اگرپوستی سفید دارید چگونه برنزه خوش رنگ شوید

559

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
اگرپوستی سفید دارید چگونه  برنزه خوش رنگ شوید

اغلب افرادی با پوست های بسیار روشن ، درباره برنزه شدن سوال می کنند. بله امکان آن وجود دارد، حتی مردم اسکاندیناوی که پوست های فوق العاده رنگ پریده ای دارند هم ، برنزه طلایی خیره کننده می شوند. در ادامه درباره برنزه شدن هوشمندانه و رسیدن به نتیجه عالی صحبت خواهیم کرد.

سوختن بزرگترین دشمن است. همیشه از خود در برابر نور خورشید محافظت کنید!

ماندن طولانی مدت در آفتاب و بدون محافظ ، فقط پوست شما را می سوزاند. بعضی افراد بر این باورند که با گذشت چند روز پس از سوختن به رنگ دلخواهشان میرسند. ولی این گفته فقط در مورد افرادی با پوست سبزه واقعیت دارد نه سفید. ولی این روش به پوست آسیب رسانده و آن را خشک می کند.

حتما برایتان سوال پیش آمده که چطور با استفاده از ضد آفتاب ، برنزه شوم؟؟

ضد آفتابها از رنگ گرفتن شما جلوگیری نمی کنند، فقط مانع از سوختنتان می شود. به خودتان زمان بدهید و رنگ گرفتن را به آرامی انجام دهید.پوست هر شخصی واکنش متفاوت به خورشید نشان می دهد. در ابتدا از 15 تا 20 دقیقه حمام آفتاب شروع کنید. و کم کم به این زمان ، 5 تا 10 دقیقه بیافزائید. و با نظارت بر پوستتان از قرمز شدن و سوختن آن جلوگیری کنید. اگر این کار را در ساحل و با تخته های مخصوص انجام می دهید ، با 2 یا 3 دقیقه شروع کنید. هر روز آفتاب نگیرید و زمان خوابیدن روی تخته های مخصوص را دفعات بعد حدود دو تا سه دقیقه افزایش دهید.

به پوستتان استراحت بدهید.

به یاد داشته باشید که برنزه شدن به وسیله تغییر رنگ ملانین در سلول های پوستی به وجود می آید ، که حتی این روند چند ساعت پس از اینکه تخت حمام آفتاب را ترک کرده اید هم ادامه خواهد داشت. پس نیاز ندارید انقدر در معرض آفتاب بنشینید تا از رنگ گرفتن خود مطمئن شوید.

از روغن های مخصوص استفاده کنید تا سرعت رنگ گرفتن را افزایش دهید.

اگر زمان کمی دارید و می خواهید زودتر به نتیجه برسید ، روغن ها و تسریع کننده های خوبی وجود دارد. اگر می خواهید در آفتاب دراز بکشید از این روغن ها روی کرم ضد آفتاب استفاده کنید و اگر از تخته های آفتاب استفاده می کنید قبل از رفتن روی تخته روغن بمالید. ما روغن نارگیل ، پاپایا و هویج طلایی را به شما پیشنهاد می کنیم.

از مرطوب کننده استفاده کنید.

بعد از برنزه کردن پوست  حتما از مرطوب کننده استفاده کنید. هم از درون و هم از بیرون به بدنتان آبرسانی کنید. میزان زیادی آب بنوشید و از محصولات مرطوب کننده قوی استفاده کنید.اساسی ترین اصل این است که از پوستتان به خوبی مراقبت کنید تا از زیبایی آن لذت ببرید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: پوست, سالن زیبایی, میکاپ صورت

مطالب مرتبط

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

چگونه ناخن‌های خود را سالم نگاه داریم؟

چگونه علائم افزایش سن را به وسیله‌‌ی آرایش پنهان کنیم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه