چگونه در پنج دقیقه موهایتان را براق کنید؟

622

بدون دیدگاه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چگونه در پنج دقیقه موهایتان را براق کنید؟مرحله اول: یک عالمه رنگ مو روی سرتان خالی کنید! اما نه هر رنگی. از براق کننده رنگ یا شامپو رنگ استفاده کنید که به مو آسیب نمی رساند. در واقع این براق کننده ها یا شامپو رنگ ها با یک لایه مثل کت روی موها را می پوشانند. بعد از آن موهای شما کمی ضخیم تر و صاف تر و براق تر می شود.
مرحله دوم: بیش از حد موهایتان را نشورید. هر روز موهایتان را نشورید. اگر به تازگی مویتان را رنگ کرده اید از شامپویی که رنگ مو را از بین میبرد استفاده نکنید. در عوض از شامپو هایی که روی آن قید شده براق کننده رنگ مو هستند استفاده کنید. به خاطر داشته باشید حتما از شامپو و نرم کننده مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید.
مرحله سوم: استفاده از سرم ها و ژل ها. بعد از حمام مقداری سرم مو به موها بزنید و با حوله سرتان را بپیچید. بسته به نوع مویتان، صاف یا فر از ژل مناسب استفاده کنید.
مرحله چهارم: از سرکه سیب استفده کنید. یک واحد سرکه سیب را با یک واحد آب مخلوط کنید برای مثال یک  چهارم فنجان سرکه سیب را با یک چهارم فنجان اب مخلوط کنید. در حمام پس از استفاده از شامپو و نرم کننده مخصوصتان، مخلوط سرکه سیب را روی موها بریزید و با دست از ریشه مو تا ساقه مو، خوب ماساژ دهید و بعد از پنج دقیقه آبکشی کنید. اگر موهایی خشک دارید یک قاشق سرکه بریزید. اگر سرکه سیب در دسترس ندارید می توانید از سرکه سفید استفاده کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

  مشاهده نقشه آنلاین


فرم تماس

نقشه