چگونه موی خود را در خانه به رنگ سفید پلاتینی رنگ کنید؟

9339

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چگونه موی خود را در خانه به رنگ سفید پلاتینی رنگ کنید؟

اگر واقعا خواهان تغییر رنگ موی خود هستید و می خواهید به رنگی روشن تر از بلوند برسید می توانید رنگ سفید یا پلاتینی را امتحان کنید.

 

وسایل مورد نیاز :

 سفید کنندهBleach

 تونرToner

اکسیدان

دستکش

شانه

پیش از آنکه تمام موهایتان را سفید کنید ، ابتدا روی چند تار مو تست کنید تا از سوختگی و حساسیت آلرژیک جلو گیری نمایید و نتیجه را روی بخش کوچکی از مویتان ببینید.

پودر سفید کننده و اکسیدان:

سفید کردن در واقع به روند روشن کردن مو گفته می شود. بهتر آن است که موهای شما تا به حال رنگ نشده باشد و رنگ موی طبیعی خودتان باشد تا با بلیچ ، یک دست روشن شود. ماده سفید کننده و اکسیدان را با هم مخلوط کنید موها را قسمت بندی کرده و دقت کنید که مواد را روی تمامی سر ، یک دست بکار ببرید. زمان تست هم میبینید که رنگ مو، اول  نارنجی و بعد کم کم زرد روشن می شود. اگر موهایتان هنوز نارنجی است ، لازم است که از سفید کننده یکبار دیگر قبل از رفتن به مرحله بعدی استفاده کنید.

استفاده از تونر

این بخشی از تغییر رنگ است که کمک می کند تا از رنگ زرد خلاص شده و موهایتان سفید زیبایی شود. استفاده از تونر بخش سخت کار است با افزودن رنگ بنفش ، زردی طبیعی مو خنثی شده و موها سفید یک دست می شوند. ماهی یکبار می توانید از شامپوی تونر یا شامپو رنگ مخصوص استفاده کنید.

بازسازی و جلوگیری از آسیب مو

سفید کردن و رنگ کردن آسیب زیادی به مو ها می رساند. موی شما برای سالم ماندن به روغن و پروتئین بیشتری نیاز دارد. برای اینکه موها کمتر آسیب ببیند باید کمتر رنگ کنید یا کار را به متخصص بسپارید. از نرم کننده های قوی استفاده کنید و یا از پروتئین طبیعی تخم مرغ سود ببرید. کافی است سفیدی تخم مرغ قبل از شستن ، به مدت چند ساعت روی مو بماند، تا درخشش و پروتئین مو تامین شود.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

چه خوراکی‌هایی شما را جوان نگاه می‌دارند؟

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه