می‌باشد. مهمتر از آن، ما به مرطوب‌کنندۀ بیشتری نیاز داریم. زمانیکه هوا سردتر می‌شود، رطوبت کمتر شده، بنابراین پوست کمی بیشتر خشک می‌شود.
قابل ذکر است که این موضوع فقط برای صورت صدق نمی‌کند و تمام بدن نیز نیاز به هیدراتاسیون بیشتری دارد. برای صورتتان به دنبال مرطوب‌کننده‌های بدون چربی و چیزی چربتر و دارای گلیسیرین بیشتر برای بدنتان باشید. یکی از متخصصین پوست توصیه می‌کند که از کرم ترمیمی مرطوب‌کنندۀ تسکینی برای نرم نگه داشتن بدنتان و مرطوب‌کنندۀ درخشان برای دهانتان استفاده کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

انتخاب رژلب مناسب فصل

مزایای استفاده از آلوورا

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

مراقبت از ناخن

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه