چند نکته که درباره صافی مو باید بدانید

1069

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چند نکته که درباره صافی مو باید بدانید

 

اگرچه موهای فر و مجعد زیبایی خاص خود را دارند ، ولی برخی افراد برای تنوع ترجیح می دهند تا موهایشان را صاف کنند. امروزه روش های وسوسه انگیزی برای صاف و ابریشمی کردن موهای مجعد ، فر و وز در سالن های زیبایی ارائه می شود. که نتیجه زحمت و کار شیمیدان ها و آرایشگران است. یکی از بهترین متد ها استفاده از کراتین برزیلی است. در ادامه به چند نکته که شما باید درباره این خدمات بدانید اشاره می کنیم.

درمان کراتین برای از بین بردن وز مو و صافی بیشتر آن به بازار آمد. این درمان می تواند هفته ها و یا ماه ها مویتان را صاف و ابرریشمی کند. ولی ماهیت مو هرچه باشد پس از گذشت مدتی مجددا ، موها به همان حالت اولیه بر می گردند.

کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در مو و ناخن موجود است. در این روش کراتین مایع به موها زده می شود تا فضای خالی بین سلول های مو را پر کند و مو را مستحکم تر کرده باعث صافی و حتی بلند تر شدن مو می شود. پس از استفاده کراتین مایع روی مو ها  به کمک سشوار موهارا خشک می کنند بعد با یک اتومو شروع به صاف کردن مو می کنند . با این کار، کراتین کاملا به خورد مو رفته و شکستگی و پف مو کاملا از بین میرود.

چه چیزی در مورد این متد خوب است؟ یکی از نکات مثبت این متد این است که موها ذات خود را حفظ می کنند. شاید شما برای بازه زمانی خاصی نیاز به تغییر داشته باشید. پروسه انجام کراتینه کوتاه مدت است. به موها آسیب نمیرساند زیرا یکی از مواد اصلی موجود در موی طبیعی است.کراتین برزیلی یک ماده شیمیایی مضر نیست و بارها می توانید از آن استفاده کنید. روی هر نوع مویی چه نازک چه ضخیم شما را به نتیجه مطلوبتان میرساند.

چه چیزی در مورد این متد خوب نیست؟ یکی از مواد مضر که ممکن است به کراتین اضافه کنند، فرمالدئید است.امروزه مقررات سختی درمورد سلامت این محصولات و استفاده نشدن فرمالدئید در آن ها وجود دارد. به شما اطمینان می دهیم که سالن های معتبر از محصولات معتبر استفاده می کنند. همچنین قیمت کراتین مرغوب ارزان نیست.

تاثیرات کراتین به مدت سه ماه می ماند و بعد از آن باید برای ترمیم مجددا به سالن مراجعه کنید. مرحله اول کراتینه کردن مو زمان بر تر از دفعات بعدی است. از این پس هر سه ماه کراتین ابتدا روی موی تازه روییده شده بکار میرود  و کمتر روی ساقه های قبلی استفاده می شود.

برای حفظ این درمان از شامپوهایی که فاقد سدیم سوفات هستند استفاده کنید.

توجه داشته باشید که در سال بیشتر از سه بار از این درمان استفاده نکنید زیرا استفاده بیشتر باعث ترد و شکننده شدن موهایتان می شود. مگر اینکه موی شما فر بسیار زیر و وز باشد.

 

 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: مو, کراستاس

مطالب مرتبط

لاک ناخن و باید و نبایدها

روش‌های درمان ریزش مو

براش‌های آرایشی را هر چند وقت یکبار بشویید.

چگونه با استفاده از عسل زیبایی خود را چند برابر کنیم؟

خوراکی که برای موهای آسیب دیده معجزه می‌کند!

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه