طرز استفاده کانسلیر های رنگ اصلاحی یا color correcting چگونه است؟

1796

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
طرز استفاده کانسلیر های رنگ اصلاحی یا color correcting چگونه است؟

اگر دقت کرده باشید تقریبا انتهای هر ماه لکه های ناخواسته ای روی پوست صورت ایجاد می شود. خوشبختانه سالهاست که کانسیلر ها وجود دارند و به راحتی مناطق مشکل دار و لک ها و جوش ها را با ظرافت خاصی  پوشش می دهند. ما را قادر می سازند تا حلقه های تیره زیر چشم و خالکوبی را پوشش دهیم .

احتمالا شما هم متوجه شده اید که مدتهاست کانسلرها فقط در رنگهای سایه ی پوست تولید نمی شوند و در رنگ های مختلفی مانند: سبز، بنفش، صورتی، زرد، سفید و غیره، نیز تولید میگردند. هر سایه (رنگ) دارای ویژگی خاص خود است و در شرایط مناسب خود مورد استفاده قرار می گیرد. و اگر شما لکه های مختلفی بر روی پوست خود دارید، می توانید با استفاده از هوش و استعداد خود به آسودگی از کانسلرهای مختلفی اظستفاده کنید و در خود تغییر ایجاد کنید.
با مطالعه ی ادامه مطلب شما خواهید آموخت که چگونه با استفاده از کانسلرهای مختلف می توانید، لکه های سخت و ناراحت کننده ی خود را محو کنید.
رنگ های پایه کانسلر: گردونه ی رنگ (دایره رنگ)
انجام صحیح این کار با دانستن رنگ های پایه کانسلر، محیا می گردد. آیا شما میدانستید که آرایش کردن یک هنر است؟ خب، به یاد آوردید که ابتدایی ترین آموزش در کلاس های هنر، گردونه رنگ است؟ اگر به عقب تر برویم، ما یاد گرفتیم که در گردونه رنگ، رنگهای اصلی در مقابل رنگ خنثی کننده خود قرار دارند.
به طور مثال، رنگ قرمز رنگی است اصلی و در مقابل رنگ سبز می باشد. رنگ سبز خنثی کننده قرمز است. به همین دلیل رنگ سبز بهترین رنگ برای پوشاندن لکه های قرمز است. به همین روش، با درک گردونه رنگ شما بهتر میتوانید درک کنید که کدام رنگ مناسب لک های آن ناحیه از پوست شماست. حال که درس ابتدایی هنر رنگ را یاد گرفتید ، بهتر است، در ادامه آموزش امروزمان به سراغ رنگ های پایه ای کانسلیر برویم.
 
111111111.jpg
 
• کانسلر سبز: همانطور که پیشتر گفتم، رنگ سبز خنثی کننده رنگ قرمز است. کانسلر سبز تاثیر حیرت انگیزی در بر طرف کردن هر سرخی، روی صورت شما دارد. به همین دلیل، کانسلر سبز برای رفع سرخی ناشی از زیت (ZIT)، یا هر جوش آزار دهنده دیگر استفاده می شود. اگر شما سرخی هایی ناشی از: روزاسه، سرمازدگی یا آفتاب سوختگی دارید، استفاده از رنگ سبز، بهترین راه برای بر طرف کردن سرخی می باشد و همینطور مناسب ترین پایه رنگ برای تناژهای رنگی دیگر است.
• کانسلر بنفش، ارغوانی و یاسی: بهترین راه حل برای از بین بردن ته رنگ های زرد بر روی پوست شماست. کسانی که رنگ پوستشان زرد است، عاشق  کانسلر ارغوانی  می شوند و با آن احساس  زیبایی می کنند. همانطور که متوجه شدید، بنفش در گردونه رنگ مقابل زرد است. برای حذف رنگ زرد از تمام صورت ، می توان کانسلر بنفش استفاده کرد. اگر شما دنبال راهی برای پنهان کردن لکه های زرد هستید، این بهترین کانسلر برای شما است.
• کانسلر صورتی: درسته، احتمالا صورتی بهترین رنگ در این گروه نباشد. این رنگ بیشتر شبیه هلو یا ماهی آزاد (سالمون) است. بهترین ایده برای روشن کردن نواحی دور چشم و یا پوشاندن نشانه های خستگی است. این رنگ خاص، مخلوطی از رنگ های قرمز، نارنجی و زرد است که در گردونه رنگ، مقابل رنگ های آبی، ارغوانی و سبز قرار می گیرد. به همین دلیل این رنگ مناسب برای رفع تیرگی زیر چشم است. این کانسلر بهترین وسیله برای پوشش سیاهی دور چشم بوده و به دلیل تناژرنگی زرد مایل به زیتونی، درخشندگی بخصوصی بر روی پوست ایجاد می کند. توجه: زمانی که من محصولات بارمینرال (BareMinerals) را با گسترهای از کانسلر Bisque کشف کردم زندگیم تغییر کرد. تا قبل آن من هیچ ایده مناسبی برای رفع کامل مشکلات ارثی پوستی خود نداشتم!
• کانسلر زرد: این کانسر مناسب برای پنهان کردن کبودی های بنفش یا آبی، رگ های نمایان زیر چشم است. دلیل این امر آن است که این رنگ در گردونه رنگ مقابل رنگ ارغوانی قرار دارد. کانسلر زرد معمولا بیشترین استفاده را در شب دارد. زیرا توناژرنگی روشنی داشته و بهترین پایه رنگ برای پوست شماست. بسته به رنگ پوست شما می تواند ترکیب مناسبی برای سایه چشم باشد، اگر شما از زیر ساز سایه استفاده نمی کنید.
• کانسلر نارنجی: مناسب برای همه ی کسانی است که پوست روشن دارند. بسته به خواسته ی تان می توانید در بخش های مختلف از پوست خود، کانسلر نارنجی را استفاده کنید. چه زمان هایی؟ اگر می خواهید رنگی ما بین رنگ پوست خود و برنز را ایجاد کنید (برنزه کنید). همینطور این رنگ مناسب برای پوست های تیره است و برای پنهان کردن قسمت های گودی صورت نیز به کار میرود.
• کانسلر سفید: اگر چگونگی استفاده صحیح از آن را ندانید، ممکن است ظاهر شما را شبیه بیماران رنگ پریده کند. باید از این کانسلر جهت برجسته نشان دادن نقاطی از صورت کنید. برای مثال، برای برجسته نشان دادن استخوان ما بین استخوان گونه تا زیر چشم با کمی تمایل به سمت گوش، مورد استفاده است. همچنین شما می توانید در گوشه داخلی و بیرونی چشم جهت بزرگ نشان دادن چشم ها، زیر ابرو(روی استخوان ابرو) ، برای نشان دادن ابرویی ظریف و برجسته، در میان بینی و به صورت کمانی ، جهت برجسته نشان دادن چهره، استفاده کنید.
• کانسلر خنثی: اگر شما جز آن دسته از افراد خوش شانس هستید که مناطق مشکل دار زیادی برای پنهان کردن ندارید، این بهتر به کارتان خواهد آمد. هر کانسلر به طور خاص، وظیفه پوشاندن عیوبی کوچک و یا جوش¬ها را بر عهده دارد، اما فقط یک سایه به رنگ پوست شما یا کمی روشن تر از پوستتان هماهنگ تر است. این بهترین کانسلر، در بین بقیه است که مناسب برای استفاده به عنوان پایه آرایش است. این کانسیلر به ماندگاری رژ لب، در طول روز و شب کمک می کند. شما می توانید آموزش هایی را در خصوص استفاده از رژ لب  مشاهده کنید.
 
22222222.jpg
 
 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: گریم صورت, پوست, زیبایی, سالن زیبایی, مریم رئوف

مطالب مرتبط

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

مزایای استفاده از آلوورا

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

چگونه ناخن‌های خود را سالم نگاه داریم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه