نکاتی درباره ی قلموهای آرایشی

527

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
نکاتی درباره ی  قلموهای آرایشی

 

داشتن انواع قلموهای با کیفیت آرایشی ، برای انجام آرایش روزمره شما ضروری است. ، پس از اینکه تغییر استفاده لوازم آرایش  با  استفاده از قلمو ها را ببینید، شگفت زده خواهید شد و در نهایت نتیجه آن آرایش فوق العاده خواهد بود. در این مطلب به معرفی چند مدل قلموی آرایشی می پردازیم و درباره استفاده و نگهداری درست از آنها توضیح می دهیم:

قلموی کانسیلر Concealer brush:

معمولا موهایی محکم و انتهایی مخروطی شکل دارند. قلموهای کانسیلر بهترین روش برای پوشش دادن هر نوع نقصی در آرایش صورت هستند.  مقداری کانسیلر پشت دستتان قرار دهید . قلمو را به کانسیلر آغشته کرده وسپس به هر جایی که نیاز به پوشش اضافی دارد ، مانند زیر چشمها یا جای جوش ها بزنید.  نقاطی که نیاز به پوشش اضافی تر دارند را ، صاف و یکدست کنید.

قلموی پودر زنی Powder brush:

یک قلموی بزرگ و کرکی (نرم) و گرد است  که به عنوان قلمویی همه کاره کاربرد زیادی دارد. برای استفاده  پودرهای فشرده ، پودرهای غیر فشرده و تثبیت کننده آرایش  و انواع و اقسام پودر ها مناسب است. با استفاده از این قلمو صورت شما صاف و یک دست می شود و کیکی شکل نمی شود. فقط پیش از استفاده از پودر باید کمی قلمو را تکان دهید تا پودر های اضافه آن بریزد.

قلموی زاویه دار صورت Angled face brush:

قابل باور نیست که کمی پودر برنزه (bronzer) می تواند چهره شما را به کلی تغییر دهد.با استفاده از این قلمو  پودر برنزه را روی سیب گونه بزنید.  از این قلمو برای کانتورینگ نیز استفاده می شود.

قلموی رژگونه زنی  Blush brush :

قلموی رژگونه همانند قلموی پودر ، ولی کوچکتر از آن است. بسیار نرم و کرکی و مناسب محو کردن پودر رژ گونه در قسمت کوچکی از صورت  (گونه ها) است.  بهتر است رژگونه را بعد از برنزر و فقط برای برجسته تر شدن گونه ها استفاده کنید.

قلموی سایه زنی Eyeshadow brush :

کاربردش از روی نامش مشخص است. برای استفاده سایه روی پلک هاست. نیاز نیست خیلی تخصصی و فوق العاده باشد زیرا بعد از این روش سایه زدن کاربرد قلموی محو کننده مشخص می شود. جنس آن کرکی و نرم است . به وسیله قلموی سایه زنی به آرامی سایه را پشت پلک بزنید.

قلموی محو کننده سایه Eyeshadow blending brush :

این قلموی سیگما برای ترکیب رنگها در پلک عالی است. همان قلمویی است که بدون آن نمی توان زندگی کرد. سایه زدن و پخش کردن با قلموهای ارزان قیمت بسیار سخت است. ابتدا سایه رنگی را روی کل پلک زده و با استفاده از این قلمو به گوشه چشمها رنگ دیگری بیافزائید. همزمان با سایه زدن به صورت دایره وار سعی  کنید دو رنگ سایه را در هم  پخش کنید.هفته ای یکبار قلموهای سایه را تمیز کنید.

تمیز کردن قلمو ها کار مورد علاقه شما نیست ولی به دلیل جمع شدن باکتری ها حتما باید آنهارا تمیز کنید. باکتری پوست را آلوده کرده و منجر به چین و چروک می شود. بدترین باکتری ها روی قلمو ها زندگی می کنند که می توانید از تمیز کننده های مخصوص قلموی آرایش و یا از شامپو استفاده کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: پوست, آرایش, قلمو آرایشی, قلمو کانسیلر

مطالب مرتبط

براش‌های آرایشی را هر چند وقت یکبار بشویید.

نکاتی در مورد چگونگی آرایش خوب

نکاتی در مورد موی عروس

هر آنچه باید درباره کرم های ضد چروک بدانید!

نکاتی درمورد استفاده از رژلب قرمز

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه