چگونه متد اکستنشن مو مناسب خود را انتخاب کنید؟

770

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چگونه متد اکستنشن مو مناسب خود را انتخاب کنید؟

 

بلند کردن موها یکی از مراحل زیبا شدن است و نتیجه آن بستگی به نوع اکستنشن و روشی که با آن موها را متصل می کنند ، دارد. روش های متعددی برای این کار وجود دارد ، که در ادامه ی این مقاله با انواع روش ها آشنا خواهید شد.

روش اتصال از طریق گیره های مخصوص Clip-In/Flip-In

این روش جالب و پر طرفدار است ولی ظاهر آن مصنوعی است. می توانید آن را همانند موهای خودتان بشورید و مدل بدهید. بعد از چندبار استفاده فرسوده و نامرتب می شوند. کیفیت آنها متفاوت است. بهتر است از موی طبیعی استفاده کنید ، زیرا در مقابل شستشو و حالت دادن مکرر مقاوم ترند.دوام آن بستگی به دفعات استفاده از آن دارد.

 

روش اتصال با چسب / اتصالات کراتین

در این روش مو های مصنوعی به کمک اتصالات کراتین به ابتدای موها متصل شده ، در این روش به ابزار کوچکی برای گرما دهی نیاز است. این روش فوق العاده محبوب است و عالی به نظر میرسد.نیاز به نگهداری قاب توجه و مراجعه مکرر به سالن دارد. همچنین نباید از نرم کننده ،انواع روغن ها و وسایل گرمایی، نزدیک اتصالات استفاده کنید. زیرا اتصال بین موهای مصنوعی را شل کرده و زود تر از زمان معمول آها را جدا می کند.

برای ماندگاری بیشتر ،دقت نمایید که فقط به ساقه موها نرم کننده بزنید. اگر با سشوار خشک می کنید، از ساقه موها شروع کنید و سپس به سمت موهای طبیعی بروید، اتصالات کراتین را از گرما دور نگهدارید.

ماندگاری این روش سه ماه است ، اگر از آن خوب نگهداری کنید 4 تا 5 ماه نیز می ماند.

دوخت / بافت

این روش اکستنشن مو  مناسب برای موهای خشن ، زبر ، فر و ضخیم است، که توانایی تحمل دوخت را دارد. در این رش موها محکم به موی طبیعی مشتری دوخته می شود.

این روش نیاز جدی به نگهداری و مراجعه به سالن بعد از هر 6 هفته دارد.و گاهی باید توسط آرایشگر محکم تر شود.

دوام آن بستگی به کیفیت موی بافته شده و توانایی نگهداری وزن آن توسط موی خود شما دارد. توصیه می شودهر شش یا هشت هفته به آرایشگر خود مراجعه کنند.

اکستنشن نواری

مردم اغلب درباره این روش می گوین که به موهای اطراف چسب ها آسیب میرسد. می خواهم این تصور غلط را پاک کنم : اکستنشن نواری اگر درست استفاده شود و کیفیت موی بکار رفته در آن خوب باشد ، کاملا فوق العاده است. مو ها به کمک باند های پهن نوار چسب های پلاستیکی به هم متصل می شوند. موهای خودتان بین این موها قرار داده می شود و رشته ها بین این دو چسب قرار گرفته و محکم می شود.

ماندگاری: همراه با بلند شدن موهایتان پایین می آید. به مدت 5 یا حتی 6 ماه بدون نیاز به نگهداری است.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: مو, اکستنشن مو, سالن زیبایی, بوتاکس مو

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

اکستنشن چیست؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه