برنامه ی مراقبت از پوست بعد از 40 سالگی

4352

بدون دیدگاه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
برنامه ی مراقبت از پوست بعد از 40 سالگی

تا پیش از 40 سالگی صبح ها صورت را می شستید و از خانه خارج می شدید. بعد از 40 سالگی پوستتان نیاز به توجه خاص پیدا کرده و کرم هایی که قبلاٌ استفاده می کردید برای نیازهای شما کافی نیست.

بعد از 40 سالگی پوست کم کم کلاژن و الاستین کمتری می سازد. این دو ماده مسئول سفت نگه داشتن پوست است. هنوز چروکها و خط های عمیق نمی بینید اما کم کم خط ها نمایان شده و پوست خشک تر می شود.

نگهداری روزانه:

اگر پوستتان خشک است فقط شبها و در غیر اینصورت صبح و شب صورتتان را با صابون ملایم بشورید.صبح ها مرطوب کننده و شب ها کرم شب استفاده کنید. تونر کمک می کند منافذ پوستتان بسته شود. سپس ضد آفتاب بزنید.

نگهداری هفتگی:

هفته ای یک بار و اگر پوستتان چرب  است دو بار لایه  برداری کنید.این کار کمک می کند خط های سطحی محو شود و رطوبت بیشتری جذب پوستتان شود. بخار دادن و ماسک گذاشتن هفتگی هم می تواند بسیار مفید است.

محصولات:

مرطوب کننده هایی را انتخاب کنید که هیدروکسید اسید داشته باشد تا از پوستتان لایه برداری کند و رتینول داشته باشد تا تاثیر منفی عوامل محیطی را که باعث چروک است از بین ببرد. عصاره ی چای سبز قرمزی پوست را از بین می برد. ضد آفتاب با spf 30  انتخاب کنید.

تغییر سبک زندگی:

اگر سیگاری هستید آن را کم کنید. سیگار کشیدن باعث ایجاد خط  اطراف لب می شود و  سرعت کلاژن سازی را کم می کند. ضد آفتاب و عینک بزنید و غذاهای سالم و سبزیجات و غلات استفاده کنید.

 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

  مشاهده نقشه آنلاین


فرم تماس

نقشه