راهنمایی های آرایشی برای چشمهای حساس

3154

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
راهنمایی های آرایشی برای چشمهای حساس

داشتن چشمهای حساس به این معنا نیست که نتوانید از لوازم آرایش استفاده کنید. نیاز نیست کلا آرایش کردن را کنار بگذارید.با انجام چند کار ساده همچنان می توانید از آرایش چشمهایتان بدون درد و خارش و اشک ریزی لذت ببرید. در اینجا به بعضی از این موارد اشاره می کنیم.

1.    تمیز کردن قلموها: قلموهای کثیف باعث عفونت می شوند پس همیشه قلموهایتان را تمیز نگهدارید.برای اینکار از یک صابون یا شامپوی ملایم استفاده کنید، سپس آن ها را روی یک پارچه یا حوله تمیز بگذارید تا خشک شوند.

                                     
2.    درمان پیش از خوابیدن: اگر با خارش و سوزش چشم از خواب بیدار می شوید، از یک پماد اشک آور استفاده کنید از اشک مصنوعی پرکاربرد تر است و در تمامی داروخانه ها یافت می شود.با این روش چشم خود را روغن کاری می کنید.ولی این روش فقط برای شب کاربرد دارد زیرا دید شما را تار می کند.
3.    در انتخاب محصولات مناسب زرنگ باشید: با استفاده از محصولاتی که فاقد عطر و مواد حساسیت زا هستند می توانید بدون ایجاد ناراحتی به راحتی اطراف چشمهایتان را آرایش کنید.

                                 
4.    از کشیدن مداد توی چشم خودداری کنید: عاشق خط چشم هستید؟ برای اجتناب از تحریک چشمها کافی است خط چشم را بعد ازخط مژه ها بکشید و نه داخل چشم.
5.    کرم ها را جایگزین پودرها کنید: به طور کل سایه های پودری دشمن چشمهای حساس هستند چون به راحتی در چشم میریزند. در عوض از سایه کرمی که ماندگاری بالا تری دارند استفاده کنید که وارد چشمانتان نمی شوند.
6.    از ریمل های فیبر دار استفاده نکنید:از ریملهایی که فیبر دارند دوری کنید چون مانند سایه های پودری وارد چشم می شوند.
7.    با احتیاط آرایش را پاک کنید: پاک کردن آرایش چشم ها در پایان روز برای جلو گیری از عفونت به مراتب مهم تر از انتخاب محصولات آرایشی مناسب است. اگر آرایش روی مژه ها یا چشمتان باقی بماند،به هنگام خواب وارد چشمها می شود. پس از یک پاک کننده ملایم آرایش چشم بدون روغن (oil free) که مخصوص چشمهای حساس ساخته شده،استفاده کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

راه‌هایی برای روشن‌تر کردن پوست

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسید



تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید



تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه