7 نکته آرایشی که هیچ کس درباره آن به شما نگفته است.

3935

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
7 نکته آرایشی که هیچ کس درباره آن به شما نگفته است.

 

یادگیری این تکنیک های خاص برای من چند سال زمانبرده و توانایی های مرا افزایش داده است. لازم نیست که شما یک آرایشگر ماهر باشید تا بتوانید زیبا و طبیعی آرایش کنید.بلکه فقط کافیست چند نکته آرایشی بدانید.

با این راهنمایی ها می توانید زمان آرایش خود را کاهش و زیباییتان را افزایش دهید.

 

 1.jpg

ریمل های خشک شده: اگر زیاد ریمل میزنید باید هر 4 الی 6 ماه ریمل جدید خریداری کنید. ولی گاهی برایتان پیش آمده که ریمل مصرف نشده تان خشک شده و مژه ها را به هم می چسباند و آنها را نا زیبا می کند، توصیه می کنیم یک تا دو قطره از یک قطره چشم در آن بریزید ، تا ریمل زدن راحت تر شده و مژه ها به هم نچسبند .

 2.jpg

استفاده از کارت: حتما  برای شما پیش آمده که هنگام سایه زدن ، تقارن دو چشمتان رعایت نشود و دقیقه ها وقت صرف متقارن کردن سایه چشم کنید. برای راحتی کار ، کارتهای کوچک یا همان Business Card ها را پیشنهاد می کنم. آن را به صورت مورب کنار چشمتان قرار دهید و با خیالی آسوده سایه بزنید. این تکنیک زمانی که چشمها را دودی گربه ای آرایش می کنید، بسیار مفید است.

 3.jpg

خط مژه ها: با وجود اینکه ریمل میزنیم ولی مژه های ما کم پشت نشان میدهند و آن زیبایی که مورد نظرمان است ، بدست نمی آید. بسیار ساده است ، کافیست با مداد چشم یا سرمه خط مژه های بالای چشمتان را بکشید و بعد ریمل بزنید. این خط زیبایی خاصی به چشمتان میدهد و مانند خط چشم واضح نیست.

 4.jpg

سایه چشم برجسته: حتی زمانیکه سایه چشم گران قیمتی می خرید و استفاده می کنید ، انتظاری که دارید برآورده نمی شود. ترفندی که پیشنهاد می کنم استفاده از یک کرم پایه سایه چشم است. ابتدا با کرم پایه سایه ، کل پلکتان را پوشش دهید و سپس سایه بزنید. این کرم پایه، رنگ اصلی سایه ای که تهیه کردید را نشان می دهد و چشمتان را برجسته می کند.

 5.jpg

فرمژه را گرم کنید: فرمژه فلزی را قبل از استفاده ، با سشوار حدود سه الی چهار دقیقه گرم کنید. تاثیری که روی مژه های شما می گذارد ،مشابه اتو فرکننده مو است.

 6.jpg

پودر روی مژه: قبل از ریمل زدن کمی پودر بچه یا پن کیک روی مژه ها بزنید تا ضخامت آن ها زیاد شود. حتما امتحان کنید، همین لایه نازک پودر قبل از ریمل زدن ، مژه های شما را به طور چشمگیری پرپشت تر و ضخیم تر و زیبا تر می کند.

 7.jpg

آخرین کار: رژلب را با یک دستمال کاغذی یک لایه خشک کنید و سپس پودر بزنید و مجددا رژ لب بزنید ، تا ماندگاری آن زیاد شده و به آسانی پاک نشود.

 

 

 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

چه خوراکی‌هایی شما را جوان نگاه می‌دارند؟

به ناخن‌هایتان بیشتر اهمیت دهید!

چگونه علائم افزایش سن را به وسیله‌‌ی آرایش پنهان کنیم؟

براش‌های آرایشی را هر چند وقت یکبار بشویید.

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه