بهترین مدل موها برای صورت‌های گرد (1)

46200

نظر (3)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
بهترین مدل موها برای صورت‌های گرد (1)

بسیاری از خانم‌هایی که صورت گرد دارند، به‌جای تمرکز و نشان دادن این گردی، سعی می‌کنند آن را بپوشانند. راز یک مدل موی جذاب و مناسب برای صورت گرد، کشیده نشان دادن آن می‌باشد.

خوب است بدانید که فرم صورت، تنها عاملی نیست که شما هنگام انتخاب یک مدل موی جدید، باید در نظر بگیرید. جنس و بافت موی شما نیز به همان اندازه مهم می‌باشد. مطالعه کنید که قبل از مدل موی جدید، چه چیزهایی را باید در نظر بگیرید. این مدل موی اِما استون، برای صورت گرد او مناسب می‌باشد. در اینجا دلایل را بررسی می‌کنیم:

مدل موی مناسب برای صورت های گرد
موی بلند برای صورت‌های گرد، بسیار مناسب می‌باشد، زیرا صورت را کشیده نشان می‌دهد. اگر صورت گردی دارید، بهترین مدل کوتاهی‌ مو برای شما، چند اینچ زیر چانه و بلندتر خواهد بود.
اِما استون موهای تکه‌ای موجدار بلند دارد. کوتاه‌ترین تکه‌ی مو در حالت ایده‌آل باید روی چانه‌ی شما بریزد و نباید در بالای نرمه‌ی گوش شما باشد؛ مانند اما استون در این تصویر. تکه‌های خیلی کوتاه، باعث می‌شود که مدل مو به صورت قدیمی و از مُد افتاده نشان داده شود، به اطراف صورت شما حجم اضافه کند و باعث شود تا حتی صورتتان گردتر نیز به نظر برسد. مطمئناً شما این را نمی‌خواهید. موهای تکه‌ای اما استون به خوبی مخلوط شده‌اند، به طوریکه شما نمی‌توانید بگویید آن‌ها خرد شده‌اند.
چتری‌های یک طرفه‌ی بلند برای یک صورت گرد، زاویه ایجاد می‌کنند. ما به دنبال چتری‌های بلندی هستیم که با اطراف استخوان‌های گونه متناسب باشد.
امواج ملایم و ظریف در مو، گردی را از صورت منحرف می‌کند، بنابراین اگر شما موج‌های طبیعی در موهایتان دارید (بسیاری از زنان دارند)، اجازه دهید تا آن‌ها به صورت طبیعی ظاهر شوند. موهایتان را زمانیکه خشک است به هم بفشارید و مچاله‌شان کنید تا بعضی از موج‌های خود را حفظ کند، یا از یک بابلیس درشت کمک گرفته و موهایتان را دور آن بپیچید، مانند کاری که اما استون در اینجا کرده است.

موی صاف بلند برای یک صورت گرد، بسیار مناسب می‌باشد

مدل موی مناسب برای صورت های گرد
موهای بلند همیشه در یک صورت گرد، عالی به نظر می‌رسد، موهای میلا کیونیس این موضوع را ثابت می‌کند. این سبک مو برای یک صورت گرد مناسب می‌باشد، زیرا موهای بلند، صورت را کشیده نشان می‌دهد و موهای صاف، به اطراف صورت حجمی را اضافه نمی‌کند.
درواقع، پوشاندن صورت، یک راه خوب برای لاغر نشان دادن یک صورت گرد می‌باشد.

نکات ضروری:
1) برای داشتن موهای صاف، از یک اتوی مو استفاده کنید و قبل از استفاده از آن، راهنمای طرز استفاده از آن را مطالعه کنید.
2) یاد گرفتن اینکه به درستی موهایتان را با سشوار خشک کنید، یک تفاوت بزرگ در ظاهر موی شما ایجاد می‌کند.


مراقب موهای کوتاه باشید

مدل موی مناسب برای صورت های گرد

کیرستن دانِست صورتی گردی دارد، ولی شما در این تصویر متوجه این موضوع نمی‌شوید. موهای چتری معمولاً برای صورت‌های گرد غیرقابل‌قبول می‌باشند، زیرا بر گردی صورت تأکید می‌کنند، اما شما می‌توانید از یک مصری بلند استفاده کنید، مانند کاری که دانست در اینجا کرده است. مطمئن شوید که مصری شما حداقل چند اینچی زیر چانه باشد و همینطور آن را بطور نامنظم مدل دهید.
موهای بلند یک صورت گرد را کشیده نشان می‌دهد و موهایی که مانند یک پرده (حجاب) روی صورت می‌ریزند، برخی از قسمت‌های صورت دانست را می‌پوشاند. شما یک میلیون گزینه انتخاب موهای بلند برای صورت گردتان دارید.
البته لازم است که بگوییم تمام مدل موهای کوتاه نیز در صورت‌های گرد، بد به نظر نمی‌رسند.

کدام مدل موی کوتاه برای یک صورت گرد مناسب می‌باشند؟

مدل موی مناسب برای صورت های گرد
کامرون دیاز یک مدل موی مناسب و زیبا را برای یک صورت گرد، به نمایش می‌گذارد.
معمولاً موهای مصری و کوتاه در صورت‌های گرد، خوب به نظر نمی‌رسد، اما این مدل موی مصری در صورت کامرون دیاز که صورتی گرد دارد، خاص و جذاب است. شاید بپرسید چرا؟ چتری‌های یک‌طرفۀ او، مدل موی او را زاویه‌دار می‌کند. موهای او بسیار صاف می‌باشد، بنابراین این مدل مو به اطراف صورت او، حجم اضافه نمی‌کند. به موهای کاملاً بلوند او توجه کنید.
با این حال کامرون دیاز وقتی برای اولین بار این مدل را امتحان کرد، چندان از آن راضی نبود. آنها بسیار کوتاه‌تر از چیزی بود که او انتظار داشت. ظاهراً او خیلی ناراحت شد، تا جاییکه فریاد زد و همین باعث شد تا آرایشگرش گریه کند.

انتخاب موهای کوتاه می‌تواند برای یک صورت گرد، ریسک‌ باشد

مدل موی مناسب برای صورت های گرد
انتخاب مدل موهای کوتاه در صورت‌های گرد، ریسک‌ می‌باشد، زیرا ممکن است بسیاری از مدل موهای کوتاه، پهنا را به اطراف صورت اضافه کنند، این مدل موها برای صورت‌های گرد، غیرقابل‌قبول و نامناسب می‌باشند. اگر یک صورت گرد دارید، از مدل‌های مصری که تا فک هستند، اجتناب کنید، خصوصاً اگر شما یک گردن کوتاه نیز دارید. هر کوتاهی بلانت تا چانه، بر گردی صورت تأکید می‌کند. اگر شما موهای کوتاه را انتخاب می‌کنید، مطمئن شوید که مانند جنیفر گودوین با این مدل موی لبه‌دارش، در موهایتان لیر (موهای خرد و تکه‌ای) دارید.
چرا این مدل برای جنیفر گودوین که یک صورت گرد کلاسیک دارد، مناسب و خوب است:
چتری‌های بلندتر ویژگی‌های ظریف زیبایی او را نمایان‌تر می‌کند.
شما هرگز نمی‌خواهید که موهای کوتاه به صورت صاف در دو طرف صورت شما بریزد. موهای گودوین در اینجا، کوتاهی‌های لیر (خرد) دارد، که این‌ها برای یک صورت گرد، ضروری می‌باشد.

چگونه موهایمان را جمع کنیم

مدل موی مناسب برای صورت های گرد


خانم‌هایی که صورت‌های گردی دارند، می‌توانند برای مراسم رسمی، موهای خود را جمع‌ کنند. می‌توانید این مدل کلاسیک را در تصویر سمت چپ ببینید. توجه کنید زمانیکه چتری‌ها را بالا می‌برید، صورتِ گرد، کشیده‌تر به نظر می‌رسد.
در تصویر سمت راست، کیت آپتون موهای بلند و موجداری دارد، این حالت برای خانم‌هایی که صورت گرد دارند، عالی می‌باشد. موهای بلند نیز صورت گرد او را کشیده می‌کند.
لازم است بگوییم که موهای بلند برای یک صورت کشیده، زیاد خوب و مناسب نمی‌باشد.

مدل موهایی که تا روی شانه هستند، بسیار مناسب می‌باشند

مدل موی مناسب برای صورت های گرد
مدل موهایی که تا شانه هستند، عموماً در تمام اشکال صورت، مناسب می‌باشند. این مدل غیر رسمی بر روی صورت گرد اولیویا مان، عالی به نظر می‌رسد. اگر شما به صورت طبیعی، موهای مجعد (فرفری) یا موجدار دارید، آن را به صورت لیر (خرد) بزنید و اطمینان حاصل کنید که آنها چند اینچ یا بیشتر تا زیر چانه‌تان بلند هستند.

چگونه می‌توان موهای مجعد و فر را برای یک صورت گرد، آرایش کرد

مدل موی مناسب برای صورت های گرد


فرها، جعدها و حلقه‌ها زمانیکه از پایین صورت شروع می‌شوند، برای صورت‌های گرد، مناسب و عالی می‌باشند.
در این حالت نیز شما نمی‌خواهید که پهنا و عرض را به طرفین صورت خود اضافه کنید. اگر موهای فرفری و مجعد دارید، موهایتان را تا جاییکه بلندتر از چانه‌تان باشد، بلند کنید. موهایتان را به صورت لیر بزنید، اینقدر که کرکی نشود یعنی با یک ظاهر سه‌گوش در انتهای موهایتان تمام نشود.
توصیه می‌کنیم به دنبال آرایشگری باشید که در کوتاهی موهای فر، متخصص باشد. آرایشگرها ممکن است برای برطرف کردن گردی صورتتان، موهای شما را کم کرده و کوتاه کند. همچنین ممکن است موهایتان را صاف کنید، یا با استفاده از بابلیس، فرهایتان را به صورت موج‌هایی درآورید.

باز هم موهای تا شانه؛ ظاهری زیبا و مناسب برای یک صورت گرد

 

مدل موی مناسب برای صورت های گرد 

این ظاهر و قیافۀ ادل بسیار دوست داشتنی می‌باشد. موهای تا شانه، برای تمام صورت‌ها با شکل‌های گوناگون، خوب و مناسب می‌باشد، زیرا این مدل مو، نه زیاد بلند است نه زیاد کوتاه.

منبع از beauty.about.com

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

راه‌هایی برای روشن‌تر کردن پوست

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 3) هدیه 773-08-12 23:07
بسیار ممنون کنک فوق العاده بوذ. لطفا مدل مو برای صورت گرد با روسری و مغنه هم بزارین لطفا
پاسخ دادن (Reply)
0 2) Guest 773-02-21 14:12
ممنون، نظر لطف شماست
پاسخ دادن (Reply)
0 1) کیمیا 772-09-19 19:45
سایت شما بسیار عالی است از اطلاعاتتان ممنونم
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه