تزریق ژل لب

998

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
تزریق ژل لب

تقویت لب یک روش زیبایی است ، که نتیجه آن لبهایی بزرگتر و پرتر است. این روزها از روش تزریق برای تقویت لب ها استفاده می شود. انواع مختلفی از پر کننده ها برای تزریق در لب و اطراف دهان وجود دارد. متداول ترین این مواد هیالورونیک اسید (hyaluronic acid) است . هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی موجود در بدن است که به حجیم شدن لب ها کمک می کند.

کلاژن یکی از رایج ترین پرکنندگان پوست است که امروزه کمتر استفاده می شود. زیرا گزینه های جدیدتر امن تر (سالم تر) و اثرات طولانی تری دارند.

تزریق چربی و ایمپلنت هم روشی دیگر برای پر کردن لب هاست ، ولی آنها هم امروز خیلی استفاده نمی شوند. زیرا نتیجه آن خیلی زیبا نشده و عوارض جانبی زیادی دارد.

استفاده از Hyaluronic Acid شکل ، ساختار و حجم لب ها را تغییر می دهد.و تاثیر آن به مدت 6 ماه باقی می ماند و پس از آن نیاز به تزریق مجدد برای حفظ حجم لب هاست.

محصولات مختلفی از هیالوریک اسید موجود است شامل :

 

•        Restylane, Restylane-L, Restylane Silk

•        Juvederm Ultra, Juvederm Ultra Plus

•        Belotero Balance

•        HylaForm

•        Elevess

•        Prevelle Silk

•        Captique

که همه این محصولات به روش تزریق استفاده می شوند و تاثیرات آنها یکسان است و فقط بعضی حاوی لیدوکائین (بی حسی موضعی) هستند.

مراقبت های پس از تزریق :

تزریق تورم ایجاد می کند ، گاهی این تورم سفید و گاهی قرمز رنگ است. پس اگر نیاز دارید،  یک تا دو روز مرخصی بگیرید . حتی حد فاصل بین بینی و لب، ممکن است متورم شود. یا ممکن است لب پایینی به لب بالایی بچسبد . بعضی پزشکان برای کاهش این تورم تزریق لب بالا و پایین را در دو نوبت (دو روز) انجام می دهند. تزریق ژل به مراقبت خاصی نیاز ندارد و تنها استفاده از کمپرس یخ کافی است. برای آرامش خودتان می توانید کمی مرطوب کننده روی لبها بزنید.

همانطور که گفته شد توصیه می شود دو روز مرخصی بگیرید، معمولا بد ترین روز، روز بعد از تزریق است. البته برای هر شخصی متفاوت است. برای بعضی افراد شاید تورم کمتر و برای بعضی بیشتر باشد و یا در بعضی از افراد کمی کبودی ایجاد شود ، که البته متدوال نیست. بلافاصله بعد از تریق و به مدت 48 ساعت پس از آن حتما از کمپرس یخ استفاده کنید.همچنین می توانید به توصیه پزشکتان از قرص های آرنیکا برای کاهش تورم استفاده کنید.  

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه