چگونه مژه هایمان را طبیعی بلندتر کنیم؟

1025

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چگونه مژه هایمان را طبیعی بلندتر کنیم؟

گفته شده که زیبایی واقعی چشم با مژه ها تعریف می شود. مژه های تیره و بلند جذابیت خاصی چشمها می دهند. بسیاری از خانمها برای داشتن مژه های بلند و ضخیم تلاش بسیار می کنند برای همین از انواع ریملها را امتحان کرده و یا مژه مصنوعی استفاده می کنند. در واقع از روشهای مصنوعی زیادی برای رسیدن به نتیجه استفاده می کنیم، چرا برای داشتن مژه طبیعی، ضخیم، پرپشت و بلند تلاش نکنیم؟در زیر به چند نکنته ساده و موثر اشاره می کنیم تا با پیروی از این دستورات مژه هایتان زیبایی طبیعی خود را بدست بیاورند.
استفاده از روغن:
استفاده از روغن هایی نظیر روغن زیتون و کرچک را به یک عادت تبدیل کنید. هر شب قبل از خواب با فرچه یک ریمل شسته شده و کاملا تمیز، مقداری روغن به مژه ها بزنید همانطوریکه ریمل میزنید.اگر فرچه ندارید از نوک انگشتتان استفاده کنید و صبح مثل همیشه صورتتان را بشورید و اگر طبق معمول آرایش کنید.به مرور اثر آن نمایان می شود.
استفاده از سفیده تخم مرغ:
ممکن است از ریزش مکرر مژهایتان شکایت کنید برای مستحکم کردن آنها دوقطره از سفیده تخم مرغ را با دوقطره روغن کرچک مخلوط کنید و قبل از خواب به مژه هایتان بمالید و بگذارید شب تا صبح بماند.
به حداقل رساندن زمان استفاده از لوازم آرایشی:
مژه های شما به هوای تازه نیاز دارند. پس از رسیدن به منزل بلافاصله خط چشم و ریملتان را پاک کنید و مطمئن شوید که لوازم آرایش کاملا پاک شده باشد.
از مژه مصنوعی استفاده نکنید:
تا آنجا که می توانید از استفاده از مژه مصنوعی اجتناب کنید و لازم نیست تمام روز چشمانتان را با مداد سیاه کنیدف چون اغلب مدادهای چشم حاوی سرب زیادی هستند که بر سلامت چشم تاثیر می گذارد.

و با مصرف انواع میوه ها و سبزیها و پرتئین های مفید به زیبایی و سلامت خود کمک کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3

 

0912-9469391

  021-22038971

  021-22042737

  مشاهده نقشه آنلاین


نقشه