درمان تزریق ACell + PRP

744

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
درمان تزریق ACell + PRP

 

درمان تزریق ACell + PRP جهت حفظ  و ایجاد ضخامت مو در بیمارانی که به طور ژنتیکی به ریزش مو مبتلا هستند کاربرد دارد. به عنوان یک راه حل غیر جراحی شناخته شده  و از طریق تزریق ACell + PRP  طی مدت  90 دقیقه انجام می شود.برخلاف درمان های دارویی و یا موضعی که از روال روزمره ای پیروی می کنند ، این درمان به نگهداری روزانه نیازی ندارد.

 

ترمیم مو ها به روشی غیر از جراحی

بیشتر دلیل ریزش مو ارثی است. سیگنال های ژنتیکی باعث می شوند که سلول های بنیادی فولیکول مو به آرامی کاهش یابد و در نتیجه موها کوتاه تر و ضعیف تر در ناحیه آسیب دیده رشد می کند. درمان های ترمیم مو بدون جراحی می توانند از ریزش مو  جلوگیری کرده  و رشد آن را بهبود بخشند. سلول های بنیادی فولیکول مو را تحریک کنند تا پرتئین خاصی به نام رشد مو ساخته شود.   

PRP چیست؟

PRP یا Platelet Rich Plasma خون غلیظ شده خود شماست ، غنی شده با پروتئین های تخصصی به نام فاکتور رشد مو که باعث تحریک فعالیت سلول های بنیادی در فولیکول های مو طی سه الی چهار ماه می شود.

ACell چیست ؟

فناوری MatriStem ACELL (دستگاه پزشکی مورد تایید FDA) در سطح سلولی جهت تعمیر و بازسازی بافت آسیب دیده کار می کند. Acell طیف گسترده ای از کاربردهای پزشکی و جراحی دارد و یک پروتئین طبیعی است که در پوست و بافت های دیگر بدن یافت می شود. هنگامی که به داخل پوست سر تزریق می شود، Acell سلول های بنیادی فولیکول را طی مدت 18 تا 24 ماه فعال می کند .

سلولهای بنیادی چه هستند؟

سلول های بنیادی در تمام بافت های بدن حضور دارند و مسئول نگهداری و سلامت قسمت های مختلف هستند. به طور خاص، این ها به عنوان سلول های بنیادی بزرگسال نامیده می شوند، زیرا  هر کدام آنها مختص بافت همان قسمت بدن هستند و با سایر بافتها متفاوتند. (برخلاف سلول های بنیادی جنینی که توانایی ایجاد هر نوع بافت را دارند). هنگامی که بافت آسیب دیده، سلول های بنیادی بالغ فعال می شوند و انواع سلول های دیگر GF را به منطقه می رسانند و بازسازی بافت آغاز می شود. در مورد ریزش موی ژنتیکی، آسیب بافتی وجود ندارد، تنها به علت غیر فعال شدن سلول های بنیادی فولیکول های تدریجی است. این فرآیند سبب کاهش مداوم میزان و کیفیت مو می شود.

روش ACell + PRP

این پروسه با گرفتن خون بیمار آغاز می شود. سپس بی حسی موضعی روی پوست سر زده می شود. پس از بیحسی کامل بیمار، تزریق انجام می شود. این پروسه حدودا 90 دقیقه طول می کشد و ریکاوری به سرعت انجام می پذیرد. و سوزش احتمالی پوست سر پس از حدود 48 ساعت تمام می شود.

 

چرا درمان با ACell + PRP را انتخاب کنیم؟

زیرا درمان های ترکیبی بهتر هستند. تمامی افراد بالای 18 سال چه مذکر و چه مونث که دچار ریزش موی زودهنگام شده اند می توانند از این روش بهره ببرند.درمان های منظم با ACell + PRP باعث می شود موهای بیشتری بر روی سر شما محافظت شوند و بطوریکه  فولیکول های مو را مورد هدف قرار داده و پروسه ریزش را کاهش داده و موی جدید می رویاند. و به این ترتیب از طاسی  جلوگیری می کند.

ACell + PRP به همراه جراحی پیوند مو

افراد با ریزش موی پیشرفته تر به کمک ترکیب ترمیم مو جراحی با  ACell + PRP نتیجه بهتری خواهد گرفت. تکنولوژی ACell + PRP نتیجه پروسه پیوند مو را بهبود می بخشد، بقای موی کاشته شده را تضمین می کند ، بهبود زخم های ناشی از جراحی را تسریع می کند. ACell + PRP بهترین راه حل برای تمام ترمیم های جراحی عنوان شده است. درواقع راه حل بهینه ای برای درمان است.

چه کسی از ACell + PRP سود خواهد برد؟

ACell + PRP Therapy از ریزش شدید مو جلوگیری می کند، موهای کوچک را برای رشد بهتر بهبود می بخشد و کیفیت و کمیت مو را برای بیمارانی با موهایی نازک افزایش می دهد. ACell + PRP برای موارد زیر قابل استفاده است:

ریزش موی ارثی مردانه و زنانه

Alopecia Areata طاسی سکه ای _ طاسی منطقه ای

Hypotrichosis (کاهش رشد موی)  ابرو

درمان ACELL یک گزینه برای بیمارانی است که قبلا کاشت مو داشته اند:

می خواهید تراکم مو را بدون جراحی بیشتر افزایش دهید.

می خواهید موهای خود را بدون استفاده از داروهایی مثل Propecia یا Rogaine نگه دارید.

نتایج ACell + PRP

رشد مو جدید در بیشتر موارد در عرض 4-6 ماه پس از تزریق ACell + PRP قابل مشاهده است. مو در طی یک دوره 12 تا 15 ماه ضخیم تر می شود. با توجه به منطقه مورد درمان،  ضخیم تر و متراکم تر  شدن مو ، به وضوح قابل مشاهده است . و نتایج آن برای بیمار ملموس خواهد بود.  نتایج بدست آمده برای ماهها و حتی سالها ماندگار خواهد بود.

نتایج هر چهار ماه بعد از عمل بررسی خواهد شد و پیشرفت هر ساله بررسی می شود تا تعیین شود که آیا ممکن است توصیه های بعدی در مورد حفظ رشد مو پیش بینی شود.

بسته به انتظارات شما برای نتایج، این درمان رشد مو را بهبود می بخشد ماهیت پیشرفت ریزش مو  شما و واکنش کلی شما به درمان، ممکن است یک سری از روش های ACell + PRP برای بهینه سازی رشد مو توصیه شود. بهبود قابل ملاحظه ای تنها با یک درمان واحد دیده می شود.

 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: مو, پوست, درمان با لیزر

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه