چگونه لبهای بزرگتر و جذاب تر داشته باشیم؟

1528

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چگونه لبهای بزرگتر و جذاب تر داشته باشیم؟

گاهی اوقات لبهای پرتر و بزرگتر،مهم تر از چهره زیبا هستند چرا که هر کسی انقدر خوش شانس نیست که لبهای جذاب داشته باشد. درست است که داشتن لب های بزرگتر هر کسی را جذاب تر می کند ولی برای رسیدن به شکل دلخواهتان همیشه نیاز به جراحی و تزریق ژل و صرف هزینه های بسیار نیست. پس اگر می خواهید لبهایی جذاب و پر و طبیعی داشته باشید کافی است به چند دستورالعمل ساده که در زیر به آن اشاره می کنم عمل نمایید.


بزرگ کننده و پرکننده های طبیعی لب
این سه روغن به عنوان بزرگ کننده طبیعی لب عمل می کنند، گران نیستند و عوارض جانبی ندارند. می توانید همیشه همراهتان داشته باشید و از آنها استفاده کنید و در کمتر از 5 دقیقه لبهایی بزرگتر داشته باشید.
روغن نعنا
به راحتی می توانید این روغن را از عطاری ها تهیه کنید. به طور طبیعی لب ها را بزرگتر می کند،گردش خون را در لبها بیشتر می کند. زمانیکه از روغن نعنا استفاده می کنید احساس می کنید که کمی لبتان متورم و صورتی است. نگران نباشید این روغن کاملا بی ضرر است. کمی احساس خنکی می کنید که این خنکی بیشتر از یک ساعت نمی ماند. می توانید جداگانه از این روغن استفاده کنید یا به همراه رژ لب محبوبتان.
روغن فلفل دلمه
این روغن از فلفل قرمز هندی که به عنوان ادویه استفاده می شود،  تهیه می شود. شما به پودر تند فلفل نیاز ندارید شما با روغن آن سروکار دارید. از این روغن می توانید به عنوان برق لب و چرب کننده لب استفاده کنید. می توانید چند قطره از این روغن را در رژ لب مایع مورد علاقه تان بریزید یا چند قطره از روغن فلفل را با وازلین مخلوط کرده و برای چرب و براق کردن لب از آن استفاده کنید. اگر با رژ لب مایع قرمز رنگ مخلوط شود زیبایی را دوچندان می کند. دقت داشته باشید بیشتر از یک یا دوقطره از این روغن مخلوط نکنید.
روغن یا پودر دارچین
مانند روغن نعنا و فلفل از این روغن استفاده کنید. روغن دارچین نیز یک روغن طبیعی و بی ضرر برای بزرگ و حجیم کردن لبهاست به طوریکه گردش خون را بهبود داده و لبها را پرتر نشان می دهد.یک تا دوقطره از روغن دارچین را به برق لبتان اضافه کنید و با آن لبتان را چرب نمایید. اگر روغن دارچین در دسترستان نبود کمی پودر دارچین را با مقدار کمی از روغن زیتون یا روغن بادام مخلوط کنید و به مدت 5 تا ده دقیقه روی لبهایتان بگذارید و سپس بشورید.
عسل یا موم
عسل یا موم همیشه در دسترس و نسبت به راهکارهای دیگر ارزان قیمت تر است. می توانید شب قبل از خواب یک لایه نازک عسل یا موم روی لبتان بمالید و بگذارید شب تا صبح بماند و صبح وقتی بیدار شدید بشورید.

 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

لاک ناخن و باید و نبایدها

فواید چای سبز بر سلامتی و زیبایی

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

چگونه ناخن‌های خود را سالم نگاه داریم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه