بهترین مدل موها برای صورت‌های گرد (2)

16764

نظر (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
بهترین مدل موها برای صورت‌های گرد (2)

مطمئناً حالت صورت افراد می‌تواند تعیین کند که چه مدل مویی برای او مناسب می‌باشد و به صورت او بیش‌تر می‌آید. اگر صورت گردی دارید، این مطلب، مدل‌هایی را به شما معرفی می‌نماید که صورتتان را کشیده‌ نشان داده و بر جذابیت شما می‌افزاید.

چه مدل مویی برای صورت گرد، مناسب و چه چیزی برای آن خوب نمی‌باشد؟

مدل موی مناسب برای صورت های گرد
این مدل موی جمع‌شده امبر تامبلین در تصویر چپ، برای صورت گرد او مناسب نمی‌باشد. در واقع، این مدل مو باعث می‌شود که صورت او حتی گردتر به نظر برسد. اگر صورت گردی دارید، می‌توانید موهایتان را جمع کنید، اما حتماً مقداری کشیدگی و بالا بردگی در بالای سرتان داشته باشید.
در تصویر سمت راست، موهای بلند امبر تامبلین به صورت مواج فر شده است و ظاهر او فوق‌العاده خوب می‌باشد. توجه داشته باشید که چگونه حلقه‌ها و جعد، در پایین موهای او می‌باشد.


مدل موی جمع شده‌ی رو به بالا و فرق وسط: بهترین‌ مدل‌ها برای صورت گرد

مدل موی مناسب برای صورت های گرد

مدل موی جمع شده‌ی اسکارلت جوهانسون در تصویر سمت چپ، برای او خوب و مناسب به نظر می‌رسد، زیرا چتری‌های او رو به بالا می‌باشد و باعث می‌شود که صورت او کشیده به نظر برسد. در تصویر سمت راست، فرق وسط و موهای بلند نیر برای صورت گرد او مناسب است. فقط اطمینان حاصل کنید که موهای بلند شما، لیر (موها‌ی تکه‌ای) داشته باشد، در غیر اینصورت، کوتاهی و برش، قدیمی و از مُد افتاده به نظر می‌رسد (مانند هیپی‌های دهۀ 70).


کدام مدل موهای بلند به صورت‌های گرد می‌آید و برای آن‌ها مناسب می‌باشد؟

مدل موی مناسب برای صورت های گرد

یک صورت گرد با کوتاهی و برش‌های ناصاف و ناهموار، واقعاً خوب به نظر می‌رسد.
این مدل موی درهم‌ و برهم در مندی مور که یک صورت گرد دارد، دوست داشتنی و جذاب می‌باشد. موهای نامنظم، مدل کوتاهی‌ مناسبی برای صورت‌های گرد است. فقط بهتر است که آن‌ها بلندتر از چانه‌تان باشند.


کوتاهی مناسب برای صورت گرد

مدل موی مناسب برای صورت های گرد
اِما استون صورتی گرد دارد. او در این عکس دو مدل موی متفاوت ولی با چتری‌های یک‌طرفه یکسان دارد. چتری‌های یک‌طرفه، مدل خوبی برای یک صورت گرد به نظر می‌رسد.


اجازه دهید فر موهایتان، به صورت طبیعی باشند

مدل موی مناسب برای صورت های گرد
بیشتر خانم‌ها، موج‌ها و فرهای طبیعی در موهایشان دارند. اگر شما مانند جنا اوشکویتز در این عکس، صورت گردی دارید، اجازه دهید که این فرها به صورت طبیعی نشان داده شوند.

در اینجا چند راهنمایی وجود دارد:
این راه برای موها با طول‌های مختلف، حتی موهای فوق‌العاده کوتاه، مناسب می‌باشد. اما برای صورت‌های گرد با موهایی که بلندتر از چانه می‌باشند، بسیار خوبتر به نظر می‌رسد.

  1. موها را بشویید.
  2. یک اسپری نمک را مورد استفاده قرار داده و آن را در سرتاسر موهایتان، شانه کنید.
  3. اجازه دهید تا موهایتان با جریان هوا خشک شوند. هنگامیکه خشک شدند، موهایتان را در کف دستتان بگیرید و آن‌ها را فشار دهید. این کار اجازه می‌دهد تا موج‌ها و فرهای طبیعی شما، ظاهر شوند.
  4. هنگامیکه مو خشک شد، شما می‌توانید با موهایتان بازی کنید، آن‌ها را بپیچانید و تاب دهید و آن‌ها را به عقب سنجاق بزنید، یا بافت‌های کوچک در اطراف صورت ایجاد کنید یا به عقب متصل کرده و سنجاق بزنید.

 

آیا موهای خیلی کوتاه برای صورت‌های گرد مناسب می‌باشد؟

مدل موی مناسب برای صورت های گرد

همه‌ی مدل موهای خیلی کوتاه در یک صورت گرد، خوب به نظر نمی‌رسند. آن‌هایی که خیلی کوتاه هستند و در سر مانند یک کلاه می‌باشند، بر گردی صورت تأکید می‌کنند. اما این مدل در آلیسیا کوارلز به زیبایی ظاهر می‌شود، زیرا در بالای سر او کشیدگی را به صورت او اضافه می‌کند. تمام آن تکه‌های کوچک (لیرها) به استخوان‌های گونه و چشم‌هایش انرژی می‌بخشند.


بهترین مدل چتری برای صورت‌های گرد چیست؟

مدل موی مناسب برای صورت های گرد

چتری‌های کاترین مک‌فی که صورت گردی دارد، کاملاً خصوصیات ظریف زنانه‌اش را آشکار می‌نماید. کلید چتری‌های مناسب برای صورت گرد، نحوه‌ی برش آن‌ها می‌باشد. چتری‌های مک‌فی در اینجا، در وسط کوتاه‌تر و در دو طرف، بلندتر می‌باشد.
یک حقیقت در مورد صورت‌های گرد این است که این خانم‌ها، نسبت به بقیه‌، به‌طور معمول بسیار کندتر سن خود را نشان می‌دهند، چون صورت آنها به طور طبیعی پُری و نرمی جوانی را حفظ می‌کند.


افراد مشهور با صورت‌های گرد: خوب و بد

مدل موی مناسب برای صورت های گرد


کیت باسورت با مدل مویش عالی به نظر می‌رسد. اما استلا مک‌کارتنی نه زیاد. کیت باسورت و استلا مک‌کارتنی، که تصاویرشان را می‎‌بینید، هر دویشان افراد مشهور با صورت‌های گرد کلاسیک می‌باشند. با این‌حال، کیت یک مدل موی خوب و مناسب را برای شکل صورتش، طراحی کرده است. امواج نرم موی او، صورتش را کامل می‌کند، درحالیکه دم‌اسبی مک‌کارتنی، نقص‌های صورت او را بیشتر آشکار می‌نماید.


جعد‌ها و فر موهایتان را چگونه نشان دهید

مدل موی مناسب برای صورت های گرد

اگر یک صورت گرد و موهای مجعد دارید، بهتر است که موهایتان را تا چانه، کوتاه نکنید، زیرا این مدل بر روی گردی تأکید می‌کند. این اندازه کوتاهی در عکس خوب است، اما اگر اجازه دهید که چند اینچی رشد کند، حتی بهتر به نظر می‌رسد. موهای طبیعی کری راسل، بسیار فرفری‌تر و مجعدتر می‌باشد. اگر شما یک صورت گرد دارید، فر و جعد موهایتان را با پیچیدن موهایتان در اطراف یک بابلیس با سایز درشت کمی صاف نمایید. این کار فرهای بزرگ‌تری را به جای مارپیچ‌های کوچک، ایجاد می‌کند.


یک کوتاهی مناسب دیگر برای صورت گرد

مدل موی مناسب برای صورت های گرد

مدل موهای مصری عموماً محبوب می‌باشند، اما مصری کلاسیک که تا چانه است، مانند مدل موی ترجی پی هنسون برای صورت گرد به خوبی مصری بلند، به نظر نخواهد رسید.
کوتاهی‌ای که تا خط فک یا بالای آن می‌باشد، در واقع می‌تواند بر گردی تأکید بیشتری کند، در حالیکه مصری‌ بلند معمولاً یک یا دو اینچ بلندتر از خط فک است و یک صورت گرد را به خاطر بلندی‌اش، کشیده‌تر نشان می‌دهد.
مصری بلند برای تمام بافت موها، از نرم و صاف گرفته تا موج‌دار، مناسب می‌باشد. حتی خانم‌ها با موهای خشن و ضخیم، می‌توانند یک مصری بلند بزنند. این کوتاهی مو، بسیار متنوع می‌باشد. این مدل برای دخترهایی که موهایشان را می‌شویند و با جریان هوا خشک می‌کنند بسیار مناسب است، چراکه مدل مو به هم نمی‌ریزد.

حتی اگر شما موج‌های طبیعی در موهایتان نداشته باشید، می‌توانید با یک بابلیس آن‌ها را ایجاد کنید. برای یک مدل موی مصری مدرن، بهتر است که پشت آن کوتاهتر از جلوی آن باشد.

منبع از beauty.about.com

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

راه‌هایی برای روشن‌تر کردن پوست

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 1) farzaneh 772-07-18 17:32
سلام اگه ممکنه برای من مطالب آموزندتونو ایمیل کنید ممنون میشم
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه