مراقبت های بعد از اکستنشن مو

2841

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
مراقبت های بعد از اکستنشن مو

دو تا سه روز بعد از اکستنشن از شستن موها خودداری کنید، اجازه دهید تا دسته های موی اضافه شده کاملا مستقر شوند . با شستن ممکن است باعث جابجایی موها شوید.

 

زمانیکه موها کاملا خشک هستند آنها را شانه کنید حتما از شانه مخصوص اکستنشن ، برای قسمت های اتصال مو استفاده شود. این شانه ها طوری طراحی شده اند تا به اتصالات گیر نکنند. مهم است که زمان شانه زدن قسمت اتصال موها را با دست نگه دارید تا از کشیده شدن آنها جلو گیری شود.

زمانیکه موها خیس هستند فقط از شانه هایی با دندانه های فاصله دار برای شانه زدن استفاده کنید.

موهای اکستنشن شده شما باید دو تا سه بار در هفته شسته شود. قبل از شستن ،موها را دسته دسته جدا کنید . خصوصا وقتی موها رشد می کنند و اکستنشن ها پایین می آیند، لازم است ابتدا موها را دسته دسته جدا کنید تا از جمع شدن چربی در قسمت اتصال مو ها جلوگیری شود. ضروریست که فقط از شامپو نرم کننده مخصوص اکستنشن استفاده کنید. این محصولات از چسبهای کراتینی محافظت می کند. استفاده از شامپوی دیگر موجب خشکی و گره خوردگی موها شده و موهای اضافه شده را خراب می کند.

 

دستور عمل شستن : شامپو را در ظرفی ریخته و با کمی آب کف درست کنید سپس از بالای سر تا پایین ساقه مو ها بریزید. به هیچ عنوان چنگ نزنید تا موها در هم گره نخورند . به آرامی و با نوک انگشتان کف سر را ماساز دهید و آب بکشید. نرم کننده را از میانه مو بکار ببرید و همانطور که زیر دوش هستید آبکشی کنید.توجه کنید هرگز موهای اکستنشن را در سینک یا در وان حمام نشورید فقط دوش روش مناسبی است.  برای خشک کردن فقط با حوله بپیچید ولی مالش ندهید.

 

خشک کردن: زمانیکه مو کمی مرطوب است از اسپری های حاوی پروتئین یا سرم های حاوی روغن آرگان استفاده کنید . ابتدا با استفاده از تنظیمات خنک سشوار اکستنشن ها را خشک کنید. برای خشک کردن هرگز از حرارت بالای سشوار استفاده نکنید زیرا چسبهای اکستنشن را ذوب و اتصالات رینگ را شل می کند.
موها را بخش بخش کنید و با ملایمت و استفاده از شانه مخصوص خشک کنید. نگذارید موهای اکستنشن شده خود به خود خشک شود. پس از خشک شدن می توانید از اتو مو و بابلیس برای صاف و فر کردن آنها استفاده کنید. گرما را از قسمت اتصالات اکستنشن دور نگه دارید. قبل از اتو ، بهتر است از اسپری محافظ گرما استفاده نمایید.

 

مراقبت قبل از خواب: حتما قبل از خواب از خشک بودن موها مطمئن شوید . پس اگر می خواهید حمام کنید، حتما چند ساعت قبل از خواب باشد. قبل از خواب موها را به آرامی ببندید یا ببافید تا در هم پیچیده و گره خورده نشود.

 

 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: اکستنشن مو

مطالب مرتبط

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

اکستنشن چیست؟

مزایای استفاده از آلوورا

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

روش‌های درمان ریزش مو

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه