چگونه قرمزی مو را از بین ببریم ؟ چطور رنگ موی قرمز را پاک کنیم ؟

28425

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چگونه قرمزی مو را از بین ببریم ؟ چطور رنگ موی قرمز را پاک کنیم ؟

  

چطور رنگ موی قرمز را پاک کنیم ؟

اگر موهایتان را قرمز رنگ کردید ولی رنگ دلخواهتان نیست نیازی نیست با آن کنار بیایید. بر خلاف باور همه که رنگ قرمز به سختی پاک می شود، می توان با یک فرآیند آسان و سریع آن را پاک کرد. در واقع شما می توانید با کمترین زحمت از شر رنگ قرمز آتشین خود خلاص شوید.

 یک رنگ جدید انتخاب کنید

قبل از شروع به پاک کردن رنگ موی قبلی نیاز به انتخاب یک رنگ جدید در ذهنتان دارید. که بسته به انتخاب رنگ، روند رسیدن به آن متفاوت خواهد بود.

رنگ موی روشن تر

رنگ موی تیره تر

در همان سطح

در مورد رنگ موی روشن تر ، نمی توانید روی همین موها رنگ کنید و حتما باید رنگ قرمز را با ریمور از بین ببرید و رنگ روشن بگذارید.برای رنگ موی تیره تر نیاز به انجام مراحل خاصی ندارید و کافیست فقط موهایتان را با رنگ جدید رنگ کنید ولی رنگ جدید باید بر پایه  اصلاح رنگ قرمز انتخاب شود تا هم تیره تر و هم رنگ جدیدی شود.  و اگر نمی خواهید موهایتان تیره تر یا روشنتر شود و فقط رنگ متفاوتی در همان سطح می خواهید ،باز باید با انجام مراحل زیر قرمزی را از بین ببرید.

اولین مرحله استفاده از پاک کننده remover است. ریمور های رنگ مو رنگدانه های مصنوعی را از روی مو پاک می کنند و با شستشو رنگ از روی مو برداشته می شود.که البته ریمورها همیشه نمی توانند کل رنگ را پاک کنند.همین قدر که تن رنگ قرمز را کم کند و آسیبی به مو ها وارد نکند کافیست.

ریمور ها برای اینکه بخواهید از موی قرمز به بلوند روشن تغییر رنگ دهید، کافی نیستند. اگر موهایتان همچنان تیره تر از رنگ دلخواهتان است می توانید از دکلره استفاده کنید. ماده دکلره را نزدیک به یک ساعت روی موها قرار دهید. دکلره کردن برای رسیدن به هر رنگ مویی اعم از قهوه ای روشن، بلوند تیره و بلوند روشن متفاوت است و بهتر است توسط متخصص انجام شود.

فقط زمانی می توانید از دکلره استفاده کنید که موهایی سالم داشته باشید و قبلا با مواد شیمیایی دیگر به آن آسیب نزده باشید. اگر موهایتان آسیب دیده است برای روشن کردن آن با دکلره اقدام نکنید و فقط به همان ریمور اکتفا کنید و از رنگ هایی با تن تیره تر که آسیب کمتری می رسانند استفاده نمایید.

مرحله اخر بین رنگ قرمز قدیمی و رنگ دلخواهتان رنگ کردن با رنگ موی جدید است. دقت داشته باشید که برای از بین بردن رنگ قرمز حتما باید از تم رنگ های Ash یا خاکستری استفاده نمایید.اگر از خاکستری یا ash استفاده نکنید قرمزی در رنگ های دیگر نشان داده می شود. در واقع خاکستری تن رنگ سبز را که ضد قرمزی است تقویت میکند.رنگ خاکستری را یک شماره روشن تر از رنگ دلخواهتان انتخاب نمایید. از این رنگ فقط برای حذف رنگ قرمز استفاده می کنیم و این رنگ مطلوب ما نیست.

برای رنگ کردن نهایی مانند سایر موارد موهایتان را تقسیم کنید و طبق معمول رنگ کنید.در این مرحله سرعت عمل بسیار مهم است. در این مرحله مدام به تغییر رنگ موها دقت کنید بسته به اینکه می خواهید مویتان روشن یا بژ شود باید رنگ را زودتر بشویید. و اگر می خواهید به رنگ طبیعی و تیره تری برسید ، بگذارید رنگ طولانی تر بماند و در نهایت به رنگ دلخواهتان می رسید.

 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: مو, سالن زیبایی, مریم رئوف, رنگ مو

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

مزایای استفاده از آلوورا

چه خوراکی‌هایی شما را جوان نگاه می‌دارند؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه