چگونه آرایشگر عروسی خود را به درستی انتخاب کنید

4504

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چگونه آرایشگر عروسی خود را به درستی انتخاب کنید

جشن عروسی شما نزدیک است و در کنار تمام جزئیاتی که برای یک جشن عروسی وجود دارد، بیشترین سئوالی که از طرف دیگران مطرح می‌شود این است که: «کدام آرایشگر یا آرایشگاه را انتخاب کرده‌ای؟» و البته یکی از مهم‌ترین موضوعات برای عروس خانم‌ها انتخاب آرایشگر است. زیرا آنها می‌دانند که یک آرایش خوب که در تمام مدت جشن عروسی پایدار باشد و تحت تاثیر رقص، خنده‌ها و حتی کمی گریه، زیبایی خود را از دست ندهد، نیازمند انتخاب یک آرایشگر حرفه‌ای می‌باشد.

در این مطلب، نکاتی با شما در میان گذاشته می‌شود تا بتوانید یک آرایشگر حرفه‌ای و عالی برای جشن عروسی خود پیدا کنید و همچنین دام‌ها و مشکلات رایجی که باید از آنها بپرهیزید. مواردی که بسیاری از عروس‌ها بعد از عروسی آرزو می‌کنند که ای کاش قبل از انتخاب آرایشگر آنها را می‌دانستند.

لازم به گفتن نیست که اگر شما بخواهید آرایشگری انتخاب نمایید، در اینترنت، سری به سایت‌های خدمات عروسی می‌زنید، در گوگل سرچ می‌کنید، نظرات کاربران را می‌خوانید، در فروم‌ها شرکت می‌کنید و کارهایی از این قبیل. این شروع خوبی است، ولی نکات بیشتری وجود دارد، چرا که برخی آرایشگران می‌توانند شما را با ترفندهای کوچکی که شما از آنها آگاه نیستید، قانع کنند، که آنها بهتر هستند.

بسیاری از عروس‌ها از آرایشگر سوال می‌کنند که: «چه لوازم آرایش و چه برندهایی استفاده می‌کنید؟» تقریباً همه‌ی آرایشگران، طیف وسیع و متنوعی از برندهای مختلف در سالن خود دارند، بنابراین این تقریباً سوال سختی است که بخواهد مبنای تصمیم‌گیری باشد.

عکس‌ها و کار آرایشگر خود را ببینید
مطمئن شوید که آرایشگر شما عکس‌ها و مدارکی دارد که مهارت بالای او در آن عکس‌ها ثابت شده و واضح است.

مراقب باشید: عکس‌های زیادی وجود دارد که در آنها، ظاهر غیرواقعی و تصنعی روی پوست ایجاد شده است، که به این معنی است که عکس بیش از حد ویرایش شده (با استفاده از فوتوشاپ) و شما نمی‌توانید، با اتکا به عکس نظر درستی در خصوص اینکه چقدر آن آرایش واقعی است، بدهید. این یک نشانه است که احتمالاً آن آرایشگر خیلی حرفه‌ای نیست.

تلفن بزنید
زمانی که تعدادی آرایشگر را انتخاب نمودید که به نظر با پارامترهای مد نظر شما مطابقت داشتند و حتی قبل از اینکه آنها را ببینید و امتحان کنید، اکیداً توصیه می‌شود تلفن را برداشته و با آنها تماس صوتی داشته باشید و سئوالاتی را به صورت تلفنی از آنها بپرسید. توجه نمایید که چه احساسی نسبت به نحوه پاسخگویی آنها دارید. با این کار درکی فوری از اینکه آیا این آرایشگری است که به درستی انتخاب کرده‌اید به دست خواهید آورد.

مطمئن شوید که آرایشگر شما برای آرایش با حالت چهره و رنگ پوست شما راحت است و آرایش شما را با شرایط پیش‌بینی شده، نظیر نور، آب و هوا و حتی تِم عروسی متناسب خواهد نمود.

ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که: «تِم عروسی من چه تاثیری بر روی آرایش من خواهد داشت؟». در واقع این مسئله، موضوع مهمی است. مثلاً اگر مراسم عروسی شما در باغ برگزار می‌شود و آرایش شما طوری باشد که شبیه به اجراکنندگان لاس‌وگاس به نظر برسید! این موضوع به طرز عجبیی نامناسب خواهد بود و با کلیات زیبایی‌شناسی همخوانی نخواهد داشت.

مراقب باشید: اگر آرایشگر در پاسخگویی به تماس شما به موقع عمل نمی‌کند و تماس گرفتن با او خیلی سخت است، یا شما احساس می‌کنید که جواب‌ها و نحوه‌ی پاسخگویی او خیلی مبهم است، اینها همه پیام‌هایی از غیرحرفه‌ای بودن آرایشگر می‌باشد. تنها چیزی که شما احتیاج ندارید، یک آرایشگر نامنظم است!

امتحان کنید و باز هم امتحان کنید!
کار بسیار خوبی انجام خواهید داد اگر قبل از تصمیم‌گیری و انتخاب، یک آرایش تستی با آرایشگرانی که مدنظر دارید، داشته باشید، تا قبل از تصمیم‌گیری، مطمئن شوید که آیا نتیجه کار آن آرایشگر را دوست دارید؟ به محض اینکه این کار را انجام دهید، خواهید فهمید که آیا کار آن آرایشگر را می‌‌پسندید یا خیر. همچنین با این کار شما این شانس را به خود خواهید داد که متوجه شوید، محصولاتی که آرایشگرها استفاده می‌نمایند، چه کیفیتی داشته و آیا برای صورت شما مناسب است یا خیر.

مراقب باشید: اگر شما درخواستی را برای تغییر قسمتی از آرایش خود بیان نمودید و آرایشگر تمایلی برای موافقت با درخواست شما نداشت، و یا با گفتن جمله «نگران این موضوع نباش» درخواست شما را نادیده گرفت و هیچگونه توضیحی در خصوص اینکه چرا درخواست شما را انجام نمی‌دهد، به شما نداد، این موضع را در نظر بگیرید که گاهی اوقات آرایشگران دلایل واقعاً قابل قبولی برای انجام برخی چیزها دارند که ممکن است در ابتدا به نظر شما درست نرسد، اما آنها می‌توانند برای شما توضیح دهند و یا روی آن نکته خاص، کار کنند که تا حدی با نظر شما سازگاری ایجاد شود. در این صورت شما واقعاً احساس راحتی و آرامش خواهید داشت.

اگر در دل خود احساس می‌کنید که راضی و خوشحال نخواهید بود، ولی سعی می‌کنید که خودتان را قانع کنید که آن به اندازه کافی خوب است، بدون شک این فکر را از سر خود بیرون کنید!

به خاطر داشته باید که صورت زیبای شما در روز عروسی، سرمایه شماست، بنابراین صرف هزینه زمانی و مالی برای داشتن یک آرایشگر خوب و حرفه‌ای، هزینه بیهوده‌ای نخواهد بود. روز عروسی یک روز خاص است و این یک احساس شگفت‌انگیز است که یک آرایشگر حرفه‌ای دارید که باعث می‌شود شما بسیار زیبا به نظر برسید و به شما لحظاتی سرشار از آرامش در یک روز پر التهاب خواهد داد.

امیدواریم که نکات فوق، در انتخاب یک آرایشگر حرفه‌ای و عالی برای بهترین روز زندگیتان به شما کمک نماید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

انتخاب رژلب مناسب فصل

چه خوراکی‌هایی شما را جوان نگاه می‌دارند؟

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه