مقایسه تتوهای ابرو سنتی و میکروپیگمنتیشن

1598

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
مقایسه تتوهای ابرو سنتی و میکروپیگمنتیشن

در مقابل استفاده از روش سنتی تاتو ابرو که سال هاست انجام می شود، کشیدن ابرو با استفاده از یک دستگاه که رنگدانه ها را دقیق تر و عمیق تر در پوست وارد می کند روشی جدید است که به آن میگروپیگمنت گفته می شود.

آیا از نظر آرایشی و بهداشتی تفاوتی بین تتو و میکروپیگمنتیشن وجود دارد ؟
از گذشته داشتن آرایش دائمی مورد توجه بوده است. بیشتر از آنکه تتو ، کار آرایشی باشد، به نوعی اثر هنری است. این دو روش تقریبا تکنیک های مشابه با تجهیزات و جوهر یکسان هستند. اولین ابروهای تتو شده با جوهرهایی به رنگ مشکی یا قهوه ای تیره بودند. به شکل ابرو کشیده می شدند. ولی ظاهری غیر طبیعی داشتند. و پیش از انجام تتو خانم ها ابروهای خود را می تراشیدند و یا الکترولیز می کردند. این روش چهره آنها را خشن می کرد. هنگامی که دستگاه ها برای کمک به اینکار معرفی شدند، تتو ها تغییر کردند. با آمدن دستگاه ها، تتو ها عمیق تر در پوست کشیده شدند و رنگ جوهر ها بهتر شد و حتی به دلیل بهداشتی بودن و استفاده از سوزن های یکبار مصرف، حتی افرادی با پوست حساس هم توانستند از این خدمت بهره مند شوند.با آمدن دستگاه های میکروپیگمنت و استفاده از سوزن های بسیار کوچک (Micro-Needles) و استفاده از رنگهایی که پایه طبیعی و گیاهی دارند و استفاده از تکنیک های ظریف ، عیوب روش های قبلی برطرف شد و آرایشگران تلاش کردند تا با کشیدن تار های ابرو مانند موی طبیعی به زیبایی کار بیفزایند.
امروز متخصصان آرایش دائم سالن زیبایی مریم رئوف و تکنسین های میکروپیگمنتیشن، در این امر آموزش دیده و مهارت بدست آورده اند. متخصصان تتو امروزه با استفاده از روش feathering موهای نازکی به ظرافت تار ابرو خلق می کنند. یا در زیر ابروی طبیعی سایه میزنند. به لبها شکل و فرم میدهند تا هر چه بیشتر کارشان طبیعی باشد. ابروهایی که امروزه و با استفاده از دستگاه های پیشرفته کشیده می شود، به طور چشم گیری همانند ابروی طبیعی هستند.
 
mm.jpg
 
mmm.jpg
 
 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: پوست, زیبایی, مریم رئوف

مطالب مرتبط

لاک ناخن و باید و نبایدها

فواید چای سبز بر سلامتی و زیبایی

چرا دچار خارش پوست سر می‌شویم و درمان آن چیست؟

رنگ کردن ابرو

دکلره و رنگ بدون هیچ آسیبی به موها

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه