10 اشتباه بزرگ شما درباره استفاده از کرم پودر

1741

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
10   اشتباه بزرگ شما درباره استفاده از کرم پودر

10  اشتباه بزرگ شما درباره استفاده از کرم پودر

کرم پودر یکی از مهمترین محصولات آرایشی است که استفاده از آن پوست شما را بی عیب و نقص نشان داده وبه شما صورتی جوان تر و بدون خستگی می بخشد.همچنین مصرف نادرست از آن ،دقیقا تاثیر معکوس دارد.

 

1-      بیش از حد استفاده می کنید. استفاده از کرم پودر به صورت زیاد  به طوریکه لایه لایه روی سطح پوستتان قرار گیرد روش ناناسبی است. صورتتان در اصلاح کیکی و مصنوعی می شود. بهتر است قبل از بکاربردن کرم پودر ابتدا با یک پارچه مناسب صورتتان را پاک کنید. کمی مرطوب کننده بزنید. برای نقاطی از پوستتان که لک دارد از استیک کانسیلر ها استفاده نکنید.

2-      آرایش به زیبایی روی پوستتان نمی خوابد.علاوه بر استفاده از زیرساز ، یک مرحله مهم دیگر این است که آرایش در طول روز به خوبی روی صورتتان بماند. می توانید از یک اسپری نگهدارنده آرایش استفاده کنید.

3-      بدون در نظر گرفتن نوع پوست از کرم پودر نامناسب استفاده می کنید.قبل از خرید کرم پودر ، مهم است نوعی که  پوست شما به آن نیاز دارد را تشخیص دهید.باید به فرمول oil_free یا oil_absorbing ، مواد معدنی، رنگ مناسب ، رایحه و مواد نگهدارنده دقت کنید.مثلا اگر پوستی خشک دارید ، کرم پودر کرمی با مرطوب کننده خریداری کنید.

4-      رنگ را اشتباه انتخاب می کنید.حتما برایتان پیش آمده که در عکس ها ببینید رنگ صورت و گردنتان بسیار با هم متفاوت است. تفاوت رنگی زیاد چهرتان را مصنوعی نشان میدهد .کرم پودر بسیار روشن حالت چهره را بیمار وکرم پودر بسیار تیره رنگ چهرتان را آفتاب سوخته می کند.برای انتخاب رنگ کرم پودر آن را روی بینی یا گونه تان امتحان کنید نه پشت دست و روی مچ . زیرا رنگ پوست دست و صورت کاملا با هم متفاوت هستند. کرم پودر باید کاملا در پوست شما محو شود.اگر رنگ آن در نور طبیعی روز، همچنان محو و نامرئی  باشد، بهترین رنگ را انتخاب کرده اید.

5-      با استفاده از انگشتتان آن را پخش می کنید. برای پخش کردن کرم پودر از انگشت استفاده نکنید پد های اسفنجی یا از قلموی مخصوص کرم پودراستفاده نمایید. می توانید کمی آب به پد بزنید و دقت داشته باشید که حتما با حرکاتی مدور پخش نمایید. کرم پودر را روی پلک و زیر چشم و اطراف سوراخ بینی نیز بکار ببرید.

6-      روی گردنتان نمی زنید. اگر به کل صورت کرم پودری زدید که تیره تر از پوست طبیعیتان است حتما با استفاده از قلمو ،کمی کرم پودر روی گردن و ناحیه ای که گردن بند می اندازید، بزنید تا چهره شما طبیعی شود.

7-      از فرمولی استفاده می کنید که شما را مسن نشان می دهد.یکی از دلال استفاده خانم ها از کرم پودر رسیدن به ظاهری جوان تر است. ولی استفاده از فرمول اشتباه ، نتیجه را کاملا برعکس می کند.اگر پوستی خشک دارید از پنکیک یا کرم پودرهای oil_free که پوست را خشک تر و پر چین و چروک نشان میدهند، اجتناب کنید.از فرمول های کرمی که پوشانندگی بالا دارن و پوست را صاف و یک دست می کنند استفاده کنید.کرم پودرتان حتما ضد چروک و مرطوب کننده داشته باشد.

8-      قبل از اینکه مرطوب کننده کاملا جذب پوست شود ، کرم پودر میزنید.همیشه  قبل از بکاربردن کرم پودر،زمان اندکی به مرطوب کننده بدهید تا جذب پوست شود.در غیر این صورت ظاهر شما کثیف و چسبان می شود.

9-      از زیر ساز آرایش استفاده نمی کنید.وقتی عجله دارید از زیر ساز آرایش استفاده نمی کنید. یکی از مهمترین کلید رسیدن به پوستی یک دست و زیبا استفاده از زیر ساز است.زیر ساز باعث ماندگاری بالای آرایش و تمیزی و یکدستی پوست در طولانی مدت می شود.

10-   قبل از کرم پودر کانسیلر میزنید. استفاده از کانسیلر زیر چشم ،قبل از کرم پودر، باعث می شود تا از کرم پودر بیشتری نسبت به نیازتان استفاده کنید. بهتر است پس از کرم پودر مقدار کمی از کانسیلر با یک قلموی کوچک زیر چشمها بزنید و سپس در کرم پودر پخشش کنید.

 

 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: گریم صورت, زیبایی, آرایش

مطالب مرتبط

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

مزایای استفاده از آلوورا

چه خوراکی‌هایی شما را جوان نگاه می‌دارند؟

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه