پنج مرحله برای داشتن دستانی جوان و زیبا

710

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
پنج مرحله برای داشتن دستانی جوان و زیبا

اغلب ما سخت در تلاشیم تا گذر زمان را بر پوست صورتمان ،متوقف کنیم . ولی یکی از مهمترین بخشهای  بدن  که سنمان را نمایش میدهد، دستهای ماست.

از کیفیت مرطوب کننده ای که برای پوست صورتتان استفاده می کنید مطمئن هستید .به موقع پوست صورتتان را پاکسازی می کنید و ضد آفتاب مناسب میزنید ، ولی آیا به خاطر می آورید زمانی را صرف مراقبت از پوست دستهایتان کرده باشید؟ از امروز جزء افرادی باشید که مراقبت از دستهایشان را در برنامه روزانه قرار می دهند.

از دستهایتان در مقابل عوامل محیطی مراقبت کنید: این عوامل می توانند هوای سرد ، یا آب داغ زمان شستن ظرف ها باشند. پوست دستها بسیار نازک و بدون محافظ هستند و به راحتی لک یا پیر می شوند. زمانیکه دیگ ها و ماهیتابه ها را زیر آب جوش می سابید و یا از سفید کننده استفاده می کنید ، از دستکش های لاستیکی یا لاتکس  استفاده کنید ، تا گرمای زیاد آب و شوینده ها به پوستتان نرسد.همچنین در هوای سرد زمستان حتما دستکش ها یتان را بپوشید.

پوست دستتان را لایه برداری کنید: به این فکر کنید زمانیکه پوست صورتتان را از سلول های مرده پاک سازی می کنید و مرطوب کننده می زنید ، چقدر احساس خوبی دارید. برای اینکه رطوبت به پوست دست برسد هم لازم است هفته ای یکبار از لایه بردار استفاده کنید. حتما امتحان کنید و از نرمی و لطافت دستهایتان لذت ببرید.

یک لوسیون پمپی کنار سینک بگذارید: ممکن است اول صبح مرطوب کننده بزنید ولی آن با یکبار شستن دستها با صابون کاملا پاک می شود. با داشتن یک لوسیون کنار سینک، هر بار پس از شستن دستها به راحتی از لوسیون استفاده می کنید. به سرعت تاثیر استفاده از لوسیون را در پایان روز خواهید دید.

به ناخن ها آبرسانی کنید: زیبایی ناخن ها همیشه بحث روز بوده است. پس مدام به آنها آبرسانی کنید و از خشکی، پوسته پوسته شدن و نا هموار شدن ناخن ها جلو گیری نمایید. روش مراقبت از ناخن ها بسیار آسان است، از روغن های مخصوص ناخن و یا هر روغن دیگری برای ماساژ ناخن ها استفاده کنید.

هر روز روی دست هایتان ضد آفتاب بزنید: هر زمان که بیرون از منزل هستید ، دستهایتان در معرض آفتاب قرار می گیرند. خصوصا زمانیکه رانندگی می کنید همه ما می دانیم که آفتاب مهمترین عامل پیری و لک است. شاید در ابتدا استفاده از ضد آفتاب بر روی دستها را فراموش کنید، ولی به شما قول می دهم پس از مدتی توجه و مراقبت از زیبایی دستهایتان شاد خواهید شد.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

لاک ناخن و باید و نبایدها

فواید چای سبز بر سلامتی و زیبایی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه