راز پیدا کردن مناسب ترین رژلب برای تن رنگ پوست شما

715

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
راز پیدا کردن مناسب ترین رژلب برای تن رنگ پوست شما

 

هر چند وقت یکبار به قفسه رژلب هایتان خیره می شوید ، احساس می کنید گیج شده اید و از خود می پرسید کدام رنگ به من بیشتر می آید؟ حتی برای من  به عنوان یک آرایشگر گاهی این اتفاق می افتد. خوشبختانه چند توصیه سریع می تواند شما را در یافتن رنگ مناسب راهنمائی کند. با ادامه مطلب با ما باشید!

تن رنگ زیر پوست خود را پیدا کنید!

اولین و مهمترین چیزی که به شما کمک می کند، دانستن رنگ زیر پوستتان است. این جزئیات کوچک در واقع در بسیاری از زمینه های مد و زیبایی کمک بزرگی می کند. اکثر مردم به دو دسته سرد و گرم تقسیم می شوند. افرادی با تن رنگ سرد ، اغلب رنگ پوست روشن و افرادی با تن رنگ گرم اغلب رنگ پوستی طلایی و یا زیتونی دارند. اگر به سختی می توانید تن رنگ زیر پوستتان را پیدا کنید، حتما ترکیبی از گرم و سرد هستید.

تن رنگ سرد

اگر رنگ صورتی، قرمز و یا آبی در پوستتان دارید، اگر رگهای مچ دست شما آبی است ، جواهرات نقره ای مکمل رنگ شماست و یا پوستتان به جای برنزه شدن می سوزد ، شما جز افراد با تن سرد هستید.

برای پوست شما رژ لب هایی با تن بنفش _آبی و یا صورتی مناسب است. مثلا اگر به دنبال رژ لب قرمز هستید ، از رژ هایی با تن قرمز نارنجی اجتناب کنید و در عوض رژ هایی با تن قرمز آبی (زرشکی) انتخاب مناسب تری برای شماست. در مورد انتخاب رنگ های بسیار روشن بیشتر دقت کنید ، این رنگها اغلب مناسب رنگ پوست شما نیستند.

تن رنگ گرم              

اگر شما رنگ زرد ، طلایی و یا زیتونی در پوست خود دارید، یا اگر رگهای مچ دست شما سبز رنگ است و جواهرات طلایی رنگ مکمل پوستتان هستند و بدن سوختن و به راحتی برنزه می شوید ، تن رنگ زیر پوستتان گرم است. برای شما رژ لب هایی با تن گرم مناسب  ترند . با اطمینان خاطر از رژ های قرمز و نارنجی استفاده کنید.

کسانیکه رنگ زیر پوستشان خنثی است و جواهرات نقره ای و طلایی هر دو به دستشان می آید، معمولا طیف گسترده ای از رنگ را برای لباس و آرایش می توانند استفاده کنند. پس برای شما استفاده از تمامی رنگها آزاد است.

مهمترین مطلب این است که باید رنگ رژلب به صورت و آرایش شما بیاید. پس اگر رنگی برای شما مناسب بود و احساس کردید با آن زیبا تر می شوید ، لازم نیست از دستورالعمل پیروی کنید. 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: گریم صورت, زیبایی, میکاپ صورت

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

انتخاب رژلب مناسب فصل

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه