تکنیک‌های زیبا شدن هالیوودی‌ها

3361

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
تکنیک‌های زیبا شدن هالیوودی‌ها

بازیگران روی فرش قرمز و روی پرده سینما زیبا هستند؛ با پوستی صاف و بدون لک، چشم‌هایی براق و زیبا و صورتی متناسب. اما خیلی از آنها از نزدیک و به صورت زنده چنین ویژگی‌هایی ندارند.

پوست آنها هم مثل پوست بیشتر افراد جامعه است و هیچ چیز خاصی در صورت‌شان نیست که آنها را متمایز کند. اما چه اتفاقی برای آنها می‌افتد که به چنین زیبایی خیره‌کننده‌ای دست پیدا می‌کنند؟ خیلی‌ها معتقد هستند آنها از تکنیک‌های خاصی استفاده می‌کنند. تکنیک‌هایی که دانستنشان به شما هم امکان می‌دهد همانقدر زیبا و خیره‌کننده باشید.

ژل آلوئه‌ورا همراه‌تان باشد
بازیگران سینمای تجاری تنها با آرایش‌هایشان زیبا به نظر نمی‌رسند. آنها وقتی چشم‌هایشان خسته می‌شود و فیلمبرداری در حال آغاز شدن است، زیر چشم‌های خود را با ژل آلوئه‌ورا ماساژ می‌دهند. این کار به سرعت پوست زیر چشم را سفت می‌کند و حس خستگی را از آن می‌گیرد.

دور مداد مشکی را خط بکشید
ابروها را هیچ‌وقت با مداد قهوه‌ای یا مشکی پر نکنید. با این کار دقیقاً معلوم است ابروهایتان طبیعی نیست. هالیوودی‌ها همیشه ابروهای خود را با سایه یا مداد خاکستری پر می‌کنند. این کار ابروهای آنها را کاملاً طبیعی می‌نمایاند، پس ابروهای پررنگ قجری را فراموش کنید و مطابق روز پیش بروید.

فیکساتور را فراموش نکنید
مهم نیست از چه فیکساتوری استفاده می‌کنید. از هر کرمی که روی پوستتان خوب می‌نشیند و به آن عادت دارید استفاده کنید؛ چه مرطوب‌کننده باشد و چه ضدآفتاب. قبل از آرایش تمام صورت خود را با آن بپوشانید. گذشته از این می‌توانید از فیکساتورهای مخصوصی که برندهای مختلف به بازار فرستاده‌اند استفاده کنید و از اسپری ماندگار کننده آرایش گرفته تا پودر آن را برای تثبیت زیباییتان به کار بگیرید.

خط لب بکشید
دور لب‌ها را با یک رنگ کاملاً طبیعی و نزدیک به رنگ واقعی لب خط بکشید و سپس خط لب را به طرف داخل هر دو لب پر کنید. توجه کنید به مرکز لب‌ها نرسید تا لب‌هایتان برجسته‌تر به نظر بیایند. دو گوشه لب‌ها را هم با مداد پر رنگ کنید و کمی که به وسط می‌رسید آن را متوقف کنید. بعد از این کار می‌توانید تنها از یک برق لب استفاده کنید. لب‌های شما به مراتب برجسته‌تر و ساده‌تر به نظر خواهند رسید.

ماسک مخمر بگذارید
برخی ماسک‌های ساده را می‌توانید در خانه تهیه کنید و از آنها برای زیباتر به نظر رسیدن کمک بگیرید. می‌توانید یک بسته مخمر خشک را با آب نصف لیموترش تازه مخلوط کنید، این خمیر را روی لکه‌های پوستتان بگذارید، ماساژ دهید و اجازه بدهید برای 5 دقیقه روی پوست بماند تا خشک شود. بعد هم باید آن را بشویید و از پوست صاف خود لذت ببرید. این مخلوط برای جای جوش و کک و مک موثر است.

ژله قرمز به جای رژلب
تصور می‌کنید بازیگران سینمای تجاری در جریان بازی کردن فیلم‌هایشان مدام آرایش خود را تمدید می‌کنند؟ شاید این کار را انجام دهند اما قطعاً از تکنیک‌هایی برای ماندگار شدن آن هم استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید بعد از چند ساعت لب‌هایتان بی‌رنگ و ترک‌ ترک جلوه نکند، کمی پودر ژله قرمز را در آب حل کنید و با انگشت روی لب‌هایتان بکشید و بگذارید یک دقیقه روی آنها بماند تا جذب شود. رنگ قرمز به خورد لب‌ها خواهد رفت و تا چند ساعت پاک نخواهد شد. می‌توانید روی آن از رژ یا برق لب هم استفاده کنید.

برق آرایش را بگیرید
آرایش براق الان دیگر مد نیست. پس همیشه بعد از آرایش کردن یک دستمال روی صورت خود بگذارید و بردارید. این کار باعث می‌شود برق اضافی رژلب، رژگونه یا سایه را بگیرید. اگر دیدید آرایش کم است می‌توانید آن را تجدید کنید اما باز هم برق آن را بگیرید. با این کار علاوه بر اینکه آرایش شما مات می‌شود، بیشتر روی پوستتان می‌ماند زیرا آن چیزی که دستمال از روی آرایش شما برمی‌دارد، بعد از یک ساعت خود به خود از صورت‌تان پاک خواهد شد. با این کار شما آرایش را گارانتی می‌کنید.

با پلک بالا بازی کنید
هیچ‌کس با چشم‌های خواب‌آلوده و خسته زیبا به نظر نمی‌رسد پس برای فرار از چنین وضعیتی همیشه در لبه‌ پلک بالا خط چشم بکشید. می‌توانید مژه‌های بالا را با دست عقب نگه دارید و به آرامی خط چشم را روی لبه پلک بکشید. این کار باعث می‌شود قسمت‌ سفید چشمتان در تقابل با سیاهی درخشان‌تر باشد و چشم‌های شما سرحال‌تر به نظر برسد.

 

سایه روشن بزنید
چشم‌های ریزی که در صورت شما گم می‌شوند می‌توانند زیباییتان را خدشه‌دار کنند. از سایه‌ای کمی روشن‌تر از پوست خود استفاده کنید و گوشه درونی چشم خود را سایه‌روشن بزنید. این کار باعث می‌شود چشم‌های شما درشت و درخشان جلوه کنند. یادتان باشد برای این کار از سایه براق استفاده نکنید زیرا صورت شما را بیش از حد دخترانه نشان خواهد داد.

با بخار معجزه کنید
بخار آب داغ هم برای شفافیت پوست و هم براقی و نرمی موهای شما مفید است. لازم است 10 دقیقه در هفته از سونای بخار استفاده کنید یا حمام را داغ کنید و 10 دقیقه در آن بمانید. این کار باعث می‌شود بخش‌هایی از موی شما که وز شده یا سوخته بهبود پیدا کند و سلول‌های مرده پوست جدا شود و درخشانی به پوست شما بازگردد.

ابروها را شانه کنید
حتماً یک مسواک نرم یا شانه ابرو داشته باشید و ابروهای خود را شانه کنید. می‌توانید یک برق‌لب بی‌رنگ را روی انگشت‌تان بمالید و آن را روی ابرو بکشید. ابرو در جهت شانه شده فیکس خواهد شد و تا چند ساعت مرتب جلوه خواهد کرد. دقت کنید اگر برق لب را روی ابروی شانه نشده بکشید خیلی وحشتناک خواهد شد.

به رنگ‌ها توجه کنید
رنگ آرایش شما باید هارمونی کامل داشته باشد تا طبیعی‌تر جلوه کند. برای مثال رنگ سایه چشم را براساس رنگ چشم و پوست خود انتخاب کنید. سایه‌هایی با رنگ‌های تند معمولاً قشنگ نمی‌شوند و با رنگ پوست و چشم‌ها هارمونی ندارند. منطقی‌تر است برای سایه چشم از رنگ‌های کبود، قهوه‌ای یا خاکستری استفاده کنید. این رنگ‌ها معمولاً با تمام رنگ‌ پوست‌ها و چشم‌ها سازگار هستند و آرایش شما را طبیعی‌تر می‌کنند. اگر چشم‌های روشنی دارید (خاکستری، آبی یا سبز) می‌توانید از خط چشم سبز تیره هم استفاده کنید. این خط را زیر و بالای پلک‌ها بکشید و از زیبایی خیره‌کننده آن لذت ببرید.

دو نوع ریمل بخرید
همیشه از دو نوع ریمل استفاده کنید. برای مژه‌های بالا از ریمل حجم‌دهنده استفاده کنید و ریمل را آرام روی مژه‌های میانی به سمت بالا بکشید. برای دو سمت مژه‌های بالا و مژه‌های پایین از ریمل ضخامت‌دهنده استفاده کنید. مژه‌های گوشه درونی چشم را به درون و مژه‌های گوشه بیرونی چشم را به بیرون بکشید. مژه‌های شما بلند و کشیده نشان داده خواهد شد.

منبع از مجله سیب سبز

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه