نکات آرایشی جهت اجتناب از اشتباهات متداول

1455

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
نکات آرایشی جهت اجتناب از اشتباهات متداول

زمانیکه کرم پودر انتخاب می کنید مطمئن شوید: آن را در نور طبیعی امتحان می کنید. بهترین راه برای اینکه ببینید مناسب پوست شماست یا نه، اینست که کنار پنجره بروید و اگر در مغازه هستید،  با آینه به بیرون مغازه بروید. حتما برای خرید کرم پودر، در ساعات روشن روز اقدام کنید ، نه عصر و شب.حتما روی پوست تمیز که کرم پودر دیگری روی آن نیست آن را امتحان کنید.

بهترین راه برای پر کردن ابرو، استفاده از مداد ابرو نیست. استفاده از سایه ابرو یا سایه چشم مات برای پر کردن ابروهای کم پشت مناسب تر است. مداد ابرو خطوط چهره شما را تشدید کرده و از لطافت آرایش می کاهد. به دنبال سایه ای روشن تر از رنگ موهایتان باشید. برای مثال اگر شما رنگ موی قهوه ای با هایلایت های کاراملی دارید ، سایه ابرویتان را رنگی بین این دو انتخاب کنید.

بهترین قسمت های صورت برای برنزر زدن، نقاطی است که نور آفتاب به آن می تابد. پودر برنزه را روی پیشانی، پل بینی و چانه بزنید.

کانسیلر با تن رنگی یک درجه روشن تر از پوست طبیعیتان ، بهترین پوشش را برای پنهان کردن حلقه های تیره زیر چشم دارد. برای اینکه زیر چشم هاله سفید غیر طبیعی نیفتد ، ابتدا کرم پودر بزنید و سپس کانسیلر را زیر چشم زده و در کرم پودر محو کنید.

بعضی از خانم ها پوست صاف و خوبی دارند . بهتر است برای تغییر رنگ پوست و تنوع فقط از یک مرطوب کننده رنگی و یا ضد آفتاب رنگی استفاده کنند. تا هم رطوبت کافی به پوستشان برسد و هم کرم پودر سنگین استفاده نکنند.

برخلاف نظر عموم که استفاده از سایه آبی مربوط به سبک آرایش گذشته است، بهتر است بدانید که سایه آبی روشن  و براق ،چشمان شما را به طور شگفت آوری درشت تر می کند و سایه آبی تیره به چشمها عمق بیشتری میدهد. همچنین اگر از خط چشم و یا ریمل آبی و سورمه ای به جای خط چشم و ریمل معمول ، یعنی مشکی و قهوه ای استفاده کنید، چشمان شما جذاب و مواج می شود.

بهترین راه برای اینکه رژگونه را زیبا بزنید ، اینست که لبخند زده و سپس قلموی رژگونه را به حالت رفت و برگشت بکار ببرید.

روی گردنتان هم کرم پودر زنید. اگر صورت شما روشن است ، حتما گردنتان روشن تر است. چون کمتر نور خورشید به آن می تابد. برای هماهنگی بیشتر آرایش ، حتما از کرم پودر روی گردن استفاده کنید. از ایجاد خط تیره بین فک و گردن خود داری کنید. اگر لباستان باز است کمی کرم پودر روی سینه هم بزنید و پوست را یک دست کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

مزایای استفاده از آلوورا

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

مراقبت از ناخن

براش‌های آرایشی را هر چند وقت یکبار بشویید.

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه