فرق تاتو با میکروپیگمنتیشن چیست؟

8314

نظر (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
فرق تاتو با میکروپیگمنتیشن چیست؟

اگر چه امروزه به همه ی روشهایی که از طریق آن ابرو بر روی صورت خالکوبی می شود به اصطلاح عامیانه تاتو می گویند اما روش های متفاوتی برای انجام این کار وجود دارد.

آرایش دائم بر روی صورت راه درازی را طی کرده است. اولین تاتوهای ابرو به رنگ قهوه ای تیره و یا مشکی سیر بود که ظاهر طبیعی نداشت. روش متداول این بود که خانم ها ابروهای طبیعی خود را بوسیله ی الکترولیز از بین می بردند و به جای آن از تاتو استفاده می کردند و نتیجه ابروهایی با ظاهر خشن و غیر طبیعی بود.

 بعدها با درست شدن دستگاه های تاتوی دستی کار آسان تر شد. استفاده از سوزنهای یک بار مصرف و رنگدانه های گیاهی که قابل ترکیب بود کار را بهداشتی تر و رنگ ها را طبیعی تر کرد. این دستگاه ها به خاطرسبکی وزنشان این امکان را به تکنیسینها دادند تا بتوانند کارهای ظریفتری ارائه بدهند. جاهای خالی را پر کنند بدون اینکه آسیبی به موی اصلی ابرو بزنند. ابروها را به شکل دلخواه در آورند و از رنگهای ترکیبی استفاده کنند.

امروزه تکنیسینهایی  که از روش میکروپیگمنتیشن  استفاده می کنند آموزش دیده هستند و گواهی آموزش دارند. میکروپیگمنتیشن یا در کلینیک ها یا در سالن های زیبایی معتبر انجام می شود. تکنیسینهای آموزش دیده با استفاده از تکنیک های جدید خطهای نازکی همانند موهای ابرو طراحی می کنند و یا سایه  ملایمی زیر موی طبیعی ابرو خالکوبی می کنند تا ابرو پرتر به نظر برسد  و با ترکیب کردن رنگدانه ها رنگی طبیعی و هماهنگ با رنگ مو ایجاد و استفاده می کنند.

اگرچه هم چنان متداول است که به هر خالکوبی ابرویی تاتو بگویند، امروزه حاصل کار از روش میکروپیگمنتیشن بسیار طبیعی تر است از آنچه چندین سال پیش به اسم انجام می شد.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

اکستنشن چیست؟

راه‌های مبارزه با آکنه

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

جوش سر سیاه چیست؟

چرا دچار خارش پوست سر می‌شویم و درمان آن چیست؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 2) الهام کریمی 773-02-28 00:06
آبامزه هم هاشور میکنن
پاسخ دادن (Reply)
0 1) setareh 772-10-14 00:57
ایا مژه را هم حاشور می زنند
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه