مراقبت از موها قبل از عروسی

4507

نظر (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
مراقبت از موها قبل از عروسی

سه ماه مسلماً زمان خوبی است تا موهای شما برای یک روز بزرگ آماده باشند و در این مراسم بدرخشند.

اگر می‌خواهید موهایتان را رنگ کنید و یا روی آن‌ها اکستنشن انجام دهید از یک ماه قبل از مراسم عروسی به فکر باشید. حتماً از قبل با آرایشگر خود مشورت کرده تا بتوانید تغییراتی که دوست دارید و به شما می‌آید را بدون هیچ استرسی انجام دهید و از ظاهر خود لذت ببرید.

موی چرب

اگر دارای موی چرب یا شوره دار هستید شاید بتوان گفت شما دارای موهبتی نهان می‌باشید.

چنین افرادی روزانه موهای خود را می‌شویند و به ناچار هر روز مجبور به استفاده از کاندیشنر می‌باشند. متأسفانه این یک چرخه به ضرر موهای شماست. هرچه بیشتر موهای خود را بشوییدو از کاندیشنرها استفاده کنید، مشکلات بیشتری با موهای خود خواهید داشت. سعی کنید از چربی پوست خود به عنوان کاندیشنر استفاده نمایید. سبیوم ساخته شده در پوستتان (پوست کف سر) نه تنها بهترین کاندیشنر برای موهای شماست بلکه بهترین تمیزکننده نیز می‌باشد.

اگر از شوره‌ها رنج می‌برید اجازه دادن به چربی بدنتان برای ایفای نقش کاندیشنر و از بین بردن شوره‌ها می‌تواند یک راه درمان مؤثر تلقی شود.

تنها کافیست موهای خود را به عقب شانه زده و آن‌را دم اسبی ببندید (البته آن‌ها را زیاد از حد نکشید) و آن‌ها را نشویید. این عمل باعث حفظ چربی لازمه موهای شما می‌شود و این مدل، موهای شما را تا آخر روز مرتب نگه می‌دارد و شما به شانه‌زدن آن‌ها نیازی ندارید. این کار در طول چند هقته نه تنها موهای شما را نرم نگاه می‌دارد بلکه از شکستگی آن نیز جلوگیری می‌کند که این موضوع باعث به وجود نیامدن موخوره نیز می‌شود.

موی خشک

مشکلات این مدل مو با کاندیشنر‌های مخصوص و کاهش تعداد دفعات شست‌و شو قابل حل است. قابل توجه است که ساقه‌های مو به مراتب بیشتر در معرض دمای بالا و خشکی قرار می‌گیرند. پس از آن‌ها بیشتر مراقبت نمایید تا صاحب موهایی براق و قوی باشید.

رشد موها

هر ساله موها تقریباً حدود 6 اینچ رشد می‌کنند. هیچکس قادر به تغییر مسائلی که ژن شما به بدنتان دیکته می‌کند نیست. موها در زمستان رشد کمتر و در تابستان رشد بیشتری دارند. با رشد موها همانقدر که به ریشه‌ها اهمیت می‌دهید مراقب انتهای مو و موخوره ها نیز باشید. استفاده از اسپری کاندیشنرها که قابلیت ماندگاری روی موهایتان را دارند می‌تواند کمک زیادی به ساقه‌ها و انتهای موها کند.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

مزایای استفاده از آلوورا

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

مراقبت از ناخن

چگونه پف زیر چشم را از بین ببریم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 1) mojgan 771-01-19 01:17
matalebeh jalebi too sitetoon gozashtin. movafagh bashin.
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه