چطور مناسب ترین رنگ لباس را انتخاب کنیم؟

1193

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چطور مناسب ترین رنگ لباس را انتخاب کنیم؟

هر فردی  رنگ مورد علاقه ای دارد. ولی مناسب ترین رنگ ممکن است با رنگ مورد علاقه  تفاوت زیادی داشته باشد. برای هر شخصی یک گروه ویژه رنگی وجود دارد .که فرد را خاص می کند و گروه دیگری از رنگ وجود دارد ،که بازتاب بدی در چهره ایجاد می کند. تفاوت استفاده از این دو رنگ مانند خیره کننده شدن و یا زشت شدن است.

ابتدا باید تن رنگ زیر پوستتان را مشخص کنید. دو نوع رنگ زیر پوست شما وجود دارد ،گرم و سرد. پوستهای گرم دارای تن رنگ زرد و نارنجی هستند، در حالیکه پوست های سرد رنگ آبی و صورتی کمرنگ دارند. دو راه اصلی برای فهم این مسئله وجود دارد.

آزمون ورید : مچ دستتان را با کف دست دیگر نگه دارید. اشخاصی با تن رنگی گرم رگهایی به رنگ سبز دارند و افرادی با تن رنگ سرد رگهایی با تن رنگ آبی یا بنفش دارند.

تست طلا و جواهر : زیر نور طبیعی ، دستبند نقره در یک مچ دست و طلا در مچ دیگر بیندازید. به هر دو دست نگاه کنید و ببینید کدام رنگ بیشتر به دست شما می آید. اگر انتخاب شما طلا است پس رنگ زیرپوست شما گرم و اگر انتخابتان نقره است رنگ شما سرد است.

برای تشخیص گرم و سرد بودن رنگها ابتدا باید بدانید ،رنگهایی که یکی از ترکیبات آنها زرد است، گرم و رنگهایی که از ترکیب رنگ آبی با سایر رنگها به وجود آمده اند ، سرد هستند. پس رنگهای قرمز، نارنجی ، زرد ، سبززرد ، گرم هستند و رنگهایی که آبی و بنفش و سبز آبی ، سرد هستند.

پس  سایه پوست خود را در ذهن داشته باشید و تن رنگ زیر پوستتان را هم در نظر بگیرید و رنگی را که مناسبتان است انتخاب کنید. عضو هر گروهی که باشید ، از رنگهای خنثی نیز می توانید استفاده کنید. رنگهایی مثل خاکستری تیره و روشن ، قهوه ای تیره ، سورمه ای و مشکی از دسته رنگهای خنثی هستند. که برای هر دو گروه مناسب اند. پیش از انتخاب رنگ لباس حتما آن را امتحان کنید و از mach بودن با رنگ پوستتان مطمئن شوید.

هر لباسی انتخاب می کنید کنار صورتتان نگه دارید . اینکار را زیر نور طبیعی انجام دهید و در آینه نگاه کنید. سعی کنید بهترین رنگی که بازتاب مناسبی روی صورتتان دارد انتخاب کنید. با رنگ مناسب چشمان شما روشن تر به نظر می آید و پوستتان سلامت تر. از رنگهایی که پوست شما را سرخ و برافروخته و یا زرد کند ، اجتناب کنید.

در لباسهای انتخابیان از یک رنگ خنثی استفاده کنید. مثلا برای کیف و کفش یا ژاکت یا شلوار . استفاده از دو رنگ خنثی با هم ترکیب رنگی جالبی نیست. 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

انتخاب رژلب مناسب فصل

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه