نکاتی برای استفاده از رژلب

3746

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
نکاتی برای استفاده از رژلب

اگر لب‌های زیبایی دارید و همیشه در مورد آن تعریف می‌شنوید، شما خوش‌شانس هستید. پس زمان آن است که به آنها اهمیت بدهید و آن را به رخ بکشید. در این مطلب 16 نکته را می‌خوانید که چطور به طرز صحیح از رژلب استفاده کنید.

همزمان آرایش چشم و لب‌ پر رنگ نداشته باشید
خانم‌هایی که آرایش چشم سنگین و رژلب تیره دارند، جالب به نظر نمی‌رسند. اگر شما می‌خواهید رژلب قرمز بزنید، بقیه آرایش‌تان را روشن نگه دارید، اگر می‌خواهید بروی چشم‌ها تاکید کنید، لب‌هایتان را با رنگ لب براق روشن نگه دارید که به راحتی قابل رویت است.
لب‌های بدون آرایش با چشمان دودی فوق‌العاده بنظر می‌رسند. لب‌ها را با پوشاننده یا کرم پودر قبل از براق کردن بپوشانید. این فرم لب‌ها عملاً بی‌رنگ‌ به نظر می‌رسند.

چطور به لب‌هایتان حجم بدهید
مجبور نیستید ماده حجم دهنده برای لبانتان بکار ببرید تا لبانی به ظاهر بزرگ و قرمز داشته باشید. برای لبانی گوشتی‌تر، خط لب را فقط روی خط بیرونی لب طبیعی‌تان بکشید و سپس مقداری برق را به وسط لب پایینی‌تان آهسته بزنید و لب‌ها را بهم بمالید.

چطور رژلب هماهنگ با برق لب انتخاب کنید
شما شاید رژلب دوست‌تان را دوست داشته باشید، اما ممکن است این رنگ روی لب شما خوب بنظر نیاید. آرایشگر معروف بابی برون، می‌گوید که بهترین رنگ، رژلبی است که یک تا دو درجه تیره‌تر از رنگ لب طبیعی‌تان است. سایه‌های قهوه‌ای یا نارنجی که شامل رنگ مرجانی‌اند، در بعضی افراد خوب بنظر می‌رسند.

بهترین راه بکار بردن رژلب را انتخاب کنید

قانون‌هایی برای استفاده از رژلب وجود دارد. بعضی خانم‌ها از قلم موهای مخصوص رژلب استفاده می‌کنند. این قلم موها معمولاً کاربردی ندارند. بعضی‌ها از انگشت میانی‌شان استفاده می‌کنند. اکثر خانم‌ها از تیوب رژلب استفاده می‌کنند. چیزی را که برای شما مناسب است، انتخاب کنید.
اگر شما اول لبانتان را با خط لب پر کنید، رژلب ماندگاری طولانی‌تری خواهید داشت. اگر از رژلب روشن استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم خط لب کم رنگ‌تر را امتحان کنید. سپس رژلب را روی لب‌ها یکدست کنید. برق لب بخاطر اینکه زود پاک می‌شود زیاد جالب به نظر نمی‌رسد، اما اگر لب‌تان را با خط لب پر کنید، برق لب به آن چسبیده و زود پاک نمی‎شود.

می‌توانید خط لب را قبل یا بعد از رژلب استفاده کنید.
بعضی خانم‌ها ترجیح می‌دهند، اول خط لب بکار ببرند. گفته می‌شود اگر اول از رژلب استفاده کنید، نمی‌توانید خط طبیعی لب‌تان را ببینید. اما در بسیاری افراد برعکس می‌باشد.

هرگز یک خط لب تیره با رژلب روشن بکار نبرید
مطمئن شوید، خط لب با رژلب یا برق لب هماهنگ باشد. خط لب تیره و لب‌های روشن، رنگ و رو رفته بنظر می‌رسد.

تست صحیح رژلب در فروشگاه
تست رژلب در فروشگاه بروی لب‌هایتان کاری غیر بهداشتی است. به جای این کار رژ لب را به نوک انگشتان‌تان بکشید. بهتر است سر رژلب را قبل از اینکه فرد دیگری آن را امتحان کند، پاک کنید.

رژلب‌های بد رنگ را دور نریزید
آرایشگران می‌گویند که می‌توان بوسیله ترکیب کردن رژ لب‌هایی که دوست ندارید یک رنگ لب فوق العاده خلق کنید. همچنین قبل اینکه از رژ لبی که خیلی روشن است استفاده کنید، می‌توانید لب را با یک خط لب تیره رنگ کنید.

چطور لیوانتان را رژلبی نکنید
لب‌تان را قبل از استفاده از لیوان لیس بزنید، این روش درست عمل می‌کند.

دندان‌هایتان را رژلبی نکنید
بعد از استفاده از رژلب، انگشت سبابه‌تان را وارد دهان کنید، سپس بیرون بکشید؛ رژلب اضافی بجای اینکه به دندان‌هایتان بچسبد به روی انگشت‌تان خواهد چسبید.

از رژلب به عنوان رژگونه استفاده کنید
از رژلب می‌توانید به عنوان رژ گونه استفاده کنید، اما حالت برعکس نه. چند نقطه از آن را بروی بالای گونه‌هایتان بزنید و پخش کنید. این کار اولاً کمک می‌کند رطوبت لازم بروی پوست تامین شود  و همچنین یک رژ گونه جذاب داشته باشید.

با افزایش سن، لبانتان باید چرب‌تر بنظر برسد
همانطور که ما پیرتر می‌شویم، لبانمان باریک‌تر می‌شود. بنابراین شما باید از رژلب‌های مات و براق دوری کنید و بیشتر از رژهای چرب استفاده کنید. همچنین مراقب استفاده از رژهای تیره باشید.

دندان‌های زرد شده را بپوشانید
می‌توانید رنگ زرد دندان‌ها را بپوشانید. برطبق گفته‌ی لازاروس، یک آرایشگر حرفه‌ای: رژلب‌های متمایل به آبی را امتحان کنید، سایه‌های که در این مورد صدق می‌کنند، شامل گوجه‌ای، صورتی، شرابی و ارغوانی هستند.

رژلب شکسته را دور نریزید
اگر رژلبتان شکست، بخش شکسته را با یک دستمال بردارید، سپس به آرامی یک کبریت روشن را زیر بخش شکسته بگیرید و وقتی مقداری از آن ذوب شد، آن را روی پایه رژ لب بگذارید، بچرخانید و آن را برای 30 دقیقه در داخل یخچال بگذارید. می‌توانید دوباره از آن استفاده کنید.

رژلب تمام شده را دور نریزید
وقتی هنوز مقداری از رژلب داخل تیوب هست، آن با یک پنبه یا چوب بکنید و با وازلین یا برق لب ترکیب کنید، از یک قلم موی لب برای مصرف استفاده کنید.
همچنین می‌توانید باقی مانده رژلب را از تیوب‌اش جدا کنید، آن را داخل جعبه قرص درپوش دار بگذارید و آن را ذوب کنید.

منبع از beauty.about.com

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

انتخاب رژلب مناسب فصل

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه