چگونه مژه هایمان را طبیعی بلندتر کنیم؟

1564

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چگونه مژه هایمان را طبیعی بلندتر کنیم؟

گفته شده که زیبایی واقعی چشم با مژه ها تعریف می شود. مژه های تیره و بلند جذابیت خاصی چشمها می دهند. بسیاری از خانمها برای داشتن مژه های بلند و ضخیم تلاش بسیار می کنند برای همین از انواع ریملها را امتحان کرده و یا مژه مصنوعی استفاده می کنند. در واقع از روشهای مصنوعی زیادی برای رسیدن به نتیجه استفاده می کنیم، چرا برای داشتن مژه طبیعی، ضخیم، پرپشت و بلند تلاش نکنیم؟در زیر به چند نکنته ساده و موثر اشاره می کنیم تا با پیروی از این دستورات مژه هایتان زیبایی طبیعی خود را بدست بیاورند.
استفاده از روغن:
استفاده از روغن هایی نظیر روغن زیتون و کرچک را به یک عادت تبدیل کنید. هر شب قبل از خواب با فرچه یک ریمل شسته شده و کاملا تمیز، مقداری روغن به مژه ها بزنید همانطوریکه ریمل میزنید.اگر فرچه ندارید از نوک انگشتتان استفاده کنید و صبح مثل همیشه صورتتان را بشورید و اگر طبق معمول آرایش کنید.به مرور اثر آن نمایان می شود.
استفاده از سفیده تخم مرغ:
ممکن است از ریزش مکرر مژهایتان شکایت کنید برای مستحکم کردن آنها دوقطره از سفیده تخم مرغ را با دوقطره روغن کرچک مخلوط کنید و قبل از خواب به مژه هایتان بمالید و بگذارید شب تا صبح بماند.
به حداقل رساندن زمان استفاده از لوازم آرایشی:
مژه های شما به هوای تازه نیاز دارند. پس از رسیدن به منزل بلافاصله خط چشم و ریملتان را پاک کنید و مطمئن شوید که لوازم آرایش کاملا پاک شده باشد.
از مژه مصنوعی استفاده نکنید:
تا آنجا که می توانید از استفاده از مژه مصنوعی اجتناب کنید و لازم نیست تمام روز چشمانتان را با مداد سیاه کنیدف چون اغلب مدادهای چشم حاوی سرب زیادی هستند که بر سلامت چشم تاثیر می گذارد.

و با مصرف انواع میوه ها و سبزیها و پرتئین های مفید به زیبایی و سلامت خود کمک کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

چه خوراکی‌هایی شما را جوان نگاه می‌دارند؟

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

چگونه ناخن‌های خود را سالم نگاه داریم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه