نکاتی که قبل از مراجعه به سالن برای اکستنشن مژه باید بدانید

813

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
نکاتی که قبل از مراجعه به سالن برای اکستنشن مژه باید بدانید
 
بسیاری از خانم ها وقت و صبر گذاشتن هر روزه مژه مصنوعی را ندارند. شاید به زور در روز از فرمژه استفاده کنند. پس این عجیب نیست که امروزه اكستنشن مژه بسیار مورد توجه خانم ها قرار گرفته است. برای شما درباره میزان بلندی این مژه ها، ترکیبات موجود در چسب آن و ... شرح خواهم داد.
 
رایج ترین نوع اکستنشن مژه چیست؟ 
سه نوع مژه از نظر جنس اکستنشن وجود دارد: مصنوعی(از جنس اكليريك) ، ابریشمی و موی سمور یا راسو(که در قلمو های گران قیمت استفاده می شود) و اندازه آنها از 6 میلی متر تا 17 میلی متر است.ابتدا باید انتخاب کنید که مژه ها را کوتاه مدت می خواهید یا طولانی، تا نوع چسبی که استفاده می شود مشخص شود. مهم است از چسبی استفاده شود که چشمها را حساس نکرده و کمترین آسیب را به مژه های طبیعی برساند. انواع مختلف چسب با حساسیت های مختلف وجود دارند.
 
چه مدت طول میکشد تا اكستنشن مژه انجام شود؟
اكستنشن کامل مژه ،حدود دو ساعت طول می کشد و می تواند برای چند سال دوام داشته باشد به شرطی که هر سه تا چهار هفته برای ترمیم آن به سالن مراجعه کنید. اكستنشن  مژه به صورت نیمه هم زیبایی خودش را دارد که بهتر است مژه های انتخاب شده به ضخامت مژه های خود فرد باشد. متخصصین بسته به نوع مژه خودتان و بلندی و کوتاهی و ضخامت آنها وهمچنین فرم چشمها ، نوع ، طول و ضخامت مژه را به شما پیشنهاد می دهند.
 
چه اتفاقی می افتد اگر چسب توی چشممان برود؟
زمانیکه اكستنشن مژه انجام می شود چشمها کاملا بسته هستند ، پس به هیچ وجه چسب وارد چشمتان نمی شود. برای جلو گیری از هر نوع ناراحتی ، می توانید مطمئن شوید که چسب اکستنشن برای چشمتان هیچ ضرری نداشته باشد، مثلا حاوی فرمالدئید نباشد.علاوه بر آن ممکن است چسب باعث عفونت و قرمزی چشم شود. به شما توصیه می کنیم جهت اطمینان از سلامت، حتما پیش متخصص اکستنشن مژه بروید. درواقع بین حساسیت آلرژیک و عفونت نیز تفاوت بسیاری وجود دارد. یک متخصص مژه به هیچ عنوان باعث عفونت چشم نمی شود. ولی ممکن است شما به چسب حساسیت نشان دهید و این بدان معنی نیست که چسب استفاده شده ذاتا مضر است.
 
اگر از چشمتان اشک بیاید چه کنید؟
اگر احساس سوزش و ناراحتي دارید که باعث می شود از چشمتان اشک بیاید،حتما بامتخصصتان درمیان بگذارید تا نوع چسبتان را عوض کند. اکستنشن مژه باید کاملا بی درد و بی ضرر باشد.
 
فرق مژه های از جنس ابريشم يا سيلك با بقيه مژه ها در چیست؟
هر شخصی یک نوع ظاهر را می پسندد، بعضی مژه های ضخیم و بلند و برخی مژه هایی طبیعی و نازک تر را می پسندند. منفعت استفاده از مژهاي ابريشمي در بدست آوردن ظاهری طبیعی تر با مژه هایی نازک تر است و درضمن این مژه ها کمترین ضرر را به مژه های اصلی فرد میرسانند و بسیار گرانتر هستند.
 
هر چند وقت یکبار نیاز به ترمیم مژه هاست؟
اصولا چرخه رشد مژه های طبیعی و بلند شدن آن ها، هر شش تا هشت هفته است البته رشد مژه افراد مختلف متفاوت است. پیشنهاد ما برای ترمیم اکستنشن هر سه تا چهار هفته است تا ظاهر زیبای اکستنشن بهم ریخته نشود.
 
آیا می شود دوش گرفت یا شنا کرد؟ آیا محصولاتی هستند که باید از آنها اجتناب کرد؟
بعد از اکستنشن مژه به مدت 12 تا 24 ساعت از شستن  مژه ها اجتناب کنید.آب ممکن است چسب آن را شل کند و باعث افتادن مژه ها شود.بعد از انجام اكستنشن مژه استفاده از محصولات روغنی و آرایش پاک کن ها اطراف چشم توصیه نمی شود. همچنین استفاده از لوازم آرايش ضد آب به هیچ عنوان  توصیه نمی شود.
 
آیا می شود از ریمل استفاده کرد؟
اگر به دنبال استفاده از ریمل روی مژه های اكستنشن هستید حتما از یک فرمول بسیار سبک که راحت شسته می شود استفاده کنید. چشمان شما با مژه مصنوعی به خودی خود آرایش شده است و نیازی به ریمل ندارد.
 
آیا مژه های خودتان آسیب می بیند؟
بزرگترین مشکلی که عنوان شده ، آسیب مژه مصنوعی به مژه های طبیعی است ولی حقیقت اینطور نیست. اگر مژه ها به درستی اضافه شوند و چسب مناسبی برای چسباندن آنها به کار برود و مراقبتهاي اكستنشن مژه به درستي رعايت شوند،سلامت مژه های طبیعی خودتان به خطر نمی افتد.
 
 
 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: اکستنشن مژه

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

اکستنشن چیست؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه