راهنمایی برای عکس‌هایی خاص‌تر در روز عروسی

9460

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
راهنمایی برای عکس‌هایی خاص‌تر در روز عروسی

ضبط لحظات خاص در روز عروسی برای هر عکاسی مهم است، اما بسیاری از افراد به دلیل نداشتن آمادگی و آگاهی لازم نسبت به آنچه عکاسان می خواهند دچار سردرگمی می شوند. برای اینکه بتوانید لحظات و احساسات زیبای خود را در روز عروسیتان به صورت کامل و متفاوتی ثبت کنید، مقاله زیر را مطاله فرمایید.

1)برای آسایش خیالتان بهتر است اطلاعت کاملی درباره عکاستان بدست آورید. از عکاستان بپرسید اگر قرار است با لوازم خاصی کار کند آیا نیاز به کسی برای کمک دارد یا خیر؟

2) ثبت لحظه به لحظه روز عروسیتان فیلم عروسیتان را کمی خسته کننده و بدون هیجان و تکراری می‌کند. از عکاستان بخواهید در قسمت هایی از فیلم  عروسیتان در موقغ میکس و مونتاژ قسمت‌هایی از جشن نامزدی و یا عکس‌هایی از دوران نامزدیتان را در فیلم میکس عروسیتان قرار دهد. با این کار از دوران نامزدیتان هم تجدید خاطره‌ای نموده‌اید.

3) عکس‌های عروسی رسمی را فراموش نکنید. عکس‌هایی که با احساس شادی و هیجان خاصی همراه می‌باشد بسیار عالی هستند، تعدادی از مهمانان نزدیکتان دوست دارند با شما عکسی به یادگار داشته باشند. پس از آنها غاقل نشوید.

 4) از گلفروشتان بپرسید که آیا می‌تواند تزئین گل هایتان را کمی زودتر انجام دهد؟ اگر می‌توانست شما می‌توانید عکس‌هایی قبل از شروع مهمانی در تالار پذیراییتان بیندازید. اگر گل‌هایتان را دریافت کردید می‌توانید با زدن کمی آب به آن‌ها  یا قرار دادن آن‌ها در یخچال از پژمرده شدن آنها جلوگیری کنید. با این کار قبل از شروع مراسم و آمدن میهمان‌ها از خوب بودن همه چیزدر تالار پذیرایی تان هم مطمئن می‌شوید.

5) از عکاستان بخواهید از جزئیات کوچک هم عکس بگیرد. مانند (حلقه، کفش، تزئینات سفره عقد، تزئینات میز مهمانان و...) فیلم و آلبوم عروسیتان باید به نحوه ای باشد که شما بعد از سالیان طولانی هم با دیدن آن همه خاطرات ریزو کوچک  را به یاد آورید.

6) عکس‌هایی با عشق و احساس در روز عروسی  بیشترین محبوبیت را داراست. برای اینکه عکس هایتان بیانگر احساس واقعیتان باشد بهترین کار این است که فراموش کنید دوربینی وجود دارد. خیلی راحت  عشق وهیجان و احساستان را به هم نشان دهید. با این روش دیگر بوسیدن، بغل کردن، نوازش کردن، خندیدن و... زیاد کار سختی نخواهد بود.

7) عکس هایی که شما در قالب  کلیپی برای روز عروسیتان آماده می کنید بهتر است عکس های بامزه و جالبی باشد حتی بهتر است کلیپی که قرار است پخش شود تا حد ممکن دارای سناریو باشد مثلاً نحوه ی آشناییتان یا شوخی‌های دونفره‌تان یا از مسافرت‌هایتان و....

8)از عکاستان بخواهید با شما به منزلتان بیاید و آنجا هم عکس بگیرید.

9) از عکاستان بخواهید با مسئول تالار پذیراییتان هماهنگ کند تا شما بتوانید در محلی خوب عکس هایتان را سر فرصت مناسب بیاندازید.

10) از ساقدوش‌تان بخواهید چک لیست رویایی عکس‌های عروسیتان را با عکاستان چک کند و به شما اطمینان دهد که عکس‌های مورد نظرتان کامل شده است و روز عروسیتان به پایان رسیده است.

11) خیلی وقتها به خاطر استرس و مشغله‌ای که پدر و مادرمان در روز عروسیمان دارند نمی‌توانیم با آن‌ها عکس بیندازیم،  اما چک لیست به شما این اطمینان را خواهد داد.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

راه‌هایی برای روشن‌تر کردن پوست

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه