روانشناسی آرایش

1652

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
روانشناسی آرایش

آیا می دانستید که حتی نوع آرایش شما می تواند نکات مخفی یا مثبت از خصوصیات فردیتان را آشکار کند و تم آرایش شما میتواند تاثیرات متفاوتی بر روی مخاطبین شما بگذارد؟؟

 

آرایش چشم دودی:

زنانی که از آرایشی با چشمان دودی استفاده می کنند یک بخش مرموز در درون خود دارند. شما این پیام را می دهید که " از قدرت جاذبه درونی بسیار بالایی برخوردار هستید ".
شما همه توجه ها را به خود جلب می کنید و از آنجا که چشم ها دریچه ای به روح هستند، مردان بیشتر از هر چیز در صورت، چشمانتان را نگاه می کنند.

رژلب قرمز:

داشتن آرایشی با رژلب قرمز نشان می دهد قدرتمند و با اعتماد به نفس بوده و از هیچ چیز ترسی ندارید. از این رو باعث می شود در فعالیت هایتان بسیار ارادی و عمدی کار کنید. شما می دانید که قادر به تحقق بخشیدن به اهدفتان هستید و به همین دلیل به دنبال چیزی که می خواهید می روید.
لب های پررنگ همچنین نشانگر آن است که وحشی گری و لجاجت کودکانه درونی خود را در آرایش منعکس می کنید و هیچ تعجبی ندارد که به صورت طبیعی افراد را به خود جذب می کنید.

 

آرایش چشم گربه ای:

این نوع آرایش کلاسیک، برای هرکسی نیست، پس اگر شما از جمله افرای هستید که از آن استفاده می کنید به این معنی است که "از زیبایی درونی خود مطمئن و بیان کننده آن هستید"،
همچنین شما یک دوست بسیار خوب هستید. آرایش چشم گربه ای همچنین بیانگر این است که شما بر این باور هستید که"جزئیات کوچک تاثیرات بزرگ دارند" بنابراین هرگز تاریخ تولد، طعم مورد علاقه بستنی و یا شماره کفش شریک زندگیان را فراموش نمی کنید.

سایه چشم های رنگی:

با این نوع آرایش می توان شما را فردی معصوم، زنانه، سبک بال و بیخیال و یک زیبای طبیعی نام برد هیچ تعجبی ندارد که این رنگ های آرام بسیار رومانتیک هستند.

 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چگونه علائم افزایش سن را به وسیله‌‌ی آرایش پنهان کنیم؟

متد آرایش چشم برای مبتدی‌ها

نکاتی در مورد چگونگی آرایش خوب

آرایش طلایی

آرایش چشمهای مختلف

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه