مدل موی مناسبِ پاییز و زمستان 2014

5155

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
مدل موی مناسبِ پاییز و زمستان 2014

هنگامیکه از فصل تابستان دور می‌شویم و رنگ‌های طبیعت از سبز، زرد و آبی به نارنجی سوخته، قهوه‌ای متمایل به قرمز و رنگ قرمز تغییر می‌کند، تعجبی ندارد که بر طبق آن ما نیز در مدل موهایمان تغییراتی دهیم!
پاییز همیشه زمان فوق العاده‌ی برای فکر کردن درباره‌ی تغییر مدل موهایتان است و مسلماً امسال نیز استثنا نیست. چرا استایلتان را به سایه‌های باشکوهی از رنگ قهوه‌ای، قرمز مسی، قهوه‌ای شکلاتی تیره تغییر نمی‌دهید تا خودتان را وارد مهمانی فصل جدید نمایید.

برای داشتن ظاهر زیبای پاییزی به رنگ موی بلوندتان مقداری هایلایت‌های طلایی سیر اضافه کنید تا یک رنگ بلوند روغنی زیبا خلق کنید. با کارشناس رنگ مویتان مشورت کنید تا بفهمید چه چیزی مناسبِ تناژ پوستتان برای داشتن رنگ مویی با شکوه در پاییز است.

دم خرگوشی ژولیده
این فصل زمان مناسبی برای گره‌های شل (باز) در بالای سر است، که در شب یا روز در هر مناسبتی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. بجای یک چیز پرزرق و برق فوق‌العاده، به سادگی یک مدل موی دم خرگوشی جذاب را انتخاب کنید. دقت کنید با بستن انتهای شل موها در چند ثانیه آن را از حالتی غیر رسمی به حالتی شیک تبدیل کنید.

مدل موهای دم خرگوشی

بافت‌های زیبا
بافت‌های خانم‌ها در پشت سر بصورت کج یک مدل موی رسمی است! در این فصل، همه نوع، شکل و سایزی از نظر بافت رایج است. طراحان مو سبک‌های متفاوت بافت‌ها را به نمایش می‌گذارند. از جمله مدل‌هایی از سبک دم ماهی و بافت‌های سفت گرفته تا بافت‌های شل که به دور سر جمع می‌شوند.

انواع بافت ها

فرق باز کردن مو
مو را محکم به پشت، بصورت دم اسبی کوتاه بکشید. این مدل قدرت ماندگاری زیادی دارد و به عنوان یک مدل محبوب در طول زمستان و پاییز 2013 انتخاب شده است.

فرق باز کردن مو

دم اسبی کوتاه و بلند
دم اسبی بلند، صاف، کوتاه را روی افرادی در زمستان و پاییز 2014 می‌توانید ببینید اما این مدل دوام چندانی نیاورد! روشی ساده و شیک برای آرایش موهایتان است. موهایتان به اندازه‌ی کافی بلند نیست؟ می‌توانید از اکستنشن مو استفاده کنید.

مدل موی دم اسبی

چه رنگ موی برای من مناسب است.؟
ماه‌های پاییز و زمستان فرصتی برای بازسازی دوباره‌ی موهایتان می‌باشد. با اضافه کردن مقدار کمی هایلایت روشن در اطراف صورتتان می‌توانید بعدی لطیف به موهایتان بدهید. ترکیب رنگ موی خرمایی با سایه‌ای دارچینی، صورتتان را پرنشاط می‌سازد و شما را جوان‌تر نشان می‌دهد. یک روش عالی برای هایلایت بیشتر مو این است که پایه مو را تیره کنید تا جایی که نزدیک به موی طبیعیتان باشد.منبع از elysium-salon.co.uk

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

لاک ناخن و باید و نبایدها

فواید چای سبز بر سلامتی و زیبایی

چرا دچار خارش پوست سر می‌شویم و درمان آن چیست؟

دکلره و رنگ بدون هیچ آسیبی به موها

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه