ترفندهایی برای درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها

4243

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
ترفندهایی برای درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها

آیا تا به حال به عکس خوانندگان و بازیگران مشهور، قبل و بعد از آرایش نگاه کرده‌اید؟ به یاد دارم که وقتی برای اولین بار عکس هنرپیشه محبوب و مورد علاقه خودم را قبل از آرایش دیدم، متعجب شدم. چشم‌های او تقریباً ناپدید بود. با این حال در عکس‌های با آرایش، او چشمانی درخشان داشت. راز این موضوع چیست؟
رازهای بسیاری برای داشتن چشمانی درشت وجود دارد، ترفندهایی که در این مطلب آمده است را امتحان کنید.

1- مژه‌هایتان را فر کنید
اگر شما به طور طبیعی، مژه‌های بلند و خوبی ندارید، فر کردن آنها قبل از زدن ریمل می‌تواند واقعاً چشمان شما را باز نماید. در واقع شما می‌توانید پس از زدن ریمل نیز مژه‌های خود را فر کنید، فقط باید این کار پس از خشک شدن مژه‌ها انجام شود (این نکته‌ی خوبی است برای مواقعی که شما می‌خواهید بدون پاک کردن ریمل مژه‌های خود را فر کنید). من معمولاً فر مژه را برای 3 ثانیه با سشوار گرم می‌کنم تا قدرت ماندگاری بیشتری داشته باشد. فقط آهن فر مژه را قبل از اینکه مژه‌هایتان را با آن بگیرید، تست کنید تا خیلی داغ نباشد.

2- با مژه‌های پایین چه کنیم؟
بسیاری از متخصصین آرایشگری، از زدن ریمل به مژه‌های پایین اجتناب می‌کنند، چرا که آنها معتقدند این کار چشم‌ها را جمع و بسته می‌کند. این موضوع برای برخی خانم‌ها صحت دارد، اما برای برخی دیگر، ریمل و خط چشم برای مژه‌های پایینی می‌تواند یک تفاوت چشمگیر ایجاد نماید. این کار را بر روی چشمان خود امتحان نمایید و ببینید که آیا آن را دوست دارید یا خیر.
برای زدن ریمل به مژه‌های پایین، فرچه‌ی ریمل را به صورت عمودی نگه داشته و سپس آن را به عقب و جلو بکشید. اگر شما زیر مژه‌های پایین خط چشم می‌کشید، خط چشم مدادی را امتحان کنید که نرم‌تر است. سپس آن را با انگشت خود محو نمایید، چرا که خط چشم شما خیلی طبیعی‌تر از زمانی به نظر می‌رسد که شما یک خط مستقیم با خط چشم مایع می‌کشید.

3- از گذاشتن مژه مصنوعی هراسی نداشته باشید
مژه‌های مصنوعی تکی، خیلی زیبا و جذاب هستند و اگر درست گذاشته شوند، کاملاً طبیعی به نظر می‌رسند.
اگر مژه‌ای که می‌خرید به نظرتان خیلی بلند است، می‌توانید با قیچی آن را کوتاه کنید.

4- چرا سایه‌ی سفید راز آرایشگران است؟
وقتی من بعد از ظهرها بیرون می‌روم، همیشه کمی سایه‌ی روشن به لبه‌ی داخلی چشمم، جایی که پلک پایین به پلک بالا می‌رسد، نزدیک به مجرای اشک، ‌می‌زنم. واقعاً شگفت‌انگیز است که چطور این مقدار کم سایه‌ی سفید، چشمان مرا روشن‌تر نموده و باعث‌ می‌شود سفیدی آن سفیدتر به نظر برسد.
این یک راز زیبایی قدیمی برای آرایشگران است و اگر شما دقیق‌تر و از نزدیک به عکس‌های بازیگران و خوانندگان معروف در «فرش قرمز» نگاه کنید، می‌توانید سایه سفید را در گوشه داخلی چشم آنها ببینید.
برای اینکه چشم‌ها درشت، جذاب و اغوا کننده به نظر برسند، پلک پایین خود را با استفاده از یک مداد بژ کرم بپوشانید.

5- ابروان خود را آراسته نگه دارید
شما شگفت‌زده می‌شوید اگر بدانید که چطور ابروان آراسته می‌تواند چهره شما را دگرگون سازد. من دیده‌ام که این حالت برای بسیاری از زنان اتفاق می‌افتد. آنها فکر می‌کنند که ابروان آنها خوب است، هرچند که هرگز آنها را برنداشته و یا وکس نمی‌کنند. شاید آنها از نازک شدن ابروان‌شان می‌ترسند و یا مطمئن نیستند که چه مدل ابرویی برای چشمان آنها بهتر است. آنها نمی‌دانند که با این کار چقدر می‌توانند بهتر به نظر برسند، تا زمانی که متقاعد می‌شوند که ابروانشان را بردارند و در نهایت، نتیجه کار آنها را شگفت زده خواهد کرد.
این شاید تنها توصیه مهم من در این خصوص به شما باشد: به یک آرایشگر حرفه‌ای برای وکس، برداشتن و یا بند انداختن ابروی خود مراجعه نمایید و بعد از آن تا مراجعه بعدی، طبق مدلی که آرایشگر به ابروی شما داده، آنها را مرتب نگه دارید.

منبع از beauty.about.com

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

راه‌هایی برای روشن‌تر کردن پوست

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه