آیا می‌توان با داشتن رنگ‌های مختلف روی مو آن‌ها را سالم نگاه داشت؟

3775

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
آیا می‌توان با داشتن رنگ‌های مختلف روی مو آن‌ها را سالم نگاه داشت؟

همه افراد علاقمندند که موهای زیبا و سالم داشته باشند و از آنجایی که انسان به تنوع نیز گرایش دارد، رنگ‌ها و مدل‌های مختلف مو را می‌آزماید.

سوالی که برای خانم‌ها پیش می‌آید این است که:
آیا می‌توان با داشتن رنگ‌های مختلف روی موها آنها را سالم نگه داشت؟

یکی از مهمترین نکات در مورد سلامت مو این است موها به هر رنگ و مدلی که باشند باید مرتب تقویت شده و چک شوند. موهای طبیعی که فاقد رنگدانه شیمیایی یا گیاهی هستند با تغذیه سالم، کوتاهی و شستشوی مرتب و استفاده حداقل از حرارت سشوار یا اتو و... سالم و درخشان می‌مانند ولی در مورد موهای رنگ، فر، دکلره و یا صاف شده بصورت شیمیایی باید مراقبت‌های مرتب زیر نظر متخصصین صورت گیرد و نکته بسیار مهم این است که این افراد نباید از تقویت کننده‌ها و رنگ‌های گیاهی استفاده کنند زیرا مواد شیمیایی و گیاهی در تضاد هستند و استفاده از این مواد با هم باعث پوسیدگی و خرد شدن تدریجی موها می‌شود.

استفاده از رنگ‌ها، اکسیدان و پودرهای دکلره نامرغوب دارای آمونیاک بالا و همچنین انجام رنگ و مش و سایر خدمات پیرایشی توسط افراد غیر متخصص باعث ریزش، پوسیدگی و آسیب‌های جدی به ساقه و ریشه مو می‌شود که در بسیاری از موارد قابل بازگشت و ترمیم نیست. پس کار را به کاردان بسپارید. متخصصین سالن زیبایی مریم رئوف با استفاده از مواد درجه یک زیبایی را بدون هیچ آسیب‌دیدگی به شما عرضه خواهد کرد.

سوال دیگری که مطرح است این است که استفاده از مواد مراقبت از مو مانند: ویتامینه‌ها، نرم کننده،ماسک مو و ماده کراتین چقدر مفید است؟

اگر انجام خدمات رنگ و مش وفر و... بصورت صحیح باشد، به علت اینکه در حین انجام PH مو تغییرپیدا کرده و دریچه های ریز روی ساقه مو باز می‌شود با استفاده از نرم کننده و ویتامینه‌ها می‌توان این دریچه‌ها را بست و PH مو را به حالت نرمال بازگرداند. ولی در مورد ماده کراتین کمی متفاوت است. این ماده ساختاری شبیه به پروتئین داخل مو به همین نام دارد که به گفته سازندگان آن با ورود به ساختار مو جایگزین ماده اصلی از دست رفته شده و از شکستن و خرد شدن مو جلوگیری می‌کند. این سرویس در مورد موهایی که بصورت آسیب دیده و ساقه آن خرد و شکننده و زبر شده‌اند کاربرد دارد.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

راه‌های مبارزه با آکنه

چه خوراکی‌هایی شما را جوان نگاه می‌دارند؟

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه