ایده های بالیاژ مو

3384

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
ایده های بالیاژ مو

رنگ موی بالیاژ یک تکنیک فرانسوی است، آخرین روش محبوب بین المللی رنگ مو است. هدف از این روش ایجاد ظاهری طبیعی و ملایم با هایلایت هایی مدرن تر از هایلات های سنتی است.

تعریف بالیاژ : بالیاژ چیست و چرا دوستش داریم؟

همانطور که در متدهای قدیمی هایلایت از فویل و کلاه استفاده می شد،روش انجام بالیاژ با دست باز و مانند نقاشی با رنگ انجام می شود. می توانید پس از شستن رنگ مجددا درباره تقویت روشنی و تیرگی رنگ بالیاژ و تناژ آن تصمیم گیری کنید. به غیر از موهای بسیار کوتاه، این روش روی انواع موهای بلند، مجعد و رنگ شده انجام می شود. به همین دلیل این روش جهانی و محبوب همه خانم ها شده است. بسیاری از افراد به این روش تمایل دارند زیرا به نگهداری زیادی نیاز نداردو حتی بسیاری افراد برای ترمیم این روش بعد از چهار ماه به آرایشگاه مراجعه می کنند.

بالیاژ با پالت قهوه ای ، بینهایت انتخاب پیش روی مشتری قرار می دهد. می توانید تن رنگهای قرمز مانند کاراملی و قهوه ای متمایل به قرمز را انتخاب کنید ، یا تن قهوه ای که گرایش زردی دارد و از قهوه ای تا بلوند طیف رنگ آن است انتخاب نمایید. اگر به دنبال رنگ مویی طبیعی هستید، این مدل را انتخاب کنید: قهوه ای تیره برای لایه های زرین مو، قهوه ای متوسط با هایلایت های دودی رنگ در انتها و روبان های بسیار نازک روشنی از رنگ قهوه ای بلوند روی موها ، مناسب شماست.

آیا زمان انجام بالیاژ طولانی تر از فویل است؟

این مورد به فاکتور های زیادی وابسته است. مثلا اینکه موهای شما قبلا رنگ شده باشد، یا بلندی مویتان چقدر باشد. البته همیشه بالیاژ کمی زمانبر تر از فویل است، زیرا آرایشگر روی هر قسمت مو به طور مجزا کار می کند.و برای هر قسمت مو رنگ جداگانه ای بکار می برد. همچنین تکنیک بالیاژ گرانتر است، زیرا فکر و خلاقیت آرایشگر را بکار می گیرد.

چه مدت بعد از بالیاژ برای ترمیم آن باید اقدام کرد؟

بعضی از مشتری ها شش ماه بعد از انجام بالیاژ مجددا به آرایشگاه مراجعه می کنند و دیگران ترجیح می دهند زود به زود به آرایشگر خود مراجعه کنند. زیرا هایلایت ها با دست نقاشی شده اند و با رشد مو زیبایی خود را از دست نمی دهند. درحالیکه هایلایت های فویلی خط مشخصی ایجاد می کنند که با رشد مو زیبایی آنها کمتر می شود. اگر پیش از بالیاژ ،رنگ کل موهایتان را تغییر داده اید، باید هر ماه برای ترمیم رنگ ریشه به سالن مراجعه کنید، بدون هیچ تغییری روی قسمت های بالیاژ شده.

آیا بالیاژ برای موهای فر و قرمز هم جواب میدهد؟

این متد روی انواع موها جواب می دهد. از موهای لخت گرفته تا خیلی فر. همچنین این روش فقط برای موهایی با هایلایت بلوند مناسب نیست. در پاییز خانم ها برای رنگ های برنزه و مسی و قرمز به سالن مراجعه می کنند. می توانید از بالیاژ رزی _ طلایی روی موهای قرمز استفاده کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: مو, رنگ مو

مطالب مرتبط

روش‌های درمان ریزش مو

آیا می‌توان با داشتن رنگ‌های مختلف روی مو آن‌ها را سالم نگاه داشت؟

شینیون و آرایش مو

انواع مش مو

مشاوره در انتخاب رنگ مو

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه